Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Just now, Dali_man said:

S obzirom da nije prelazni rok, mislim da je ovo jedina varijanta.

Beše postoji i ona varijanta, mimo prelaznog roka, iz stranih liga, ako nisi pod ugovorom...tako da mislim i ja da je takvo stanje proizvedeno i odrađeno. Svakako nije bez.... ;)

Link to comment
Just now, Constantin said:

Beše postoji i ona varijanta, mimo prelaznog roka, iz stranih liga, ako nisi pod ugovorom...tako da mislim i ja da je takvo stanje proizvedeno i odrađeno. Svakako nije bez.... ;)

Daleko od toga da su ga pustili za dz.

Link to comment
Just now, Dali_man said:

Daleko od toga da su ga pustili za dz.

A i ne treba....da je ostao tamo gde je bio, ko zna ...ovako, sve košta pa i to. Iskreno se nadam da je i Nidža zadovoljan. Da svi budu siti i sve na broju...

Link to comment

U utorak protiv Poljske prijateljska tamo, mladi, 15h, Laza mozda odigra, bio standardan u kvalifikacijama.

Edited by W.F.C.
Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

2002. Godište

Vlada Čokolada priča, ide u Aindhoven turnir šta li ...

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Idu na leto 2 generacije u Enschede u Holandiju na turnir, organizator pokriva troskove. Verovatno je jedna od njih to 2002. god.

Link to comment
Idu na leto 2 generacije u Enschede u Holandiju na turnir, organizator pokriva troskove. Verovatno je jedna od njih to 2002. god.
Neje lošo neje lošo ... Ti li priča da si video od rušenje zapad i ostalo beše ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ima neki treci sto je video slike novog zapada i krova, ja sam samo pustio pricu da ce da ide i da neki inzenjeri i arhitekte gledaju stadion i pricaju i da provuku grejanje ispod terena kad vec kopaju i ruse.

Link to comment
3 minutes ago, Dramoser said:

Ima neki treci sto je video slike novog zapada i krova, ja sam samo pustio pricu da ce da ide i da neki inzenjeri i arhitekte gledaju stadion i pricaju i da provuku grejanje ispod terena kad vec kopaju i ruse.

Ne znam kad je planirano teren da se radi. Raspored je mnogo zgusnut. Jedino kvalifikacije za LE da se odrade u Jagodini....

Link to comment

Niko to ne zna kad ce se desi, ja im ne bih mnogo ni verovao, nego ajd, kad vec pricaju da prenesem.
A kvalifikacije prva dva kola na Cair, klasika, posle pravimo invaziju na Beograd ;)

Link to comment
Ne znam kad je planirano teren da se radi. Raspored je mnogo zgusnut. Jedino kvalifikacije za LE da se odrade u Jagodini....
Mislim da će se čeka da ispadnemo

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Stane je tu do kraja juna, tad mu ističe ugovor i pali za Grčku. Jos januara mu menadzer izbacio sliku na fejs sa potpisivanja ugovora

 

Edited by Real sa Nišave
Link to comment
1 hour ago, Real sa Nišave said:

Stane je tu do kraja juna, tad mu ističe ugovor i pali za Grčku. Jos januara mu menadzer izbacio sliku na fejs sa potpisivanja ugovora

 

Jbg, a mi tek sad saznajemo. Doduše ja tek sad, ne znam ostali ?

Link to comment
2 hours ago, Real sa Nišave said:

Pa kad se neće družiš s nas u onu grupu iz koju si iskačao

Pa neću. Kad mi nešto smeta, neću da remetim grupu, ja se sklonim....

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...