Jump to content
IGNORED

Teofilovo cose


vinska musica

Recommended Posts

Kvalitetno lupetanje u najavi.

 

 

Vučić u mreži, spodobe na mreži
 
teofil pančić

 

Sloboda javne reči mora se braniti, ali neodgovorno lupetaranje o ozbiljnim stvarima nije deo tog "paketa"

 

Edited by Turnbull
Link to comment
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    81

  • Caligula

    35

  • kim_philby

    32

  • bergasa19

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da, citajte one koji mene i moje drugare placaju da pisemo. Da ne kaze bas direktno da misli da je pametniji onda stavi ono "da ste pisali za Vreme ili Pescanik, drugacije biste pisali". Jedino sto - ne pisete za Vreme i Pescanik. To je sustina, ostalo je (neukusna) oblanda.  

Link to comment

:)

 

Iznervirao se što se njegov rukoblud se smatra nečim bitnim, a naša masturbacija je bezveze...

 

zato sto je, po njemu jelte™, ovo sto se ovde desava ono sto se u true blood naziva "nesting"  ^_^

Link to comment

Pa da, citajte one koji mene i moje drugare placaju da pisemo. Da ne kaze bas direktno da misli da je pametniji onda stavi ono "da ste pisali za Vreme ili Pescanik, drugacije biste pisali". Jedino sto - ne pisete za Vreme i Pescanik. To je sustina, ostalo je (neukusna) oblanda.  

ja sam sad, ne znam zashto to prochitala. 

 

ljudi, njega su onomad na muharu u busu (u RL!) izubijali onoliko i sta je bilo posle? :unsure:

da li je neko kaznjen?

ili nije bilo veze?

Edited by gospa buba
Link to comment

ja sam sad, ne znam zashto to prochitala. 

 

ljudi, njega su onomad na muharu u busu (u RL!) izubijali onoliko i sta je bilo posle? :unsure:

da li je neko kaznjen?

ili nije bilo veze?

 

 

Pa osuđeni su na neku siću, svakako manje nego što su zaslužili. Ali srećom su internet huligani dobili i malo više nego što su zaslužili, pa se to karmički izjednačilo.

Link to comment

Pa osuđeni su na neku siću, svakako manje nego što su zaslužili. Ali srećom su internet huligani dobili i malo više nego što su zaslužili, pa se to karmički izjednačilo.

pokushavam da ga postavim u neki kontekst, greshna mi dusha.

 

mislim, izvini teofile -_-

Link to comment

ja sam sad, ne znam zashto to prochitala. 

 

ljudi, njega su onomad na muharu u busu (u RL!) izubijali onoliko i sta je bilo posle? :unsure:

da li je neko kaznjen?

ili nije bilo veze?

 

Osudjeni su. Ne Bog zna koliko, ali su ipak osudjeni. Luksuz koji vecina prebijenih u ovoj zemlji nema. A prebijen je, ako me pamcenje dobro sluzi, metalnom sipkom. Tako da ne bih od njega ocekivao neko saosecanje.

Link to comment

Vertere, ima jedna lepa Emersonova misao koja mi pada na pamet skoro svaki put kad vidim neki tvoj post:

 

Most men have bound their eyes with one or another handkerchief, and attached themselves to some one of these communities of opinion. This conformity makes them not false in a few particulars, authors of a few lies, but false in all particulars. Their every truth is not quite true. Their two is not the real two, their four not the real four; so that every word they say chagrins us, and we know not where to begin to set them right.

 

Link to comment

Smaras Simane. Ako te vec moji postovi toliko gnjave, ili su ti opterecujuce dosadni/banalni ili stagod - stavi me na ignore listu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...