Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kosta, daj malo širi ugao ... Ovde se čak ne mora ni čita između redova

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ne mogu da širim ugao za poglede iz "tupog ugla". On je sada naš i po defoltu, moram da ga branim. Šta me briga šta ima s njima i zašto ga pljuju. Umesto da se zapitaju zašto su rođenog Novosađanina, prvotimca svog kluba, koji je prošao sve mlađe selekcije Vojvodine i Srbije u 20 godina prodali nekom Uralu......i za koje pare.

Edited by Constantin
Link to comment
3 minutes ago, W.F.C. said:

Bitno je samo kako igra kod nas i koliko doprinosi, ko i ostali igraci i strucni stab, iskreni navijaci. Ostali uticaji nebitni. Odlican start sezone.

 i sredina sezone ;)

Link to comment

Kako pevaše Marinci "Majcu si nosio, nisam ti oprostio..."  :) e baš me to zanima, ko lanjski sneg.

Da je sreća da su svi profesionalci kao što je on, kao što je Drina, uvek daju maksimum, pa ko koliko može.

Link to comment

Jos pre dve godine i nesto smo na neki precutni nacin zavrsili temu o lokal patriotizmu kada je Mrdakovic umesto nas izabrao Vojvodinu.  Do tada smo se lozili i vredjali raznoraznim nama nerazumnim potezima igraca poniklim u klubu i rodjenim Nislijama.

Zakljucak je da neko izabere lokal-patriotizam a neko pare. Mnogi l-p su se za cas premetnuli kada su dobili povecu svotu novca. Jebiga veliki izazov za male mozgove.

Ocigledno po vasim komentarima navijaci Vojvodine to jos uvek ne shvataju. Zalosno trosenje energije ni na sta, unapred izgubljena bitka.

 

 

Link to comment

Ma njihova stvar.

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Jos pre dve godine i nesto smo na neki precutni nacin zavrsili temu o lokal patriotizmu kada je Mrdakovic umesto nas izabrao Vojvodinu.  Do tada smo se lozili i vredjali raznoraznim nama nerazumnim potezima igraca poniklim u klubu i rodjenim Nislijama.

Zakljucak je da neko izabere lokal-patriotizam a neko pare. Mnogi l-p su se za cas premetnuli kada su dobili povecu svotu novca. Jebiga veliki izazov za male mozgove.

Ocigledno po vasim komentarima navijaci Vojvodine to jos uvek ne shvataju. Zalosno trosenje energije ni na sta, unapred izgubljena bitka.

 

 

A šta misliš, zašto Pešić nije hteo u Radnički. Urke...koji su izabrali Jagodinu, a ne Niš. Ili kad je Pešić igrao za Radnički Pirot i trenirao na Bubnju. Misliš da je bilo više para kod Palme i Pirosija ?

Link to comment
1 minute ago, Constantin said:

Ma njihova stvar.

A šta misliš, zašto Pešić nije hteo u Radnički. Urke...koji su izabrali Jagodinu, a ne Niš. Ili kad je Pešić igrao za Radnički Pirot i trenirao na Bubnju. Misliš da je bilo više para kod Palme i Pirosija ?

Mozda zbog para a mozda smo ocenili da nisu za nas :D

Link to comment

Kakvi bi mi bili prema npr Lazaru Randjelovicu (koji nit nam je bio kapiten , niti je bas bas ponikao kod nas) da je nedajBoze na potpisivanju ugovora sa Oly bio u majici crnog ili crvenog blizanca?

Link to comment

For the records: Osteceni smo za cist penal. Cenim ga da ono sudija nije svirao samo zato sto je u pitanju bio Radnicki, da ga, ni krivog ni duznog, ne razapinju posle utakmice. Inace, s obzirom na uslove igre, sudjenje sasvim korektno.

 

Sto se utakmice tice, najbbitnija su tri boda. Ako Zvezda dobije Partizan, a mi ostanemo neporazeni na JNA, smesi nam se drugo mesto na kraju prvenstva.

 

 

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Kakvi bi mi bili prema npr Lazaru Randjelovicu (koji nit nam je bio kapiten , niti je bas bas ponikao kod nas) da je nedajBoze na potpisivanju ugovora sa Oly bio u majici crnog ili crvenog blizanca?

Pozeleo bih mu srecu i sve najbolje u zivotu jer se to ni jednog trenutka nije videlo na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...