Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2018/2019


Rumpelstiltskin

Recommended Posts

25 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Vosa nas zadnji put pobedila travnja 2016.

Po svemu sudeci tesko ce i sada :DMogu da nam uvaljaju neki gol na kontru ili iz prekida a ono sto ce biti nasa najveca prednost su krila. Stojkovic je u losoj formi i ocekujem da ce Randjelovic raditi posao a sa levim bekom ce posao biti jos laksi i tu nastupa :DGrba :D 

Imaju i oni brza i neugodna krila ali ni tehnicki ni takticki nisu doterani kao mi a i nemaju nekog igraca u formi.

Na svakoj smo poziciji jaci sem na golmanskoj ali Borivoje je u dobroj formi i vise nego dobro zavrsava posao.

Ne ocekujem da dobijemo lako kao sto smo Cuku ali ako budemo bili na nivou kao sto smo tu utakmicu, ne mogu ni nesto mnogo drugacije da ocekujem.

 

Link to comment

Valjda sa 4 ide prva pauza, pa onda na svaki drugi... e sad dal vazi isto i za kup i prvenstvo ili odvajaju ne znam... 

Mare gde gledas mec u petak? Rumpel bi te pitao da gledas sa nama al mu malo glupo :D

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Valjda sa 4 ide prva pauza, pa onda na svaki drugi... e sad dal vazi isto i za kup i prvenstvo ili odvajaju ne znam... 

Mare gde gledas mec u petak? Rumpel bi te pitao da gledas sa nama al mu malo glupo :D

Cuj Rumpelu glupo hahaha... E dobro si me nasmejao !!! :D

 

Link to comment

Ne zavaravajte se pobedom nad Čukom. Igrala je bez dva standardna štopera, treci iz kreveta izasao na teren, Bogosavac od desetog minuta igrao povređen. Zato i zamenjen.

Zato moramo svi zajedno da gledamo ovu utakmicu. Povise Rumpela u kraj ima odlicno mesto.

 

Link to comment

U pravu si za štopere . Ja nepokretniji par nisam video u SL. Probleme bi mogao poprilično da nam priredi Matić. Treba posebnu pažnju obratiti na njega, odličan je igrač. 

Edited by Constantin
Link to comment

Oni nemaju tim, nemaju igru, ima par slabih ili ti problematicnih pozicija i samo dva i po problema koja mogu da nam pomrse konce. Matic, Eze i sut iz daljine Djurica. Ostali igraci su daleko od forme a i Matic nije prosao pripreme i tek sto je stigao. Ja dosta cenim Sreckovica koji je pojeo na Cairu Stankovica kada je zadnji put gostovao sa Vozdovcem ali izasao iz povrede i ne verujem da je na 100 posto.

Imaju dobre stopere ali bekovi su im slabi. Desni je skroz u kontra ritmu (Stojkovic) koji je inace dobar igrac a levi Devetak je mlad, odigrao dosta dobro odbranu protiv Zvezde ali koliko sam mogao da primetim ofanziva mu je dosta slaba mada vise je to zbog nesigurnosti zbog godina.

Ovu utakmicu dobijaju nasa krila i kolektiv. Matica samo da udaljimo od sesnaesterca i zavrsili smo posao. Odsecemo Ezea da ne istrci neki sprint. Mislim da ce nasi bekovi i defanzivni srednji a pre svega Bondarenko da ustopuju njihovu kreativnost na sredini terena. Ostaje samo neki gol iz prekida kojeg god i nekog odbitka iz istog.

Ovo ja ne pametujem nego prognoziram pa cemo da vidimo da li ce biti tako.

Pikam na Randjelovica i Grbica da ce da razvale ovu utakmicu, jedino ako se Vojvodina ne povuce i parkira autobus sto iskreno ne verujem jer to nije njihov stil. Ako to ne urade ova utakmica je stvorena za ovu dvojicu.

Cukaricki jeste druga prica i jeste imao problema u defanzivi sa povredama i kartonima to stoji. Ono sto se zaboravlja jeste da je Cuka jako uigrana ekipa i mnogo jaka ekipa na svim pozicijama. Miladin Stevanovic je otisao na stopera koja je mislim i njegova primarna pozicija, bar bila ranije. Ova dvojica sto su upala su tu u ekipi bar sest meseci i poznajuci politiku Cuke sigurno imaju kvalitet. Sta hocu da kazem... dve promene u timu i igra im se raspala. Nije ovde bio samo problem odbrane vec i problem u kreiranju igre, u dominaciji na nekoj poziciji. Owusu nije uspeo ni jednom ali ni jednom da pretrci Djordjevica, Ozegovic nije uspeo ni jednom bilo sta. Ne znam da li je imao neko uspesno gradjenje? Kajevica nisam prepoznao dok nije izasao. Ni jedna akcija ni jedno bilo sta... To ne moze da se desi sa dve promene u timu i mozemo da ih opravdavamo koliko hocemo ali ovakvo gazenje ipak mnogo vise zavisi od jacine druge ekipe nego li od njihove dve izmene. Pa da je nama par sati pred utakmicu ispala cela odbrana imali bi desno Zivkovica,levo Staneta i u sredini Bondarenka i verovatno Aleksu a Noma pored Drine. I sta mislite da li bi se mi raspali na nacin kao sto je Cuka? Da li bi to uticalo da ne napravimo dve sanse? Ma mogu oni da pricaju sta hoce mi smo njih pretrcali, mnogo smo bili agresivniji i imali smo vise raspolozenih igraca.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...