Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar poraz. Pogurali smo Cedevitu pa nek Repesa napravi brejk u polufinalu i finalu.

 

Rocesti je prvo pojacanje. Jos centar umjesto Cirbesa i gazimo...

Link to comment

Ne verujem da se razmislja o kuzmicu. A i ne treba nam 5. Zamena za cirbesa bi bio neki 4-5 tipa kevin dzouns. Drugi plej je nesto za cime kukamo od pocetka sezone :( ne verujem da bas nikoga necemo dovesti, al nesto i nisam optimista na tu temu...

Mi mozemo sa futurom da se bijemo ako smo max nabazdareni. Ali treba doci u takvu formu, a tim izgleda sve gore. Delom zbog guranja juniora, pa i keselja, delom zbog godina glavnih igraca.

Ovom pobedom bi sokici trebalo da odbrane drugo mesto sto nije lose. Mada dzaba sve ako nastavimo ovim putem...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

Ovo obicno ne cinim, ali ovaj komentar koji sam slucajno nasao na mondo.rs je replika izvesnog "Delije iz Valjeva" na komentar da pogotovo Filip ne moze da igra u Zvezdi:

 

"Brate ja ne mislim,nego ti tvrdim da bi i Filip i Branko Lazic igrali kod svakog trenera.Filip je momak koji zna najvise o kosarci od svih igraca,ali decka bez razloga pojedine budale od navijaca ubijaju psihicki,i stvaraju mu bespotrebni pritisak..."

 

:ajde:

Link to comment

Pa makar bila trojka za EL u zadnjoj sekundi, moja legenda biti nece, lol

 

Inace cenim da testiraju upravo da li moze Ristic da preuzme, a Cirbes ako se ne vrati sa nekim triple-double ce verovatno biti ocenjen kao problem ekipe (sto je zalosno ako se uzme u obzir koliko decko voli i BG i Zvezdu)

Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Zasto spominjete zamenu za Cirbesa? Sprema mu se schilbovanje?

sve je pocelo iz grobarske kuhinje.. :coffee:

kao begi ima u stampanom izdanju kurira, da ragland i zirbes dobijaju otkaz sto zbog loseg ponasanja sto zbog slabog ucinka..

pa se onda ovi ostali begi insajderi nadovezuju, kako nas je kuzmic odbio, pa je sad jelovac meta..

no, bile lazi li istina, bitno je da su svi zadovoljni sa ucinkom celavog malog smrada, te da on nece nidje. :coffee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...