Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

49 minutes ago, Shaq said:

sto nikad nema prenosa radnickog na areni, toliko muljate da je negledljivo ili sta? :coffee:

Ti li si meraklija iz beograd?

E: Dobra ova riba u 45-ici.

Edited by Wolfdream
Link to comment

Dakle svaka čast na organizaciji fudbala. Ovako se radi kada se želi što manje publike. To što neko tu i tamo pozove publiku može sa tim da obriše ....

Ako ima iole ponosa ceo jug treba da bojkotuje narednu utakmicu pa narednu pa sve dok ne ukinu ovo omalovažavanje ljudi zaključavanjem stadiona da se ne bi sreli sa šačicom navijača Rada. Naravno to u Bg nema ali zato posle Vojvodjana smo mi na redu. Oni bar imaju ponos pa kad su ih zaključali došlo dva čoveka i više ih ne zaključavaju.

Ja u subotu prvi put posle dvadesetak godina bojkotujem utakmicu. Kupio sam godišnju kartu i nemam nameru da idem na zapad a posle svega što sam pisao i što meni lično ne smeta jer ne kupujem kartu i dodjem malo ranije pa ne čekam, ali ljudima smeta, deci smeta, starim ljudima smeta, ženama i devojkama smeta, sad da još malo zabibere pa da nas i omalovažavaju. Svaka čast Vojvodjanima a sad mi treba da se pokažemo. Ja sam za štrajk dok javno ne kažu da više nikada neće ovo da urade.

Link to comment
8 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

ce mi uzajmis sezonsku u sobotu ?

za drugara pitam ...

Ja pozivam na bojkot a ti me pitaš da pozajmim sezonsku tvom drugu da ide umesto mene !?!?!?!?!?!  E Bože ima li te ????

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Ja pozivam na bojkot a ti me pitaš da pozajmim sezonsku tvom drugu da ide umesto mene !?!?!?!?!?!  E Bože ima li te ????

 

nego, kazes, Grba sve bolji, a ?

ne moz se skupi iljado ljudi na stadion ti na bojkot pozivas ... wc i ulaz nisi spominjao ..

Link to comment
3 hours ago, Shaq said:

sto nikad nema prenosa radnickog na areni, toliko muljate da je negledljivo ili sta? :coffee:

Ima kad igramo s prestoničari...Arena je BG TV i prenosi beogradske klubove...Pravo pitanje je zašto nisu prenosili Rad sa gostovanja u Nišu..

Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

nego, kazes, Grba sve bolji, a ?

ne moz se skupi iljado ljudi na stadion ti na bojkot pozivas ... wc i ulaz nisi spominjao ..

Sve sto si u drugom redu spomenuo i ja sam, sad baš da naglasim da vidiš da sam na to mislio ... jeb ga.

Vidi ja ne urušavam klub, to rade selci i ljudi od zadatka koje zabole k. za sve. Upravo ta šačica ljudi je i reper za ono što se radi. Možda tebi ne smetaju mnoge stvari, meni isto ne smetaju ali zaključavanje mi smeta i ne mogu da predjem preko toga. To je još jedan dodatak zbog kojeg će i dalje biti šačica ljudi. Ne razumem ni ljude sa foruma koji ni jednom nisu postavili pitanje oko svih ovih problema a mogu? I to direktno treba da se postavi tipa " stalno se pozivaju ljudi da dodju u što većem broju pa ako ne mogu da se osbosobe toaleti mogu valjda da se otvore dva ulaza da ljudi ne ulaze u dvadesetom minutu" pa plus ovo zaključavanje. Zamislite da je danas došlo pet hiljada ljudi, usrali bi se ispred stadiona.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Što se tiče Grbe ne podiže formu. U prvom je Kojašević ulazio u sredinu, pipkao loptu i sam sebe čuvao tako da su protivnički igrači bili skoncentrisaniji na Haskića i Grbića koji ipak slabije igra po levoj strani. Sreća pa smo dali gol na početku jer to je mnogo značilo u ovoj utakmici. Kada je ušao Randjelović i kada je razvukao odbranu onda je i Grba imao više prostora ali i birao lošija rešenja. Sve u svemu njegova slabija utakmica, da kažem dekoncentrisanija. Kojašević imao više loptu u nogama, više je igrao ali i on uvek izabere lošije rešenje. Takodje kad primi loptu u zoni šuta on više ništa ne vidi. Tačno ga vidiš da će da šutira i to je to, ne daj Bože da uposli nekog igrača.

 

Link to comment

Dosta više s to palamuđenje. Imate mejlove kluba ili još bolje znate gde su kancelarije pa im kažite sta vam smeta. 

Karte prodaje Tiketline i koliko vidim tu je najveci i prvi problem. Stadion je zakljucala policija, ne klub. Stadionom upravlja SC Cair, ne klub. Zajebite više da prozivate klub, ne određuje on traženje licne karte kad se kupuju karte, zna se ko donosi i sprovodi zakone.

Elem, juče i danas sam potegao ove probleme. Klub je zavrsavao licencu i oko toga je celokupna administracija bila zaokupljena. Verujem da ce za sledeću utakmicu biti bolja situacija.

Ono što mogu da vam kažem je da klub u sledeću sesonu posle skoro tri decenije ulazi bez dugovanja. Zakljucno sa jucerasnjim danom su resena vecina dugovanja i isplaceno je dosta para.

Za nekog koji je na stadionu tri banke, koji je bio svedok svega i svačega i koji je gledao potpuno urušavanje kluba i stadiona, ovo je meni vest broj jedan, a ne to što nema gde da se piša, i sto ne rade tri nego dva ulaza.

Sa skoro tri miliona duga nasleđenog za vreme Bulatovica, došli smo u situaciju da igramo drugu godinu za redom Evropu, jurimo oba trofeja, odličan igrački kadar, kreće sređivanje terena i stadiona i sto je najvaznije sledeću sezonu vrlo verovatno krećemo bez dugovanja da izveznim dva miliona prohodovanja od transfera Pavkova, Haskića, Nome, Pankova...

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...