Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

8 minutes ago, W.F.C. said:

Znaci dok lagano jurisamo na duplu titulu vi se tu raspravljate. Preporucio bih svakom navijacu Radnickog da pogleda emisiju Biseri sporta Nisa sa Zucom, evo sinoc opet bila repriza, ima i na sajtu NTV. Jednom mesecno da se pogleda minimum. Mozda nas otrezni saznanje s kim imamo posla 70 godina ;)

Ne znam što je bilo teško:

 

Hm...nešto me zeznulo. Nisam odmah video klip i čudio sam se što nisi postavio :D ....aha...ti si kasnije postavio ? :mellow:

 

Edited by Constantin
Link to comment
11 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Tim mejlom i dolaskom u klub mozemo da obrisemo zadnjicu

 

Pozdravljam sve pozitivno sto si nabrojao ali to uopste ne opravdava ni tvoj stav ni stav uprave prema ovim smrtnicima sto se vikaju publika.

Pokusavas da branis klub od mene 

Burazeru, kada sam rekao jednom operativcu iz kluba na sta se žalite i šta vam smeta, dobio sam odgovor da je sve to preneo, ali da je dobijen odgovor da nije stigao nijedan mail u klub, niti je iko od navijača došao u klub da se žali. 

Drugo, sve sto ste izneli ovde stoji i imate pravo sto kukate, ali, brate, kukate nedeljama i smarate, a ovi u klubu očigledno pojma nemaju sta se dogadja ispred stadiona. Idite lepo u klub i kažite im - Ili popravite ovo sranje ili mi više ne dolazimo.

Ne razumem više poentu da ovde iznosite iz nedelje u nedelju iste stvari, a ništa ne preduzimate. 

I to sto ćete prestati da dolazite, nisfa neće promeniti jer ovi nece imati pojma sto ne dolazite više.

Ono sto ja mogu da uradim je da ih prozovem preko društvenih mreža i da odem u ponedeljak u klub i ukazem na probleme, ali, ako se sve opet svede samo na jednu osobu, bojim se da nećemo postići ništa.

 

Link to comment

Radi se o tome druže Mare da wc l kapija nisu razlog što sada nema 4-5.000 duša na stadion ...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kako nema
Pa plahte su najpoželjniji postovi ma ppp

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Mene si naš'o od ovoliko.... :)   

 

Link to comment
30 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kako nema
Pa plahte su najpoželjniji postovi ma ppp

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Radnik jedne lokalne firme koja asfaltira puteve kaže šefu:
- Šefe, slomila mi se lopata.
- Ništa, nema veze, naslanjaj se tamo, na bager... ;)

Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Burazeru, kada sam rekao jednom operativcu iz kluba na sta se žalite i šta vam smeta, dobio sam odgovor da je sve to preneo, ali da je dobijen odgovor da nije stigao nijedan mail u klub, niti je iko od navijača došao u klub da se žali. 

Drugo, sve sto ste izneli ovde stoji i imate pravo sto kukate, ali, brate, kukate nedeljama i smarate, a ovi u klubu očigledno pojma nemaju sta se dogadja ispred stadiona. Idite lepo u klub i kažite im - Ili popravite ovo sranje ili mi više ne dolazimo.

Ne razumem više poentu da ovde iznosite iz nedelje u nedelju iste stvari, a ništa ne preduzimate. 

I to sto ćete prestati da dolazite, nisfa neće promeniti jer ovi nece imati pojma sto ne dolazite više.

Ono sto ja mogu da uradim je da ih prozovem preko društvenih mreža i da odem u ponedeljak u klub i ukazem na probleme, ali, ako se sve opet svede samo na jednu osobu, bojim se da nećemo postići ništa.

 

Ok ako je tako. Inace ne kukamo nedeljama vec se vodila diskusija a drug Rumpel bocka svaki put kad mu se ukaze prilika pa mozda se cini da kukamo svaki dan za wc. Sad kukam na novi propust a ne na stari.

Ovo je strašno što si napisao i steta sto tako razmisljaju. Zato i treba neko da se napravi pametan i javno da postavi pitanje kao sto sam sugerisao da vidimo koji ce odgovor tada imati? Zivo me zanima sta oni misle zbog cega publike nema? Ja znam minimum par razloga a koliko oni znaju to bih voleo da čujem?

Vratio bih publiku na stadion za mesec dana i mogao bih da potpisem ovo a kad je neko nezainteresovan onda dzaba i priča i sve.

 

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Nešto sam mislio da napišem čaršavče, pa rekoh i onako nema vajda.

Radnički to sam ja... :violina:  i sektašenje :jerry:

Meni je nejasno zašto ove probleme o kojima se ovde diskutuje nisi izneo na stranici koju uređuješ, a koju prate i ljudi iz kluba. Ovo pitanje bi trebao i Maeraklija isto da ti postavi.

 

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Meni je nejasno zašto ove probleme o kojima se ovde diskutuje nisi izneo na stranici koju uređuješ, a koju prate i ljudi iz kluba. Ovo pitanje bi trebao i Maeraklija isto da ti postavi.

 

Mešaš babe i žabe i mašiš poentu...i to debelo. 

Link to comment

iz forumske arhive:

 

Quote

 

Radnički Niš - Rijeka 1-1 (1-1) Nedelja, 20 Avgust 1978. Stadion: Čair. Gledalaca: 15.000.

Strelci: M. Stojiljković – Desnica.

Radnički Niš: Milenković, Br. Đorđević, M. Obradović, Panajotović, Simonović, B. Nikolić (M. Savić), M. Stojiljković, Z. Martinović, Jočić, S. Obradović (D. Perić), Mitošević.

Rijeka: Avramović, Makin, Hrstić, Čukrov, Radin, Šugar, Durkalić (Bursać), Fegić, E. Tomić (Juričić), Ružić, Desnica.

 

 

Link to comment

Iz proleženog u Kruševcu, danas, cenim da ćemo u dvomeču protiv Partizana u Kupu, imati najveći problem sa frakcijama na tribini.... :)

Link to comment
3 hours ago, Real sa Nišave said:

Meni je nejasno zašto ove probleme o kojima se ovde diskutuje nisi izneo na stranici koju uređuješ, a koju prate i ljudi iz kluba. Ovo pitanje bi trebao i Maeraklija isto da ti postavi.

 

 

slazem se i istovremeno postavljam to isto pitanje i tebi ..

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

 

slazem se i istovremeno postavljam 

Cu ti odgovorim u sredu, na zadnjem sedištu tvoga auta

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Cu ti odgovorim u sredu, na zadnjem sedištu tvoga auta

 

reko sam cu dam afto, za volan ne sadam

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...