Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

21 minutes ago, Constantin said:

Meni npr. bode previsoka ocena za Njegoša, a preniska za Lakija.....Caki ne može da bude neocenjen za 30 minuta igre...Crnom bi dao isto kao i Pankovu.

Različito vidimo utakmicu, a i sa suprotne strane je posmatramo. :)

Inače. ko je terao Bogosavca da "pase travu"   Grba ili Todor...u prvom poluvremenu, naravno ????

Njegos i ako u nekim trenucima nije znao sta ce, opet je za 30min dao tri dobra pasa koji su lako mogli da se pretvore u asistencije uz to je imao i par prodora. Mozda zato i malo veca ocena a Caki po meni 7. Odradio posao i bio opasniji i konkretniji nego Kojasevic 6,5.

Crni i Pankov po meni isti ali opet ne moze da se ulovi svaka greska i svaki potez. Ne znam ko je od njih dvojice bio zaduzen ili ti vise cuvao Mudrinskog pa mozda zbog tezine zadatka su tako podeljene ocene. Open 0,5 je nijansa. Neko bi mogao da zameri na 6,5 Randjelovicu ali opet u tih 0,5, ne vise.

Po meni skroz objektivno ocenjeno uz eto par nijansica ali to je to.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Inace Todor 8, Grba 7
 
p.s.: ‚‚Boldovano je tvoj fax, ja se time ne bavim‚‚
Nisam čuo da postoji "Podbrckuješ fax"
Koje nauke izučava ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Nisam čuo da postoji "Podbrckuješ fax"
Koje nauke izučava ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Eto izlete ponovo :D

Kako si krenuo moz slobodno i fax da otvoris da ucis druge :D

Link to comment

Mani sad zebanciju. Ono je bilo jedno od slabijih izdanja Pankova u našem dresu. Zato se i sprdam sa Jocićem. Ponovo pokazao da ne razume igru. A ti ga još stavljaš na neki pijadestal ... Pričam ja da si cirkuzant [emoji846][emoji6]

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Mani sad zebanciju. Ono je bilo jedno od slabijih izdanja Pankova u našem dresu. Zato se i sprdam sa Jocićem. Ponovo pokazao da ne razume igru. A ti ga još stavljaš na neki pijadestal ... Pričam ja da si cirkuzant emoji846.pngemoji6.png

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

 

 

 

Pa sad bez zajebancije, nikad ne analiziras igru niti doprinosis forumu a otvorio si ga. Ajde malo ukljuci se pa da diskutujemo ako znas ili imas misljenje a nemoj da razvodnjavas diskusiju i da podbrc, krc .... znas na sta mislim.

Opet ne mogu da se slozim sa ovim sto si rekao ali ako razumes igru onda obrazlozi da i mi razumemo. Kad protivnik samo jednom sutne na gol i to igrac 2.03cm glavom iz kornera onda stoperi i ne mogu da dobiju manju ocenu od 7 osim usled neke drasticne greske. Ali ajde zanima me da cujem tvoje misljenje a i eto ti prilike da i ti budes malo na tapetu od strane forumasa, ovako drugi komentarisu a ti podbrc,krc....

Link to comment
22 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Pa sad bez zajebancije, nikad ne analiziras igru niti doprinosis forumu a otvorio si ga. Ajde malo ukljuci se pa da diskutujemo ako znas ili imas misljenje a nemoj da razvodnjavas diskusiju i da podbrc, krc .... znas na sta mislim.

Opet ne mogu da se slozim sa ovim sto si rekao ali ako razumes igru onda obrazlozi da i mi razumemo. Kad protivnik samo jednom sutne na gol i to igrac 2.03cm glavom iz kornera onda stoperi i ne mogu da dobiju manju ocenu od 7 osim usled neke drasticne greske. Ali ajde zanima me da cujem tvoje misljenje a i eto ti prilike da i ti budes malo na tapetu od strane forumasa, ovako drugi komentarisu a ti podbrc,krc....

 

I bre Mare, pa ja i jesam otvorio temu da bi mogo podbrckujem. A u igru se nikad nisam ni razumeo. Ja jesam na tapetu forumasa, moderacije pogotovo

Link to comment
10 hours ago, Constantin said:

Kad bi se sad podelili bodovi. Znači, ništa nije gotovo. Pogotovu što se tiče selidbe u niži rang, svi su na jednu pobedu. Voždovac je poprilično jači od ostalih, pa tu ne bih njega kao kandidata za PLS, a što se tiče vrha, cenim da će biti žestoko od 2-5 mesta. MIslim da smo mi najjači kandidati za Vicešampiona, ali sve je u opciji ;)

 

pLVKHS2.jpg

Tako je bre,treba razmisljati o tituli nema veze koliko zvuci nerealno!

Link to comment
On 8.2.2019. at 19:41, W.F.C. said:

Arena sinoc javila prenos Vosa - Radnicki, drugo kolo, petak 22.2. E sad s njima se nikad ne zna, objavili sta prenose u prva tri kola vec sad.

:Hail:

Link to comment

Gledam SOS posle sto godina. Jbga virus cuda cini :D

Secerov - uzdize se Radnicki iz Kragujevca ...........    Voditelj ga u nekom trenutku prekida dok ovaj govori o nama i kaze posle cemo o Zvezdi, Partizanu i Vojvodini :isuse:

Sad polemisu o Baloteliju, Pjonteku i ostalim asovima da Bog sacuva.

Da vidimo sta se sada prica ???

Link to comment
2 hours ago, MaErAkLoIJA said:

Gledam SOS posle sto godina. Jbga virus cuda cini :D

Secerov - uzdize se Radnicki iz Kragujevca ...........    Voditelj ga u nekom trenutku prekida dok ovaj govori o nama i kaze posle cemo o Zvezdi, Partizanu i Vojvodini :isuse:

Sad polemisu o Baloteliju, Pjonteku i ostalim asovima da Bog sacuva.

Da vidimo sta se sada prica ???

Redovno pogledam emisiju posto gotovim i Nesu i Secerova ali zbog obaveza nisam stiga!

Uglavnom sad sam se dopisivao sa Nesom i rekao sam mu da Meraklije zameraju Zokiju sto nas ne spominju a pravi smo hit!

 

“Kad smo kod toga, dajte mi TOP 11 Radnickog svih vremena, u sistemu 3-4-3”

Ovo mi je poslao,tako ajde da svako da svoj predlog pa da mu posaljem!

 

Unapred zahvalan.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...