Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

lepo je drina reko u intervju da ce biti tesko odrzati nivo ................... i nije realno

s 12 igraca

jebi se ivice jebi se lalate

Polako sa pljuvanjem sve je jos otvoreno do samog kraja na oba fronta....

Link to comment

Zaebano, zaebano će bude.

Sa pretanku klupu i zgusnut raspored. Da razigramo Cakita u ove tri utakmice i da pronađemo Kojaševića čim pre. Jedva čekam da vidim na delu Marka Zivkovica u subotu. Nomina forma je u ulaznoj putanji, to se vidi i na treningu, a Lala mu dosta daje na pažnji, svestan je i on da mu treba stari Noma. 

Kako bi nam sad lego Stanisavljević 

Link to comment

Ako pitas bilo kog igraca danas u Radnickom reci ce ti da su im plate redovne. Svi su zdravstveno osigursni preko kluba. Cini mi se da je on igrao u vremenu kada je predsednik bio Radan Ilic. Tada su stvari bile malo drugacije.


Inace, juce sam pricao sa jednim gospodinom iz vlasti, do kraja godine je rekao da bi trebalo da stadion u potpunosti bude zavrsen. Radice se zapad i kompletno pokrivanje stadiona. Za taj projekat je obezbedjeno 18 miliona evra. Do kraja godine kaze navodno bi trebalo da imamo "novi" stadion

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, ackonish said:

Ako pitas bilo kog igraca danas u Radnickom reci ce ti da su im plate redovne. Svi su zdravstveno osigursni preko kluba. Cini mi se da je on igrao u vremenu kada je predsednik bio Radan Ilic. Tada su stvari bile malo drugacije.


Inace, juce sam pricao sa jednim gospodinom iz vlasti, do kraja godine je rekao da bi trebalo da stadion u potpunosti bude zavrsen. Radice se zapad i kompletno pokrivanje stadiona. Za taj projekat je obezbedjeno 18 miliona evra. Do kraja godine kaze navodno bi trebalo da imamo "novi" stadion

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Za te pare ste mogli napraviti pravi fudbalski stadion bez staze, nesto poput klubova iz engleske lige 1. Ovako nadogradjuju nesto sto je prevazidjeno dok ceo fudbalski svet izbacuje staze. 

Link to comment
7 minutes ago, samo_opusteno said:

Za te pare ste mogli napraviti pravi fudbalski stadion bez staze, nesto poput klubova iz engleske lige 1. Ovako nadogradjuju nesto sto je prevazidjeno dok ceo fudbalski svet izbacuje staze. 

 

realno, mnogo para .... previse

izgradnja tri tribine je kostala 4 miliona evradi, a ovi ce sprcaju ( zvanicno ) 18 miliona na jednu tribinu i pokrivanje ... alavi su mnogo na pare ... sa 18 miliona se gradi nov stadion od 15.000 ljudi ... kad su za kopernikus raspali mogli izkesiraju 200 miliona, nista ne treba na dalje da iznenadjuje ... mnogo se ugradjuju, mnogo ... moj moj  pa preko moj ........ dalja analiza nije za pdf fudbal

Link to comment

Više Radnički ne putuje na utakmice autobusom. Tončev je nabavio novo prevozno sredstvo, koje će u mnogome olakšati gostovanja u Beogradu i Srbiji.

Spoiler

spacer.png

:thumbup:

Edited by Constantin
Link to comment
3 hours ago, ackonish said:




Inace, juce sam pricao sa jednim gospodinom iz vlasti, do kraja godine je rekao da bi trebalo da stadion u potpunosti bude zavrsen. Radice se zapad i kompletno pokrivanje stadiona. Za taj projekat je obezbedjeno 18 miliona evra. Do kraja godine kaze navodno bi trebalo da imamo "novi" stadion

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

 

 

I posle ne valja sns... :fantom:

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

 

I posle ne valja sns... :fantom:

Jašta da ne valja. Da je pravde, Nacionalni stadion bi bio izgrađen u Nišu, a Radnički bi ga koristio za svoje utakmice. Ovako...SPS dobacuje samo do rekonstrukcije...jbg. ;)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...