Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

U Sabac na vasar... Dobro je bilo, malo smo se i razmazili ko publika pa trazimo vise golova mada ima i malog pada u formu, sto nije cudo, evo vidimo i kod Zvezde recimo isto pad. Igralo je vise igraca, sad tako i u preostale dve i super. Dobre vesti iz kluba ovo sto Real napisao, sad bas ne mora rasprodaja pola tima ali videcemo. Zatvaranja juga pogresan potez, nikog ne zanima da se bije kolko mi se cini, i nije bila praksa do sad sem jednom, dvaput. Sjajan gol Drincica i nastavlja se uzivanje u sezoni, vredi je pratiti u svakom slucaju.

Link to comment

Nejasno mi je sta je hteo Lalatović u prvom onom postavkom gde je Kojaševića stavio na desno krilo. Ovog lopta stalno vukla u sredinu,i ostala ogromna rupa po desnoj strani i  totalno nevidljivi na istoj u napadu.

Živković neprimetan u prvom, u napadu beskoristan, mozda nedostatak utakmica, forme, tek u drugom se popravio i bio stalan i napred i pozadi. Kojašević nadolazi, ima to nisko težište najbolje izdanje do sada, ali i dalje nije to sto očekujemo od njega. Drina proigrao tek u drugom sa pasovima, gol fantastičan.

Noma na dobrom putu da bude onaj stari. 

 

Link to comment

taman ce gi smrsimo konci u kup i plejof ... ceka nas gadno gostovanje ... forma ide uzbrdo, vratio se noma, cekamo caki, koja se opravlja polako, a grba .... dobro je, grba

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Dosta više s to palamuđenje. Imate mejlove kluba ili još bolje znate gde su kancelarije pa im kažite sta vam smeta. 

Karte prodaje Tiketline i koliko vidim tu je najveci i prvi problem. Stadion je zakljucala policija, ne klub. Stadionom upravlja SC Cair, ne klub. Zajebite više da prozivate klub, ne određuje on traženje licne karte kad se kupuju karte, zna se ko donosi i sprovodi zakone.

Elem, juče i danas sam potegao ove probleme. Klub je zavrsavao licencu i oko toga je celokupna administracija bila zaokupljena. Verujem da ce za sledeću utakmicu biti bolja situacija.

Ono što mogu da vam kažem je da klub u sledeću sesonu posle skoro tri decenije ulazi bez dugovanja. Zakljucno sa jucerasnjim danom su resena vecina dugovanja i isplaceno je dosta para.

Za nekog koji je na stadionu tri banke, koji je bio svedok svega i svačega i koji je gledao potpuno urušavanje kluba i stadiona, ovo je meni vest broj jedan, a ne to što nema gde da se piša, i sto ne rade tri nego dva ulaza.

Sa skoro tri miliona duga nasleđenog za vreme Bulatovica, došli smo u situaciju da igramo drugu godinu za redom Evropu, jurimo oba trofeja, odličan igrački kadar, kreće sređivanje terena i stadiona i sto je najvaznije sledeću sezonu vrlo verovatno krećemo bez dugovanja da izveznim dva miliona prohodovanja od transfera Pavkova, Haskića, Nome, Pankova...

 

 

Jel ključevi kod tebe  :tongue:  Možda bi i ja trebao da imam neki kalauz, jer volim da palamudim i treba mi mesto za pišanje. Šta ti je preporuka, da posle 4 i kusur bake (poštujem tvoje 3 banke, izgleda više nego ti moje) zajebem da dolazim na stadion? Ja samo tražim minimalne uslove, dostojne čoveka, a ako treba da ostanemo selci do kraja, da ga jebem.

Za ovo zaključavanje, apsolutno si u pravu, nije to do FK, već zna se. DO FK je da uloži napor i svoj autoritet da se neke stvari isprave....poboljšaju. Najgore je da se sve pravda.

Just now, Real sa Nišave said:

Nejasno mi je sta je hteo Lalatović u prvom onom postavkom gde je Kojaševića stavio na desno krilo. Ovog lopta stalno vukla u sredinu,i ostala ogromna rupa po desnoj strani i  totalno nevidljivi na istoj u napadu.

Živković neprimetan u prvom, u napadu beskoristan, mozda nedostatak utakmica, forme, tek u drugom se popravio i bio stalan i napred i pozadi. Kojašević nadolazi, ima to nisko težište najbolje izdanje do sada, ali i dalje nije to sto očekujemo od njega. Drina proigrao tek u drugom sa pasovima, gol fantastičan.

Noma na dobrom putu da bude onaj stari. 

 

Meni se čini, da je počeo sa dva špica, Grba i Haska. Posle par minuta mi se tako učinilo jer sam u početku video ovo što i ti da je KOja treba da bije po desnom boku. Međutim, on je previše ulazio u sredinu i jedino mi je objašnjenje da je Lala igrao sa dva špica. Koja muda bi ga držao da se maje po sredinu 60. minuta, mislim.  Što se tiče Koje....vidi se da zna, da ume, ali u završnici večito zajebe. Ja mislim da treba biti još strpljiv s njim.

Link to comment

Koja ceka da da go Zvezdi, ne motivisu ga ove male utakmice :D

Nekako se i ja pribojavam Macve, mislim da je to utakmica za Cakija, da im opet zabiberi.

Kazem opet, ako bidemo imali 15-16 igraca u ok formi do plejofa na konju smo.

Link to comment
1 minute ago, W.F.C. said:

Koja ceka da da go Zvezdi, ne motivisu ga ove male utakmice :D

Nekako se i ja pribojavam Macve, mislim da je to utakmica za Cakija, da im opet zabiberi.

Kazem opet, ako bidemo imali 15-16 igraca u ok formi do plejofa na konju smo.

Pa tu smo negde. Na klupi Humac, Caki (on je meni uvek u porvih 11, ali ajde), Leka....tu je i Čupa, Živković i Stane dok ne ode....i golmčići...eto osamnajes :)

Link to comment

Ne razumem i dalje ovo za pišanje. WC je raspad od 90tih, odjednom posle 30 godina se javlja problem gde da se piša?! Gde ste pišali do sad?

 

Link to comment

Koja je osetno primetniji neg ranije ali jos to nije to. I dalje mi nije jasno kako je uspeo iz one pozicije da pogodi stativu, sreca pa se lopta odbila tamo gde treba.

Link to comment

Naleteh sad na ovo... Nisam znao da je Miletic trener Masinca, iz onog tima iz prve polovine 90-tih... Dobar je bio u tom Manicevom timu.

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ne razumem i dalje ovo za pišanje. WC je raspad od 90tih, odjednom posle 30 godina se javlja problem gde da se piša?! Gde ste pišali do sad?

 

...u sebi ;)   pa to je problem u Srbalja...većina je i dalje u 90-tim :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...