Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

49 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

Tek gledajuci Grbine i Pixetove virtuozne bravure shvatamo Mrkin doprinos ... Oprosti Marko

Progutaces svoje reci za par utakmica a mozda i za dve :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
49 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Kakva debilana na Vošinom forumu, ne verujem ... A mržnja tek i prezir, cccc .. još malo u rangu blizanaca

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Ono je strašno šta pišu ljudi i koliko kompleksa na jednom mestu. Njima su već duže vreme svi živi krivi za njihove neuspehe osim njih samih, zato su tu i gde jesu. Posle ove utakmice i pisanja na forumu im još više želim play-out i petardu na Čairu u kupu. 

Link to comment
RINA pre 49 dana
Lučani – Na mesto predsednika Opštinskog odbora Srpske napredne Stranke u Lučanima, gde su do sada bili poverenici, postavljen je Nenad Milovanović (50), meštanin i trener ovdašnjeg fudbalskog prvoligaša Mladosti, rečeno je Regionalnoj informativnoj novinskoj agenciji RINA. To je odluka predsednika IO stranke
Link to comment

Ma manite se be, tj. navikavajte se, bice do maja gomila ovakvih gluposti po sportskim medijima. Sledi Radnik, dobri su bili protiv Zvezde. Bilo bi zanimljivo da Partizan pobedi Zvezdu, malo bi se zakuvalo. Inace kombinatorika je prosta, drugi u plejofu docekuje i treceg i cetvrtog, a treci gostuje prvom i drugom, znaci drugo mesto dosta donosi pred plejof.

 

U martu imamo na pocetku zanimljiva 4 dana protiv Partizana pa odmah protiv super SNS Mladosti, onda zatisje pred buru, pa sve staje u nekih mesec ipo, od polovine aprila do kraja maja (nadam se)... do 30.maja...

Link to comment
9 minutes ago, W.F.C. said:

Ma manite se be, tj. navikavajte se, bice do maja gomila ovakvih gluposti po sportskim medijima. Sledi Radnik, dobri su bili protiv Zvezde. Bilo bi zanimljivo da Partizan pobedi Zvezdu, malo bi se zakuvalo. Inace kombinatorika je prosta, drugi u plejofu docekuje i treceg i cetvrtog, a treci gostuje prvom i drugom, znaci drugo mesto dosta donosi pred plejof.

 

U martu imamo na pocetku zanimljiva 4 dana protiv Partizana pa odmah protiv super SNS Mladosti, onda zatisje pred buru, pa sve staje u nekih mesec ipo, od polovine aprila do kraja maja (nadam se)... do 30.maja...

Meni nebi. Daj da se mi otkacimo Partizana u borbi za drugo mesto. Iluzija da ce Zvezda prepustiti nama titulu je ravna iluziji da je zemlja ploca.

Link to comment
2 minutes ago, Dali_man said:

Meni nebi. Daj da se mi otkacimo Partizana u borbi za drugo mesto. Iluzija da ce Zvezda prepustiti nama titulu je ravna iluziji da je zemlja ploca.

Plan "A" i dalje postoji... To sa drugim mestom i kupom je ipak plan "B".

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Pitamse pitam, kako bi mi odreagovali da je Lazar u recimo grobarskom dresu otiso da potpise ugovor sa Atinjanima .... 

 

Ovo li si me planski prepisao od pre dve-tri strane :blink:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...