Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

     @ harper

  

   Deluješ apsolutno nepokolebljivo u toj ideji da Čaušić i Simić moraju da igraju, pa me zanima otkud to, jel imaš neku informaciju? Zaista me zanima. Video sam da je na b92 izvesni Perkos 3 puta postovao oneliner sa identičnom tvrdnjom i zbog toga me to još više intrigira. 

 

  Druga stvar, milsim da sad ideš u drugu krajnost, pa ovu dvojicu nazivaš debilima, iako nema previše razloga za tako nešto. Ok, Čaušić je suviše kratko tu da bi moglo da se diskutuje, ali Simić je pokazao odredjeni kvalitet i imam utisak da mu plafon nije toliko nizak. U Austriji ga Milojević jeste menjao posle 25 minuta, ali teško da je to baš krunski dokaz da je reč o neupotrebljivom idiotu. I činjenica je da je na obe domaće utakmice protiv Trnave i Salcburga odigrao dobro, prosto je tako, bez obzira da li je ušao kad su ostali pali sa snagom. 

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napoli ce za 2 nedelje kresnuti Liverpul tipa 2-0. Postace jasnije tada sto nismo izlazili iz kokosinjca. :D

Presing koji Napoli igra ovi igraci nikada do danas (osim Marina i Krsticica) nisu videli. Napadi panike, kao da je kasikara bez osiguraca u nogama, a ne lopta. I ono Mertensovo utrcavanje na prvu stativu je bila 100% sansa, za brucku je promasio iz sjajne pozicije, svi su blenuli k'o telad otkud on tu a pre pola sekunde je bio van 16. Imam utisak da je svaki jedan igrac Napolija brzi i od Radonje, kamoli od ovih ostalih pajsera nasih. 

Realan rezultat bi po prikazanom bio 2-3 razlike za Napoli. Ali ko ga jebe, bolje je ovako. Odrastao sam na primljenim golovima u 90+, kojekakvim punjenjima i utakmicama gde nista nije htelo u gol. Mnogo srece imamo u poslednje vreme, red je bio. 

Razlog zasto je prosle godine izgledala igra lepse (osim manje kvalitetnih protivnika) je ludi Kanga (stating the obvious). Imao je potpunu slobodu u igri, nije jebao zivu silu, uvek trazio loptu i uvek isao napred i boleo ga kurac oce otvoriti kontru protivniku losim pasom. Taj njegov mindset je vukao celu ekipu i ziveli smo i umirali od njega. Igru napred i kreaciju nemamo otkako je otisao, nismo je imali ni proletos. I ne mogu da procenim da li bi ovog leta ispali ranije da je on ostao i igrao u 11. I zato mislim da treba da igra Ebesilio po svaku cenu, jer je pokazao da ima dobru loptu i dobru prangiju. A 2 od 3 zadnja vezna na klupu. Dakle - Krsticic, Ebesilio, Marin, Ben, Kafu, Bacje u gornjoj polovini ako planinramo da damo gol ili bilo sta uradimo. Ili defanzivnija varijanta - Krsticic, neko od 3 panja, Marin, Ebesilio, Ben, Bacje ako cemo da guzicarimo. 

Kontre vise nisu nase oruzje. 

 

Link to comment
13 minutes ago, fandorin said:

     @ harper

  

   Deluješ apsolutno nepokolebljivo u toj ideji da Čaušić i Simić moraju da igraju, pa me zanima otkud to, jel imaš neku informaciju? Zaista me zanima. Video sam da je na b92 izvesni Perkos 3 puta postovao oneliner sa identičnom tvrdnjom i zbog toga me to još više intrigira. 

 

  Druga stvar, milsim da sad ideš u drugu krajnost, pa ovu dvojicu nazivaš debilima, iako nema previše razloga za tako nešto. Ok, Čaušić je suviše kratko tu da bi moglo da se diskutuje, ali Simić je pokazao odredjeni kvalitet i imam utisak da mu plafon nije toliko nizak. U Austriji ga Milojević jeste menjao posle 25 minuta, ali teško da je to baš krunski dokaz da je reč o neupotrebljivom idiotu. I činjenica je da je na obe domaće utakmice protiv Trnave i Salcburga odigrao dobro, prosto je tako, bez obzira da li je ušao kad su ostali pali sa snagom. 

