Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 hours ago, ackonish said:

Ako pitas bilo kog igraca danas u Radnickom reci ce ti da su im plate redovne. Svi su zdravstveno osigursni preko kluba. Cini mi se da je on igrao u vremenu kada je predsednik bio Radan Ilic. Tada su stvari bile malo drugacije.


Inace, juce sam pricao sa jednim gospodinom iz vlasti, do kraja godine je rekao da bi trebalo da stadion u potpunosti bude zavrsen. Radice se zapad i kompletno pokrivanje stadiona. Za taj projekat je obezbedjeno 18 miliona evra. Do kraja godine kaze navodno bi trebalo da imamo "novi" stadion

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Simunović je došao šest meseci nakon postavljanja Ivice Tončeva za predsednika, tako da ipak kod njega nije primao plate. Verovatno su se finansije promenile odigravanjem kvalifikacija (500.000 evra) i prodajom Randjelovića (550.000 evra) (ukupno milionče)  pa sad momci primaju redovne plate što je za pohvalu naravno.

Capture865.PNG

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Pamtim ono mučenje sa dunđeri jesenas ..........

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

A ono varbanje 3m2 nedelju dana, ne verujem da će bude opet tako. Će gi da Ivica zort..

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

Misleo sam na tekmu sa rad emoji16.png

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

E pa ima nas koji teško kapiramo....a inače kad smo tu, sve će gi vratimo...3:0 minimum. Znaš da ne omanjujem ;)

Link to comment

Раднички Н. - Рад

Субота, 30.03.2019 17:00 - Ниш
 
Главни судија: ИЛИЋ Милан
Први помоћни судија: ПОТОЧАН Дејан
Други помоћни судија: СТОЈАНОВИЋ Ивица
Четврти судија: ЖИВКОВИЋ Александар
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...