Jump to content
IGNORED

Teofilovo cose


vinska musica

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    81

  • Caligula

    35

  • kim_philby

    32

  • bergasa19

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo volim tu rstva. Uvek kad je cujem, pozelim da sam divlja, nesputana tinejdzerka.

Da vitlam kosom!

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Izvinjenje: Glavni urednik se izvinjava što su povređena osećanja lidera, vlade i naroda Irana. Posebno se izvinjava onima čija su religijska osećanja povređena.

Dragoljub Žarković

 

bruka i sramota :fantom:

Link to comment

Naravno da je problem, kao što je problem i to što Teofil ne može da mrdne od kulturalizma u shvatanju stvarnosti. Mislim, sve smo ovo odgledali na slučaju Ferala, i mnogim drugim, kako kapitalizam cenzuriše. nema to veze ni sa Đoganijem ni sa Čiča Glišom. Ljudi bre to vole da gledaju, a vaša politička mrsomuđenja ne vole, i ćao zdravo.

Šta ljudi vole je dosta problematično. Ne verujem da je B92 digao rejtinge sa bulevarizacijom programa. U Hrvatskoj su tiraži pali i štampi koji ljudi "vole", čak i onoj koja se bezobzirno dodvoravala tržištu (Globus). Hoću reći, sve ima svoju publiku, samo tu publiku treba negovati i odrastati sa njom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U tekstu za Radio Slobodna Evropa, Teofil piše da je Siniša Mali

pred novinarima rekao kako je "pitao za dozvolu" Sašu™ Vučića da se pojavi na BG Prajdu.

 

Istina ili trač?

Link to comment
  • 3 weeks later...

Uzeo sam da čitam "Aleju Viktora Bubnja", tu "autobiografsku knjigu našeg najslavnijeg kolumniste". Obično mi nije žao da dam pare za knjigu, čak i ako mi se ne sviđa, daću je nekom, ali ovde sam posle prvi sto strana nekoliko puta bio u iskušenju da nađem Bogoljuba kad bude išo kod DInka u Novi Sad sledeći put i da mu tražim svojih 600 dinara nazad...

Kad se pogleda u rečniku pod njanjavost, ljigava sentimentalnost (Balaševićevskog tipa), banalna malograđanština i odvratna moralna superiornost- sva četiri hiperlinka će da vode kao ovoj knjizi. U kolumnama je kolko tolko prikriven , je li temom, profesionalnom odnosom , formalnim , koji ima sa čitaocem. Ovde je to baš on, pravi on i odvratan je.

Link to comment

pa hajde, kazi, kome?

 

ja sam se dosta dugo vozila na palanachkoj ideji da knjige ne treba (!) bacati, jer je kao greh ne znam kakav.

onda me to napustilo, kao da ga nikad nije ni bilo :s_w:

 

lebac ne treba bacati, a sve ostalo moze da ide ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...