Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

Jedina zamerka sinoc sto nisu igrali iskusniji igraci koje poznaju LS i znaju kako se ista igra, a to su Kafu i Ebisilio. A taktika bi bila ista, samo bi imali malo veci posed i u tom posedu bi bilo mali opasniji po gol.

 

Dosta puta se desilo da Marin prodje igraca i hoce da odigra dupli pas, a Causic gleda u nebo i pravi se nevidljiv, a kad dobije loptu, vraca unazad Rodicu koji duva jako i nikome ili vraca Borjanu.

 

Ovako smo izgubili na kreaciji, a nismo dobili na agresivnoti. Jovancic je slican tip Causicu, samo malo defanzivniji, a usao je u mec kao da igra JSL, pun samopouzdanja, za razliku od 9 od 11 nasih igraca na terenu.

 

Usli smo u LS, odigrali sasvim pristojno za nas kvalitet, bili u grcu, bili uplaseni, jer se svaka greska u LS skupo placa. Kad budemo malo iskusniji bice i otvorenijih utakmica sa nase strane. Suludo je bilo ocekivati da se otvorimo protiv Napolija, kad smo to uradili par puta, stigla nas je ubitacna kontra.

 

 

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, Apollo Creed said:

Objektivno Napoli je iskusnija i kvalitetnija ekipa. Imali su više šansi. Ali zaboravljamo jednu stvar, koju sam ja potencirao zadnjih dve godine. Neki put u fudbalu sreća je najvažnija, a ja vam kažem Milojević – em što je najbolji trener (u Srbiji) , on je dečko koji je toliko taličan da ga bacite na đubre ima da izraste piramida od zlata", kaže Živadinović za Prvu televiziju. 

Na pitanje kako će se Milojević držati protiv trenera protiv Jirgena Klopa, Živa je u svom stilu odgovorio: 

"Kakav Klop i Mop, te priče da su oni fenomenalni... Mnogo je bitno koliko ste fizički spremni, a Zvezda je spremna", kazao je on. 

 

  Reveal hidden contents

Foto: B92

:Jova:

 

E ne dam™

Link to comment

"Postoji žal zbog šansi koje je Napoli stvorio, ali Crvena zvezda je zaista dala srce na ovom duelu. Ovaj rezultat neće loše uticati na Napoli, posebno gledajući igru. Karlo je pronašao pravi način igre za ovaj tim", rekao je Ambrozini.

Link to comment

Niko da prokomentarise kako je ulazak Pavkova razbudio igrace :)

Marin je klasa, kako li smo njega doveli uopste mi nije jasno.

Napoliju lopta prvi put izasla u aut u 2. poluvremenu - nema tu sta da se prica dalje.

Ja zadovoljan bodom.

Urlali ovi pa je cuh himnu uzivo :(

Link to comment

Ми смо се синоћ од свих играча Наполија одушевљавали Кулибалију. Какве кретње он има за своју конституцију, гдје све стигне, пасови перфектни.

 

9 minutes ago, Bright Billy said:

e da, napolitanci imaju mnogo ruzne dresove... 

 

+100

Link to comment

Zašto robi, jugović i pančev nisu došli juče? Moguće da prva dvojica imaju neke sukobe/ neraščišćene račune sa klubom, a za pančeva ne znam. U svakom slučaju bez njih nije isto.

 

E da je robi sada trener zvezde...

Link to comment

Istina za dresove, komentarisali smo 10 puta.

 

Inače, treba razmišljati i o tome kakav bi neki ponižavajući poraz mogao imati uticaj na moral i samopouzdanje igrača pred ostale utakmice. Ovaj bod može da im ulije nadu da mogu da pruže korektan otpor, takve su im bile i izjave posle utakmice. Bolje da igraju na tom talasu ostale utakmice nego ubijeni u pojam posle nekog dranja.

Link to comment

E jbg sad. Preterujete, kao nismo igrali fudbal...  Možda smo mogli malo bolje od ovoga, ali bojim se ne mnogo bolje...

 

Tu smo gde smo. Ovo je nekoliko stepenika iznad nas. Ok, mogli smo da počnemo bez jednog od ove trojice u sredini, i to je to. Da li bi bolje prošli? Sumnjam. Verujem da je Miloje bio zatvoreniji jer je u pitanju prva utakmica u LŠ, i razumem da je hteo da sačuva gol. Očekivano smo bili i u grču, a i da nismo bili, jednostavno nismo navikli na onakav presing, a inače nam je to iznošenje lopte problem, videlo se i protiv Trnave i Salcburga. Ja bih samo umesto Jovičića/Čaušića stavio Ebisilia, i to je to...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...