Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

2 hours ago, Dali_man said:

Meni nebi. Daj da se mi otkacimo Partizana u borbi za drugo mesto. Iluzija da ce Zvezda prepustiti nama titulu je ravna iluziji da je zemlja ploca.

Slažem se. Ukoliko nam se približe uradiće sve da nas sahrane. Najmanje će teren tu da rešava. Ovako da ih njihov crveni brat obriše za vikend, a mi posle dokusuramo.

Edited by Real sa Nišave
Link to comment
2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Naravno, ja smislen post numem sam da napišem

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Pa to bate...nego Lazar je cak i nebitan...ovo je kao Aca kapiten da potpisuje za neki Rubin i pojavi se u blizanacku majicu nebitno koje boje...

Link to comment
2 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Jok be, pravim drustvo na Rumpla :D Mada da su usle one makazice mustafi ;)

Omladinac....da se ne zebavamo, onih 11 imaju 3000 utakmica u dresu Radničkog u nogama (osim Pixeta koji je u timu, po automatizmu, kao najbolji fudbaler EX-YU svih vremena)...tako da Šočetove makazice bi ušle jedino u odabir naj golova sa Pantom (Mariću na gol), Stevici Andrejeviću (Furtuli-Partizan), Pixitov Simoviću (Hajduk), Panajotivećev u Hamburgu...itd...itd...:)

Link to comment
Just now, Constantin said:

Omladinac....da se ne zebavamo, onih 11 imaju 3000 utakmica u dresu Radničkog u nogama (osim Pixeta koji je u timu, po automatizmu, kao najbolji fudbaler EX-YU svih vremena)...tako da Šočetove makazice bi ušle jedino u odabir naj golova sa Pantom (Mariću na gol), Stevici Andrejeviću (Furtuli-Partizan), Pixitov Simoviću (Hajduk), Panajotivećev u Hamburgu...itd...itd...:)

Ja ovaj gol ne mogu da nadjem nigde na netu. A video sam ga skoro u nekoj emisiji.

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Ja ovaj gol ne mogu da nadjem nigde na netu. A video sam ga skoro u nekoj emisiji.

 

si siguran da postoji video zapis !? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...