Jump to content
IGNORED

Teofilovo cose


vinska musica

Recommended Posts

Meni je neverovatna cinjenica da se neko (iko) bavi Tadicem kao nekom relevantnom politickom figurom. Ja sam ga vazda dozivljavao kao lepu ispunu/ulozak za mesto koje umesto njega preti da zauzme neko opasan. 

 

Sad si me toliko napalio za glasanje za njega da to nije normalno. Da mogu, sad bih se vratio u 2012. i glasao za uloška™.

Link to comment
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    81

  • Caligula

    35

  • kim_philby

    32

  • bergasa19

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Lider Nove demokratske stranke (NDS) Boris Tadić izjavio je danas na sastanku sa šefom delegacije Evropskog parlamenta za odnose sa Srbijom Eduardom Kukanom da reforme moraju biti nastavljene, kao i da se mora ojačati poštovanje demokratskih principa i normi.

 

Odličan sastanak i zaključci, mora da je bio opasan brejnstorming.

Link to comment

Sad si me toliko napalio za glasanje za njega da to nije normalno. Da mogu, sad bih se vratio u 2012. i glasao za uloška™.

 

Pa to ti kazem, imas 1realnost i izbor. 

 

Sad, sto nije neki izbor, to je do realnosti. Ako cemo pravo, ni ja 2012 nisam bio napaljen dok sam se vukao na glasacko mesto ali jebiga, realnost mi je svakako visila nad glavom. Evo je jos uvek visi: narod nije bio gluplji ni devedesetih, a nasa mladost™ nikad beznadeznija i nazadnija. Da ga jebem ako mi je bilo stalo da dajem legitimitet Djilasu da pravi dilove i Tadicu da jebava sojke po ofisima sirom Beograda.

 

Hocu reci, svejedno nam je isteklo vreme. Ne vidim neku perspektivu ovde, pokusavam da odem ovako mator ali sem Dubaia odnosno Emirata ne postoji materijalna dovoljnost (u Evropi ili SAD nebitno) koja ce da me pokrpi da krenem sa zenom i detetom od pocetka. 

 

Tadica je naravno lakse kriviti nego suociti™ se sa svojim izborima. 

Link to comment

Dobro, jel iko normalan misli da je, uz svu nesposobnost i korumpiranost ove vlasti, išta od ovoga moglo da se izbegne sa DS-om? Kako to tačno zamišljate?

 

A ulošci su, jebiga, napravljeni da se bacaju s vremena na vreme.

Link to comment

Kako to tačno zamišljate?

 

 

Ko to- mi?

 

Ja i ti smo svakako na istoj strani i zelimo isto ovoj drzavi. Aj da pokusam da odgovorim na ovo pitanje gore.

 

Tadic je zbog svoje lepote™ i populizma uspevao da namakne tih 50+% u ovom sjebanom drustvu. Dakle, ne vizijom ili mudima vec populizmom i politickim igrama. Ne postoji taj politicar u Srbiji koji ce vizijom da osvoji 50+%, to prosto ne igra kao opcija. Djindjica su Srbi mrzeli jebote. Mrzeli su svakoga ko je govorio o realnosti, nasem ruznom odrazu u ogledalu i stvarima koje treba progutati. Prema tome, glasacko telo ce beznadezno uvek glasati za populiste jer takav nam je sistem vrednosti mnogo pre Tadiceve vladavine, umesto mikrochipova pravimo dobre cvarke, umesto skola i fakulteta imamo prodavnice diploma, umesto zdrave drzave imamo imitaciju drzave koja opstaje kao teritorija samo zato sto je okruzuju granice drugih drzava.

 

I sad ti meni objasnjavas da je za takvu drzavu bolji jedan Vucic od Tadica i da ce belolisticarenje da menja svest :isuse: kod politicara i naroda.

 

Bolje je da 1 tampon bude preCednik makar i dvadeset godina dok nas polako svet ne kolonizuje (svojim sistemom vrednosti, zakonima etc.) nego da sve konce drzi u rukama jedan iskompleksirani bolesnik koji place pred mikrofonom i cenzurise TV, novine i drustvene mreze. 

Edited by Caligula
Link to comment

Ma Kaligula, govorim ti o ovome. Vučić je dobar đak koji sprovodi mere štednje, a to bi bili oni drugi da su na njegovom mestu, jer jednostavno, nikakva se alternativa nije iskristalisala. Te mereu ovakvim uslovima moraju ići ruku pod ruku sa izvesnom represijom jer su mere užasno nepopularne i teške za ogroman deo građana.

 

Vučić je naravno lud kad sebe smatra novim Đinđićem, ali ovo što on radi jeste đinđićizamtm sa sve govorenjem neprijatnih istinatm, suočavanjem sa ružnim odrazom u ogledalutm (mi smo lenji, naučili smo na socijalizam, na leba bez motike, itd.), uostalom, mi trenutno na vlasti imamo Đinđićev kabinet - Beba, Vesić, Mali, Udovički.

 

Ti si se uhvatio za ime uloška kao da to nešto znači. Ne znači ništa. Da parafraziram Vitgenštajna - kad se pitaš o značenju uloška, pitaj se o njegovoj upotrebi.

Edited by Turnbull
Link to comment

Naravno da je problem, kao što je problem i to što Teofil ne može da mrdne od kulturalizma u shvatanju stvarnosti. Mislim, sve smo ovo odgledali na slučaju Ferala, i mnogim drugim, kako kapitalizam cenzuriše. nema to veze ni sa Đoganijem ni sa Čiča Glišom. Ljudi bre to vole da gledaju, a vaša politička mrsomuđenja ne vole, i ćao zdravo.

Link to comment

Vučić je naravno lud kad sebe smatra novim Đinđićem, ali ovo što on radi jeste đinđićizamtm sa sve govorenjem neprijatnih istinatm, suočavanjem sa ružnim odrazom u ogledalutm (mi smo lenji, naučili smo na socijalizam, na leba bez motike, itd.), uostalom, mi trenutno na vlasti imamo Đinđićev kabinet - Beba, Vesić, Mali, Udovički.

 

Imam neki utisak da Vucicevo stetocinstvo gledas iz nekog cudnog ugla.

 

Kada se kaze "Vucic" ne misli se samo na tog nesrecnika vec i na njegovo okruzenje, klimu koju okruzenje stvara i neumitno stvaranje sistema koji ce na kraju da instrumentalizuje i samog Vucica. Ovo je bolest u razvoju i jasno je u kojem se pravcu krece.  Oni zele apsolutnu vlast, poplave su iskoristili da dobiju jos opstina, gledaj sta rade sa Pajticem. 

 

Kakve crne mere stednje.

Link to comment

nema to veze ni sa Đoganijem ni sa Čiča Glišom. Ljudi bre to vole da gledaju, a vaša politička mrsomuđenja ne vole, i ćao zdravo.

 

dozvoli, pošto se teško snalazim: ovo je napisano

a) ozbiljno

b) ironično

c) humoristično

d) nešto d)

Link to comment

Naravno da je problem, kao što je problem i to što Teofil ne može da mrdne od kulturalizma u shvatanju stvarnosti. Mislim, sve smo ovo odgledali na slučaju Ferala, i mnogim drugim, kako kapitalizam cenzuriše. nema to veze ni sa Đoganijem ni sa Čiča Glišom. Ljudi bre to vole da gledaju, a vaša politička mrsomuđenja ne vole, i ćao zdravo.

pa to je bas jednom prilikom objasnjavao njegov drugar ante tomic a on je klimoglavio.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...