Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

39 minutes ago, adasevic said:

 

Nije fudbal samo ovo sto Nikodije uzme pa poredja 6 napadaca na 4 mesta.

 

kojih 6 napadaca na 4 mesta, o cemu ti to? kafu i ben su vrlo odgovorni igraci u oba pravca, video si kako je ben juce zatvarao pozadi, maltene je vise vremena proveo pozadi nego napred. a to sto jovicic igra pre ebisilija je zlocin sa predumisljajem protiv fudbala, i nesto sto mi je zaista tesko da svarim. dakle poredjao sam igrace kako bi to sasvim bilo logicno da se poredja onda kada imas na raspolaganju takve igrace. i toliko smo svi bili srecni sto napokon imamo takve igrace, i onda dodje velika utakmica, i sta covek uradi - ostavi potpuno van tima dva super igraca koji mogu da odgovore na ovom nivou. i onda sam budala ja koji to primetim, a ne vi™ koji se divite miloju zbog tako sumanutih odluka. ako je to njegova odluka

Link to comment

Meni samo nije jasno zašto je Ebisilio ovoliko skrajnut. Iz aviona se vidi da je najbolji u sredini terena, jedini može da odmeni Kangu, nema niko drugi takve lopte kao on. Šteta što Marin sinoć nije imao priliku da sa njim odigra.

Link to comment
6 minutes ago, Jozef K. said:

Meni samo nije jasno zašto je Ebisilio ovoliko skrajnut. Iz aviona se vidi da je najbolji u sredini terena, jedini može da odmeni Kangu, nema niko drugi takve lopte kao on. Šteta što Marin sinoć nije imao priliku da sa njim odigra.

 

Početak je sezone, gomila novih igrača, ne možeš sve istovremeno da ih integrišeš u tim - tj. možeš da pokušaš, ali ne u ozbiljnim utakmicama kao što je Napoli. 

 

Eno u Liverpulu se od početka sezone kmeči "gde je Fabinjo, što ne igra Fabinjo, hoćemo Fabinja". Keita kad počne na klupi, preti se talasima samoubistva. Plus što su svi molili dobrog Alaha da dođe još i Fekir, pa da se sva trojica frankofonih istovremeno uigravaju na sredini. A posao za sada više nego dobro rade prošlosezonski veznjaci (Milner, Wijnaldum, Henderson). 

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Početak je sezone, gomila novih igrača, ne možeš sve istovremeno da ih integrišeš u tim - tj. možeš da pokušaš, ali ne u ozbiljnim utakmicama kao što je Napoli. 

 

Eno u Liverpulu se od početka sezone kmeči "gde je Fabinjo, što ne igra Fabinjo, hoćemo Fabinja". Keita kad počne na klupi, preti se talasima samoubistva. Plus što su svi molili dobrog Alaha da dođe još i Fekir, pa da se sva trojica frankofonih istovremeno uigravaju na sredini. A posao za sada više nego dobro rade prošlosezonski veznjaci (Milner, Wijnaldum, Henderson). 

 

 

s tim sto ovde prednost ima 1 causic koji je tek dosao u odnosu na 1 ebisilija koji je tu vec 2 meseca, a pri tom je losiji igrac od ebislija, tako da ti analogija ne pije vodu™

Link to comment
16 minutes ago, Nikodije said:

i onda sam budala ja koji to primetim, a ne vi™ koji se divite miloju zbog tako sumanutih odluka. ako je to njegova odluka

 

problem je to sto ti i harper mislite da bolje znate od miloja i onda jos ucitavate neke vansportske razloge sto je igrao ovaj a ne onaj, kao da vi odradjujete treninge s igracima i strucnim stabom umesto njega. ovo je klasican sindrom srpskog navijaca, svi sve znaju, samo trener da vas poslusa i pocecemo da redjamo pobede.

Link to comment
20 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Али само ти кажеш да морају да играју. И немаш уопште ничим то да потврдиш.

