Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Mislim da ce kosmiscki rekord u velicini ega nepovratno zavrsiti u Cokijevim rukama ako uzme ABA sa sve 15 Filipovih minuta. Dao CG mafiji igraca fore i jos ima manji budzet. Da mogu navijao bih za Partizan ove godine. Coki i Coki junior, crnogorska mafija, fabricki klub bez navijaca, menadzerski klub koji valja igrace direktnim konkuretima u toku sezone...odvratno. Majke mi su mi Limar i Trinki + tih nekoliko bivsih igraca kao Loncar tu najprihvatljiviji, ali bole jos casovi ljubavi :) - tako da ideeeemo Cedevita

Edited by Heaviside
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

46 minutes ago, renne said:

Disciplina

 

A sta cemo sa disciplinom Reglenda ili Berona?

 

Aj sto ce ovo izgubiti, nebitno, ali mi iz meca u mec igramo sve gore i gore...

Link to comment

kad cele sezone gajis i stitis govno u sastavu, onda je samo pitanje vremena kad ce smrad savladati™ i ostatak tima, i to se upravo i desava..

opste rasulo i totalno pogubljeni konci od strane tomica, na stranu sto koga bole qrtaz za poraz...

govnarka je neko dobro nasminkao, mada ne veruem dae zirbes, posto on da ga je pogodio, prepolovio bi ga..

:coffee:

Link to comment
6 minutes ago, Shaq said:

kad cele sezone gajis i stitis govno u sastavu, onda je samo pitanje vremena kad ce smrad savladati™ i ostatak tima, i to se upravo i desava..

opste rasulo i totalno pogubljeni konci od strane tomica, na stranu sto koga bole qrtaz za poraz...

govnarka je neko dobro nasminkao, mada ne veruem dae zirbes, posto on da ga je pogodio, prepolovio bi ga..

:coffee:

 

E ovo nisam bio siguran dali sam lepo video, ali deluje tako... Dobro, ne mora da znaci da je neko iz tima, njega moze i njegova zena da  izlema...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...