Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

Nisam razmišljao nešto posebno ko je najbolji, ali bih se složio sas vas. Mislim da mu je Crni bio sasvim blizu kvaliteta, a da je asistencija donela prevagu, kao i minimalan broj grešaka.

Link to comment
20 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

čarima dedukcije realče i ja dodjosmo do zaključka da je igrač takmice danas bio Taras

Ni kriv ni dužan. Stoperi danas ispod nivoa, Todor par puta katastrofalan, Đorđević bled. 

Sredina samo Taras i Drina. Ovaj prvi ima samo defanzivu, ni kriv, ni duzan namesti gol.

Grba popunjava brojno stanje na terenu, danas za nijansu bolji nego inače. Lazar po onom terenu najviše odskakao dok ga Lalat nije jos jednom genijalnom izmenom uklonio. Posle smo postali totalno bezopasni po gol, zadnja nada da nesto uradimo vise u njihovom sesnastercu je nestala menjanjem i Haskića.

Imamo više sreće, no pameti.

Link to comment
1 minute ago, Rumpelstiltskin said:

 

Po Vošinom forumu su pisali svojevremeno o razlozima ... Generalno, ko ih jebe, ionako nas tamo nazivaju govnima. Ako si im ga šukno Rašo, slađe za tebe nije moglo, a i nama prija :)

Danas sam ih prelistavao....uglavnom su se bavili Lalatom i 3/4 njih bi ga volelo ponovo na klupi. Bili su uglavnom pesimisti, što se tiče današnje utakmice, i bili su u pravu.

Link to comment
1 minute ago, Real sa Nišave said:

Ni kriv ni dužan. Stoperi danas ispod nivoa, Todor par puta katastrofalan, Đorđević bled. 

Sredina samo Taras i Drina. Ovaj prvi ima samo defanzivu, ni kriv, ni duzan namesti gol.

Grba popunjava brojno stanje na terenu, danas za nijansu bolji nego inače. Lazar po onom terenu najviše odskakao dok ga Lalat nije jos jednom genijalnom izmenom uklonio. Posle smo postali totalno bezopasni po gol, zadnja nada da nesto uradimo vise u njihovom sesnastercu je nestala menjanjem i Haskića.

Imamo više sreće, no pameti.

Upravo....malo si samo prekritičan sa štoperima. Biti štoper po onakvom terenu je poprilično čupavo. Nisu ni Raša ni Crni bili loši...

Link to comment

Bzvz je ta vredjanka, i nasi su Cakija vredjali posle epizode u Zvezdi, i Borjana sad u novembru, otrpeo sve uvrede ukljucujuci i one prema supruzi i na kraju iskreno mahnuo jugu, legenda. Jbga svuda ima takvih ljudi koji ce da vredjaju da bi se praznili.

Link to comment
2 minutes ago, W.F.C. said:

....Jbga svuda ima takvih ljudi koji ce da vredjaju da bi se praznili.

.....jbga...negde tamo ih pune, a oni se na stadionu prazne...nije fer :)    ej, a ima takvih i na forumu, a ?

Link to comment
A da je otišao da igra u Zvezdu ili Partizan, šta....streljali bi ga. Bezveze...
Kosta, daj malo širi ugao ... Ovde se čak ne mora ni čita između redova

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Ako ih je napušio...Raša je Car. Sad ga još više gotivim. Setili se tribinaši, pojedini profesionalni kompleksaši, da ga napušavaju zbog nečega od pre tri godine. Jaka stvar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...