Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Pixi ne verue ko nosi njegov nadimak :isuse:

A Grbi će izraste grba... ):

 

Nervira me Lala sa ovim izmenama. Nije zabranjeno da Grbu zameni NJegoš, uopšte...

Link to comment
4 minutes ago, W.F.C. said:

Teren je bio grozan, vreme takodje, borili su se jako i tu nema zamerki. Slabije smo odigrali nego sto mozemo, i to stoji. Mislim da ih dobijamo i u kupu, realno je.

Ubedljivo, sa više razlike....

 

Inače, više su konverzirali sa sudijom, bespotrebno. Prigovarali su za očigledne faulove. Saničanin je dobio žuti tek u 68. minutu. Do tada je trebao da bude već van igre.

Link to comment
18 minutes ago, Constantin said:

 

 

Nervira me Lala sa ovim izmenama. Nije zabranjeno da Grbu zameni NJegoš, uopšte...

+1

 

Od teskog terena mnogo veci protivnik nam je bio jak vetar... sto se tice vanfudbalskih faktora:)

Link to comment
5 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

+1

 

Od teskog terena mnogo veci protivnik nam je bio jak vetar... sto se tice vanfudbalskih faktora:)

Ali to nam je prednost. Pošto smo mi poznati da sve radimo "uz vetar"....tu smo prednost materijalizovali ;)

Link to comment
5 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

+1

 

Od teskog terena mnogo veci protivnik nam je bio jak vetar... sto se tice vanfudbalskih faktora:)

 za razliku od fudbalskih, tipa Kojasevic :isuse:

Link to comment

Bas tuzan odnos Pankova i poblike na Karadjordju ... Rodjen u Ujvideku ... Zamisljam nekog ko je ponikao u Radnickom ovako da proslavi gol. Bas bedara ... Nije bilo lako biti Novosadjanin veceras ...

Link to comment
9 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

čarima dedukcije realče i ja dodjosmo do zaključka da je igrač takmice danas bio Taras

Pa kad razmisli covek mora se slozi sa vama.

Najmanje je pravio one rizicne greske. 

Link to comment
3 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Bas tuzan odnos Pankova i poblike na Karadjordju ... Rodjen u Ujvideku ... Zamisljam nekog ko je ponikao u Radnickom ovako da proslavi gol. Bas bedara ... Nije bilo lako biti Novosadjanin veceras ...

Vređali su ga, kao i Lalata.....To je inače najniži sloj ljudi, ne kažem ništa novo. To su ista ona goveda koji sa naših tribina, vređaju naše, a da prethodno nisu imali nikakav razlog. Ako im je rekao, šta god da im je rekao...

Link to comment
Just now, Constantin said:

Vređali su ga, kao i Lalata.....To je inače najniži sloj ljudi, ne kažem ništa novo. To su ista ona goveda koji sa naših tribina, vređaju naše, a da prethodno nisu imali nikakav razlog. Ako im je rekao, šta god da im je rekao...

 

Po Vošinom forumu su pisali svojevremeno o razlozima ... Generalno, ko ih jebe, ionako nas tamo nazivaju govnima. Ako si im ga šukno Rašo, slađe za tebe nije moglo, a i nama prija :)

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...