Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Да Јовичић није играо никако до сад, па да га је Милое сад убацио, па и да разумијем. Побогу, он му стално игра, Милое му вјерује. Није он класа за Наполи јбг, не зна лопту да прими и задржи, али се борио и гинуо колико је могао. Прошле године су се хвалоспјеви писали о Бакули пит булу, а данас као дајемо играче форе Наполију. Ај не лупајте.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, harper said:

 

Mi smo mogli da igramo isto ali sa boljim igracima na nekim pozicijama. Ili mozda neko misli da Simic i Causic mogu bolje da istrce utakmicu od Kafua i Ebesilija.

 

causic je ocigledno defanzivniji igrac od ove dvojice i kao takav se verovatno takticki bolje uklapa u onaj bunker od sinoc. simic je i meni misterija, kafu ima iskusto igranja ls i realno bi bilo da ima prednost u odnosu na njega. u svakom slucaju (sa sve tim kafuom) mi smo ekipa le kvaliteta pa ovaj bod smatram uspehom. najebacemo u daljem toku takmicenja al i to je neka skola koja mora da se plati... 

Link to comment
9 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Да Јовичић није играо никако до сад, па да га је Милое сад убацио, па и да разумијем. Побогу, он му стално игра, Милое му вјерује. Није он класа за Наполи јбг, не зна лопту да прими и задржи, али се борио и гинуо колико је могао. Прошле године су се хвалоспјеви писали о Бакули пит булу, а данас као дајемо играче форе Наполију. Ај не лупајте.

 

A što igra on koji ne zna da primi i zadrži loptu ili bilo šta da uradi sa njom, a eliminisao si iz ekipe dvojicu koji znaju? Vidim da se sve svodi na parole tipa "miloe znae" i "verujmo milou", što donekle razumem zbog rezultata dosad, ali ajde da ne budemo vojnici partije čak i onda kada za to nema opravdanja.

Ok, možda sam i ja bezveze zapenio, smaram i možda ne bi bilo ništa bolje ni da su igrala ova dvojica, samo ne mogu da se pomirim sa takvim pogledom na sport i takmičenje u kojem bakula igra, a ebisilio i kafu ne.

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

A što igra on koji ne zna da primi i zadrži loptu ili bilo šta da uradi sa njom, a eliminisao si iz ekipe dvojicu koji znaju? Vidim da se sve svodi na parole tipa "miloe znae" i "verujmo milou", što donekle razumem zbog rezultata dosad, ali ajde da ne budemo vojnici partije čak i onda kada za to nema opravdanja.

Ok, možda sam i ja bezveze zapenio, smaram i možda ne bi bilo ništa bolje ni da su igrala ova dvojica, samo ne mogu da se pomirim sa takvim pogledom na sport i takmičenje u kojem bakula igra, a ebisilio i kafu ne.

 

Можда зато што не играју на истим позицијама за почетак. По твом писању, ти би кренуо офанзивно на Наполи, тим који има транзицију какву ми можемо само да сањамо. Гдје би ти ставио Кафуа на терен, кад већ имаш Бена и Марина на терену? Ок, требало је да буде на клупи, да уђе можда, били бисмо опаснији пред крај. Али у стартној постави га не видим и то нема везе са "милое знае". Еби је већ могао да игра, али је тренер процијенио да нам је дефанзивнији везни ред, изашао је да се не прими гол. Зови ти то батађоризмом или чиме већ, али ми да смо напали Наполи, попили би петарду лагано. Чим смо пробали напријед у пар наврата, изгубимо лопту и крене контра, то је већ било пола гола. Два пута нас је спасио Родић, Борјан и Савић безброј.

 

Волио бих и ја да играмо секси фудбал и карамо гиганте као некад, али далеко смо ми од Пиксијевих времена. Ову Звезду су прије три године дерали Каирати и Черномореци, Сасуоло се спрдао с нама, а сад играмо неријешено са Наполијем. А коме длака смета зна се.

