Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Stratos nije dao da ovo bude 15-20 razlike za njih, koliko bi bilo da on nije vukao na grbači ovu grupu građana. Ne znam ko me više nervira, bekovska midžet brigada, ili tri centra mrcine

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

rajko nastavlja da dominira, hoće li mu neko oteti mikrofon jebeni... pita čoveka igrate dobro u evrokupu ove sezone a prošle ste igrali loše u evroligi, koliko je ovaj tim bolji od ovog...

 

čovek mu odg da ga je pitao isto posle tekme sa partizanom :D

Link to comment
41 minutes ago, harper said:

Tomic debelo zasrao drzanjem Reglenda i Covica u zavrsnicama obe cetvrtine u drugom poluvremenu, jendom na 8 a drugi put na 15 sekundi napada za Valensiju. Tih cetiri poena i ona trojka Dubljevica na kraju poluvremena jer je Cirbes glavom vec bio na splavu posle utakmice su nam presudili.

   Zaista teško razumljivo, naročito poslednji napad na utakmici. Kapiram da smo pravili faul, ali ovako ne shvatam nikako. Komotno je mogao da uvede i Dobrića i Davidovca. 

  Cirbes nikad nije bio naročiti defanzivac, ali ovo je nedopustivo, totalna pogubljenost. Regland 3/4 takođe. 

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Najavio Tomic promjene. Ko leti od stranaca?

 

Cirbes. Sa moje tribine bio je očigledan sukob. Tomić nešto hoće da mu kaže, ovaj ode na klupu i ne gleda ga. Posle mu tomić odrečno mahao prstom, verovatno je završio sa nama

Link to comment

Neko ga je pitao na kraju što nije čuvao tajmaut nego ga je iskoristio na 29 do kraja kada su sudije već pregledale snimak, prilično se iznervirao.. Nije to baš toliko glupavo pitanje imajući u vidu da nije hteo da cede napad do kraja..

Link to comment

Nece da moze da mi prodjemo, pa se izmorimo do PO ABA, a da vi sad ispadnete. Nego lepo i vi 2 pobede do kraja, pa da se ćeramo još u ovoj drugoj evropskoj ligi :)

Link to comment
4 minutes ago, theanswer said:

Neko ga je pitao na kraju što nije čuvao tajmaut nego ga je iskoristio na 29 do kraja kada su sudije već pregledale snimak, prilično se iznervirao.. Nije to baš toliko glupavo pitanje imajući u vidu da nije hteo da cede napad do kraja..

   Pitanje da li je hteo tako rano da se ide na koš, jednostavno Joe video rupu i to je to. Meni je rezonski da uzme TO. 

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

   Pitanje da li je hteo tako rano da se ide na koš, jednostavno Joe video rupu i to je to. Meni je rezonski da uzme TO. 

 

Mislim da nije video rupu nego ga je slomio krosoverom i otvorilo mu se. Da je imao instrukciju ne bi išao u napadački dribling tako rano. U svakom slučaju može se raspravljati dal je rezonski ili nije, samim tim pitanje nije totalno nerazumno

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

 

Mislim da nije video rupu nego ga je slomio krosoverom i otvorilo mu se. Da je imao instrukciju ne bi išao u napadački dribling tako rano. U svakom slučaju može se raspravljati dal je rezonski ili nije, samim tim pitanje nije totalno nerazumno

 

Nije nerezonski pošto bi Valensija imala poslednji napad i da je čekao do kraja (5-6 sekundi je sasvim dovoljno za takvu ekipu).

 

Tomić jeste zasrao poprilično (da pomenem i situaciju iz 1/2 kad je dozvolio treću ličnu Fajea na minut i po do kraja poluveremena), ali realno Valensija je mnogo bolja ekipa, dobili bi 8 od 10 tekmi u Beogradu.

 

Osim Stratosa, meni je utisak sa Zvezdine strane Faje. Baš je zverina, i ne samo zverina, nego i pametan defanzivac. Da je igrao u onoj sezoni sa Kuzmićem, ne bi nam niko 70 poena prebacio u sezoni.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...