Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

6 hours ago, Dali_man said:
6.50  3.75   1.44

Nisam nesto siguran da ce ih dobijemo tako lako, čak šta više, plašim se će se okliznemo

Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Nisam nesto siguran da ce ih dobijemo tako lako, čak šta više, plašim se će se okliznemo

Isto

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Dok, ja, nasuprot, očekujem pobedu u duhu iskusnjarstva

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ocekujem pobedu ali su zajebani ko kratko cebe. Mozda prodjemo kao posle price Radnik Zvezda i ne sutnu na gol ali sto srecu kvari :)

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Opet u 93. da ga mune, za pobedu ;)

I to i da nam se vrati.  Sa njim smo za pedeset posto jaci nego sa Kojasevicem. Bira dobra resenja, kad igra znas da je tu a ne pitas se dal bese igra jer mu ime cujes u tridesetom minutu. Samo da dobijemo starog Cakija i jedan trofej je nas.

Link to comment

Mislim da moze da se prosto uziva u ovim utakmicama do kraja i da se nesto osvoji pride. Navijam da Partizan bude cetvrti cisto zbog rasporeda utakmica koje nam idu a i da bi Zvezda isla kod njih u plejofu sto je i pritisak na Zvezdu.

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Mislim da moze da se prosto uziva u ovim utakmicama do kraja i da se nesto osvoji pride. Navijam da Partizan bude cetvrti cisto zbog rasporeda utakmica koje nam idu a i da bi Zvezda isla kod njih u plejofu sto je i pritisak na Zvezdu.

9 hours ago, Dali_man said:
     

Ja navijam da ih preteknu i Lučani pa da u opste ne izađu u Evropu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...