Link to comment
6 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Можда зато што не играју на истим позицијама за почетак. По твом писању, ти би кренуо офанзивно на Наполи, тим који има транзицију какву ми можемо само да сањамо. Гдје би ти ставио Кафуа на терен, кад већ имаш Бена и Марина на терену? Ок, требало је да буде на клупи, да уђе можда, били бисмо опаснији пред крај. Али у стартној постави га не видим и то нема везе са "милое знае". Еби је већ могао да игра, али је тренер процијенио да нам је дефанзивнији везни ред, изашао је да се не прими гол. Зови ти то батађоризмом или чиме већ, али ми да смо напали Наполи, попили би петарду лагано. Чим смо пробали напријед у пар наврата, изгубимо лопту и крене контра, то је већ било пола гола. Два пута нас је спасио Родић, Борјан и Савић безброј.

 

Волио бих и ја да играмо секси фудбал и карамо гиганте као некад, али далеко смо ми од Пиксијевих времена. Ову Звезду су прије три године дерали Каирати и Черномореци, Сасуоло се спрдао с нама, а сад играмо неријешено са Наполијем. А коме длака смета зна се.

 

Kafu i ben bočno, marin u sredinu, ebisilio i neno™ iza. I znanja i rudarenja. 

Link to comment

Ja nisam toliko razocaran sto smo igrali ovako zatvoreno. Meni je veci problem to sto mi ne prijetimo toliko iz kontre. Ocekivao bi da mozemo i te kako da istrcimo, s obzirom da pogotovo sad sa Boakyeom imamo brze igrace, ali ni protiv Salzburga ni sad nismo nesto puno prijetili. 

 

Opet, mi moramo biti realni, Napoli je ekipa koja je prije par mjeseci zavrsila prvenstvo sa 91 bodom. I van forme, oni su nivo koji mi vise nikad necemo dostici. Nismo se mnogo pitali

Link to comment
58 minutes ago, Nikodije said:

"Domaći igrači i njihova disciplina u igri", pa neverovatno. Znači tako se zove kada protivniku daš dva igrača fore jer si umislio da si taktički mag čije zamisli mogu da sprovedu samo disciplinovani™ igrači, prave radilice™ koje ginu™ na terenu, pravi zvezdaši koji znaju šta znači taj dres. Možda bi i darijan mogao da napiše nešto o tome. 

dva igraca fora zvezda ne moze da da ni omladincu iz zablaca, a kamoli napoliju. jovicic je najbrzi vezni fudbaler zvezde i odluka da pocne utakmicu je bila ocekivana, poenta je da i onaj sedi cika sto vodi napoli povremeno gleda fudbal pa kaze svojim igracima da ga ubiju pritiskom, pa onda jovicic i ono sto realno moze (da primi i ponese loptu par metara pre pasa najblizem saigracu) ne odradi kako bi trebalo. malo je zajebano kad igras protiv znacajno bolje ekipe i oni pocnu bas tebe da gaze, tu se i mnogo bolji igraci od jovicica izgube. simic je od ulaska imao jednu gresku (po mom misljenju morao je da dribla u produzetku kad je ostao 1 na 1 ispred njihovih 16).

 

ne znam ko su pravi zvezdasi niti ko je darijan, ono sto znam je da ebesilio/kafu/ben nisu uspeli da dodju do znacajne uloge u ligama petice, pa je malo iluzorno ocekivati da ce neko od njih da napravi pometnju napoliju ili psg-u. zvezda je odigrala ono sto je jedino mogla, tvrdo, plitko, usko i uz dozu srece dosla do boda. 

 

 

Link to comment

Objektivno Napoli je iskusnija i kvalitetnija ekipa. Imali su više šansi. Ali zaboravljamo jednu stvar, koju sam ja potencirao zadnjih dve godine. Neki put u fudbalu sreća je najvažnija, a ja vam kažem Milojević – em što je najbolji trener (u Srbiji) , on je dečko koji je toliko taličan da ga bacite na đubre ima da izraste piramida od zlata", kaže Živadinović za Prvu televiziju. 

Na pitanje kako će se Milojević držati protiv trenera protiv Jirgena Klopa, Živa je u svom stilu odgovorio: 

"Kakav Klop i Mop, te priče da su oni fenomenalni... Mnogo je bitno koliko ste fizički spremni, a Zvezda je spremna", kazao je on. 

 

Spoiler

Foto: B92

:Jova:

 

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

Kafu i ben bočno, marin u sredinu, ebisilio i neno™ iza. I znanja i rudarenja. 

 

То можда против Бачке да пробамо.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...