 

Imam, jednim i jedinim argumentom koji je relevantan u fudbalu. Kafu i Ebesilio su neuporedivo bolji igraci od Simica i Jovicica/Causica/Jovancica. Sve ostalo je pseudotakticko mrsomudjenje koje nema veze s onim sto smo gledali sinoc. Mi sinoc nismo porazeni zato sto smo imali srece i zato sto je poslednja linija odigrala odlicno, ta defanzivno fantasticna sredina terena nije imala apslutno nikakav uticaj na igru ni u jednom ni u drugom pravcu. Evo ti snimak pa izracunaj koliko su duela dobili, lopti presekli i napada Napolija zaustavili Causic i Jovicic.

Link to comment
1 minute ago, Calavera said:

 

problem je to sto ti i harper mislite da bolje znate od miloja i onda jos ucitavate neke vansportske razloge sto je igrao ovaj a ne onaj, kao da vi odradjujete treninge s igracima i strucnim stabom umesto njega. ovo je klasican sindrom srpskog navijaca, svi sve znaju, samo trener da vas poslusa i pocecemo da redjamo pobede.

 

Замисли само шта ће да буде кад изгубимо у Паризу и на Енфилду. Иако то свако нормалан очекује, следује нас порција тога како су они били у праву све вријеме, а ми слијепи вјерници нисмо ...

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Imam, jednim i jedinim argumentom koji je relevantan u fudbalu. Kafu i Ebesilio su neuporedivo bolji igraci od Simica i Jovicica/Causica/Jovancica. Sve ostalo je pseudotakticko mrsomudjenje koje nema veze s onim sto smo gledali sinoc. 

 

Da li misliš i da su bolji igrači u smislu odgovornosti u odbrani, trčanju, i uopšte, da li su bolji igrači za tim kome je očiglendo jedini cilj bio da ne primi gol?

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Da li misliš i da su bolji igrači u smislu odgovornosti u odbrani, trčanju, i uopšte, da li su bolji igrači za tim kome je očiglendo jedini cilj bio da ne primi gol?

 

Da.

Link to comment
5 minutes ago, Calavera said:

 

problem je to sto ti i harper mislite da bolje znate od miloja i onda jos ucitavate neke vansportske razloge sto je igrao ovaj a ne onaj, kao da vi odradjujete treninge s igracima i strucnim stabom umesto njega. ovo je klasican sindrom srpskog navijaca, svi sve znaju, samo trener da vas poslusa i pocecemo da redjamo pobede.

 

Da, "Miloe znae" krunski argument. Causic je odigrao utakmicu protiv Radnika prakticno bez treninga a ako je na tih par treninga otakko je dosao nesto pokazao Milojevicu to svakako nije pokazao na terenu. Pokazao mu je valjda i Simic svasta nesto na treninzima, zato je zbog njega izbacio Kafua iz tima i pored onog blamiranja u Salcburgu.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Imam, jednim i jedinim argumentom koji je relevantan u fudbalu. Kafu i Ebesilio su neuporedivo bolji igraci od Simica i Jovicica/Causica/Jovancica. Sve ostalo je pseudotakticko mrsomudjenje koje nema veze s onim sto smo gledali sinoc. Mi sinoc nismo porazeni zato sto smo imali srece i zato sto je poslednja linija odigrala odlicno, ta defanzivno fantasticna sredina terena nije imala apslutno nikakav uticaj na igru ni u jednom ni u drugom pravcu. Evo ti snimak pa izracunaj koliko su duela dobili, lopti presekli i napada Napolija zaustavili Causic i Jovicic.

 

Кристијано Роналдо и Бејл су неупоредиво бољи играчи од Каземира и Карвахала. Па би они требало да играју умјесто њих. То је твој аргумент? 

 

Овај други болд није уопште споран. Наполи нас је надиграо у сваком погледу и тачно, извукли смо бод захваљујући срећи, голману и одбрани. И не би било ништа другачије да је Ебисилио почео умјесто Чаушића, мада бих ја на Милојевом мјесту, почео са Ебијем. То сам већ рекао. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...