Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Superiska, nema sta da se cimamo dalje za Evrokup...

 

Sa ovom formom u ABA ispadamo vec u 1/2, protiv Cedevite 16 izgubljenih, danas 17, daj bre to je zajebancija a ne profi kosarka...

Link to comment

Tim je bio sasvim dobar u početku, ali je bio potreban IQ veći od 50 da bi se pogodilo šta će se dogoditi sa forsiranjem debelog gnoma i sramnim kompromisima. Sve zasluženo za govno beskičmenjačko bez integriteta, kao i za kompleksaša koji vuče konce. Ovo je najsramnija sezona u istoriji KK Zvezda, posle midžeta iz Železnika, od kluba ni dugmići neće ostati.

Link to comment
33 minutes ago, Ivo Petović said:

Tim je bio sasvim dobar u početku, ali je bio potreban IQ veći od 50 da bi se pogodilo šta će se dogoditi sa forsiranjem debelog gnoma i sramnim kompromisima. Sve zasluženo za govno beskičmenjačko bez integriteta, kao i za kompleksaša koji vuče konce. Ovo je najsramnija sezona u istoriji KK Zvezda, posle midžeta iz Železnika, od kluba ni dugmići neće ostati.

mozda filip i nije svestan, ali sam siguran da stariji covic jeste

predugo je on u kosarci da ne zna kako funkcionisu bazicne stvari

a ovo jesu bazicne stvari

 

mislim, to nebojsa jebeni covic nije zdravo ni razmisljati sta se krije u glavi te spdobe, ali jebote ne moze covek da se ne zapita sto mu ovo treba?

Link to comment
29 minutes ago, pbg12345 said:

mozda filip i nije svestan, ali sam siguran da stariji covic jeste

predugo je on u kosarci da ne zna kako funkcionisu bazicne stvari

a ovo jesu bazicne stvari

 

mislim, to nebojsa jebeni covic nije zdravo ni razmisljati sta se krije u glavi te spdobe, ali jebote ne moze covek da se ne zapita sto mu ovo treba?

 

Небојши је све математика за остало га заболе.Сад ће да отера Цирбеса доведе Јеловца и испашће као да је урадио нешто.

Поставља се огромно питање за шта се томић пита у овој екипи.

Edited by Блок_64
Link to comment
8 minutes ago, Блок_64 said:

 

Небојши је све математика за остало га заболе.Сад ће да отера Цирбеса доведе Јеловца и испашће као да је урадио нешто.

Поставља се огромно питање за шта се томић пита у овој екипи.

pa ja upravo izmedju ostalog i aludiram na njegovu ljubav prema novcu

zato mi tek nije jasno zasto je uradio ovu sprdnju sa filipom, to mu itekkao izbija pare iz dzepa

 

a nije prvi put. sinu je "decacki san" vec ispunjen, tek zbog te cinjenice mi je jos manje jasno

a sigurno nije u pitanju ni to da se nema para

mozda se i nema za neko ozbiljno ime, ali ako smo profesionalnim kosarkasima popunili sve ostale pozicije, mogli smo i tu vala

a filip covic jednostavno nije (profesionalni) kosarkas

 

iz polusprdnje sam ispisao nekoliko recenica o onom pleju slobode iz uzica, takvih kao taj momak ima na kilo, a siguran sam da bi bukvalno za hranu i stan igrao

to kad bi zaista verovali da su eto pare razlog i da se nema za ozbiljnijeg kosarkasa, sto je naravno suludo. 

nije to naravno razlog sto je fiip a ne neko drugi deo ekipe

Link to comment

Управу си како год да окренеш.Небојша је у последње време претерано нервозан.Доста играча га је одјебало које је желео да доведе ево данкан рече да га је и Јеловац отресао.Он дебело пизди на клуб јер нема никакве производње играча из млађих категорија а дебело га коштају,а успут је велики притисак на  њега што у сениорима играју Филип и Кешељ.За Кешеља је била идеа да проради још у прошлој сезони па да га продају некоме,ове сезоне вероватно ће заливадтити само Боришу.Мени је ту Томић велико изненађење јер је пристао да буде толико послушан.

Link to comment
2 hours ago, Ivo Petović said:

Tim je bio sasvim dobar u početku, ali je bio potreban IQ veći od 50 da bi se pogodilo šta će se dogoditi sa forsiranjem debelog gnoma i sramnim kompromisima. Sve zasluženo za govno beskičmenjačko bez integriteta, kao i za kompleksaša koji vuče konce. Ovo je najsramnija sezona u istoriji KK Zvezda, posle midžeta iz Železnika, od kluba ni dugmići neće ostati.

 

+1

krajem godine smo odigrali nekoliko utakmica bez covica. sta mislis kakav je bio skor?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...