Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Constantin said:

Solarni paneli ? Ništa...

nešto ovako :happy:

 

Keepmoat_Stadium_DR_FC_Eden_Group.jpg

 

stadion koji je koštao oko 25 milki € da se napravi 2006 i ima kapacitet od 15k mesta, idealno za gradove poput niša i ns, možda i kg

 

doncaster_keepmoat2.jpg

Edited by gone fishing
Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

nešto ovako :happy:

 

Keepmoat_Stadium_DR_FC_Eden_Group.jpg

 

stadion koji je koštao oko 25 milki € da se napravi 2006 i ima kapacitet od 15k mesta, idealno za gradove poput niša i ns, možda i kg

Tja....kakva im je trava, teren gori nego naš ;)

 

 

Da,da...tako nešto bi bilo OK.

Link to comment

Mi mentalno pripadamo svukude samo ne gde se nalazimo ... Uklopili bi se i sa Peru, i sa Burmu i sa Centralno Afričku republiku ... I mi i svi ovi oko nas
Aukurac

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

A da nije samo predizborno obecanje? Mozda pocnu zapad u dogledno vreme, mozda vec na leto, i nasminkaju malo ostale tribine i tako... Koliko se secam ceo stadion sa 4 tribine i pokriven je trebao za oko 10 miliona da se napravi. Sada 18 miliona samo zapad, krov i dovrsavanje ostatka stadiona... Ja sam za to da se grejanje ugradi u sve tri kategorije stolica, A, B i C, slikovito je Radan objasnjavao pre tu situaciju sa stolicama, te propuste, da razumemo svi da ove stolice sto se lome i blede su zapravo kategorija kvaliteta B i C  i da je to propust koji nije smeo da se desi ovima od pre... :D

Edited by W.F.C.
Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

U kolko pare, da je ovaj stadion, na mesto našeg, da bi ga iz okolnih zgrada gađali da vide da dal' može se polome ovi paneli ?

mozda nebi gadjali snameru da i polome, al ga bi gi zatrpali sdjubre, to sigorno

Link to comment
Za te pare ste mogli napraviti pravi fudbalski stadion bez staze, nesto poput klubova iz engleske lige 1. Ovako nadogradjuju nesto sto je prevazidjeno dok ceo fudbalski svet izbacuje staze. 
Ne moze mnogo da se kopa zbog nekih podzemin voda koje su na metar ipo ispod, te je slabije moguce ukopavanje dalje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment

Da me ne zajebava Rumpel, ali...ljudi be, stadion Metalca je koštao 4,5 miliona evra. Mi smo mogli, npr. u Pantelej, na onu ledinu da napravimo čudo za pare koje smo uložili u Čair. Em auto-put odma do stadion, pa ne mora ona menažerija da koja dolazi iz prestonice da ti se vuče po gradu, a odmah posl utakmice to napujdaš iz Niš. Em smo mogli da napravimo po svim standardima pravi fudbalski stadion tipa:

 

spacer.png

 

...ma imali bi i za solarni paneli....i da nam pretekne.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...