Jump to content
IGNORED

Teofilovo cose


vinska musica

Recommended Posts

on će do smrti da priča o belim listićima. 

 

"rulling passion".

 

 

Pa kad je interesantna tema jbg. Neiscrpna takoreci, Vucic je pravi zamajac za ovaj perpetumobile zapitanosti "sta to do djavola uradismo sebi preteranim gradzanisanjem?"

 

Uvek postoji Izbor jebemmu, a mi smo izabrali. Potpuno je bezveze sada cutati o tome jelte  -_-  ^_^

 

edit: moram da primetim da je ovaj tekst tacan i skroz super i dobar. Jedina zamerka je to opsesivno ponavljanje price o belolisticarima ali nekako da nije toga tekst bi ostao bez logicne poente.

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    81

  • Caligula

    35

  • kim_philby

    32

  • bergasa19

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

neće samo on :fantom:

 

poslednji pasus može da stoji u enciklopediji pored aksiom

 

Aha, pod odrednicom Axl - a washed out has-been, constantly replaying his few biggest hits, unaware that time has passed him by.

 

Ima i slike:

 

axl.jpgTeofil_Pancic_1.jpg

Edited by Turnbull
Link to comment

Aha, pod odrednicom Axl - a washed out has-been, constantly replaying his few biggest hits, unaware that time has passed him by.

 

:lolol:

 

turnbull sada pomoću humora želi da šmugne iz nelagodne realnosti u kojoj ga veleumni ljudi stalno podsećaju da nema kredita da kritikuje ovu vlast jer je pre dve godine svom snagom botovao za tomu

 

to vam jasno pokazuje da građanisti nikada ne smeju da dođu na vlast jer bi u disciplinama neodgovornost nadmenost i bezobrazluk bili gori čak i od ove vlade :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

turnbull sada pomoću humora želi da šmugne iz nelagodne realnosti u kojoj ga veleumni ljudi stalno podsećaju da nema kredita da kritikuje ovu vlast jer je pre dve godine svom snagom botovao za tomu

 

 

 

Šta će mi kredit kad imam poklon :fantom:

Link to comment

turnbull sada pomoću humora želi da šmugne iz nelagodne realnosti u kojoj ga veleumni ljudi stalno podsećaju da nema kredita da kritikuje ovu vlast jer je pre dve godine svom snagom botovao za tomu

 

 

ja nisam cuvao kvotove™, samo sam pretio. Sad bi mi bilo zabavno makar da ih citam k'o hroniku najavljene smrti

Edited by Caligula
Link to comment

evo i tadi pre par dana otprilike kaze da se 2012. nije dogodilo nista strasno.

(pokusava da se osveti belolisticarima, koji su upropastili njegovu ideju da ponovi briljantnu pobedu iz 2008. od cak 2% vise glasova)

 

Lider Nove demokratske stranke (NDS) Boris Tadić izjavio je danas na sastanku sa šefom delegacije Evropskog parlamenta za odnose sa Srbijom Eduardom Kukanom da reforme moraju biti nastavljene, kao i da se mora ojačati poštovanje demokratskih principa i normi.

Edited by Takeshi
Link to comment

Meni je neverovatna cinjenica da se neko (iko) bavi Tadicem kao nekom relevantnom politickom figurom. Ja sam ga vazda dozivljavao kao lepu ispunu/ulozak za mesto koje umesto njega preti da zauzme neko opasan. Sto se, jel'te, i dogodilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...