 

Ne znam, samo nemam nikakvo drugo logicno objasnjenje zasto njih dvojica igraju otkako su dovedeni i to tako sto su izbacili iz tima dva igraca koji su neuporedivo kvalitetniji od njih i vise su pokazali za ono malo sto su igrali. Tehnicki, takticki, kvalitetno, iskustveno, fizicki, motoricki, Kafu i Ebesilio su za bar dve klase bolji od Causica, Simica, Jovicica i Jovancica, ne postoji nijedan fudbalski razlog zasto imaju prioritet osim protekcije.

Link to comment

ja bi voleo da odigramo u jednoj utakmici  formaciju slicnu onoj koju je  napoli igrao prosle godine.

 

odbrana standardna

 

sredina ebesilio, krsticic, ko god osim jovicica

 

napad kafu ben marin

Link to comment
13 minutes ago, harper said:

 

Ne znam, samo nemam nikakvo drugo logicno objasnjenje zasto njih dvojica igraju otkako su dovedeni i to tako sto su izbacili iz tima dva igraca koji su neuporedivo kvalitetniji od njih i vise su pokazali za ono malo sto su igrali. Tehnicki, takticki, kvalitetno, iskustveno, fizicki, motoricki, Kafu i Ebesilio su za bar dve klase bolji od Causica, Simica, Jovicica i Jovancica, ne postoji nijedan fudbalski razlog zasto imaju prioritet osim protekcije.

Pa dobro, nismo deca, mali milion puta smo videli da igrači većeg rejtinga u odredjenim utakmicama greju klupu slabijima od sebe. Ne ulazim da li je to ispravno, ali je daleko od nekog presedana koji bi proizveo teorije zavere.

Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

Pa dobro, nismo deca, mali milion puta smo videli da igrači većeg rejtinga u odredjenim utakmicama greju klupu slabijima od sebe. Ne ulazim da li je to ispravno, ali je daleko od nekog presedana koji bi proizveo teorije zavere.

 

Da, samo sto nije jedna utakmica u pitanju i uvek su isti igraci. Plus, nije to kao kod Napolija da nominalno nesto bolji igrac sedi na klupi nominalno nesto slabijem, mi ovde pricamo o razlici izmedju fudbalera i debila.

Link to comment

Ima miloje izgleda i neku fiks ideju da igra bez pleja, ili da pleja pokusava da glumi krsticic a to nikad ninasta nije ličilo. I to forsira od kada je kanga otisao, i ni ne pokusava da nadje zamenu za njega.

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

Вини, треба чешће да долазиш на овај свети топић.

Све зависи како се буде играло. ПСЖ се јуче буквално шетао по терену. Ако нам тако прићу тешко да ће да нас добију.

 

Jebi ga,  juce su igrali protiv Liverpula , na strani CZ tesko moze da iscupa remi o pobedi da ne govorim , drugi je to nivo fudbala.

Link to comment
29 minutes ago, triple_nippled said:

ja bi voleo da odigramo u jednoj utakmici  formaciju slicnu onoj koju je  napoli igrao prosle godine.

 

odbrana standardna

 

sredina ebesilio, krsticic, ko god osim jovicica

 

napad kafu ben marin

Da bilo bi lepo videti kako to izgleda, ali teško da će Boaće na klupu. Bar ne u LŠ...

Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

Jebi ga,  juce su igrali protiv Liverpula , na strani CZ tesko moze da iscupa remi o pobedi da ne govorim , drugi je to nivo fudbala.

Није ту противник био битан, већ како су играли. Вукли су се као пребијене мачке.

https://www.theguardian.com/football/2018/sep/19/psg-liverpool-thomas-tuchel-football

Link to comment

Она пичкетина Анћелоти глуми господина, а онда рекао да смо "professionals in diving and tine wasting". Сада ми још драже што смо их зајебали за пролазак даље. 

Link to comment
1 hour ago, palikaris said:

Ima miloje izgleda i neku fiks ideju da igra bez pleja, ili da pleja pokusava da glumi krsticic a to nikad ninasta nije ličilo. I to forsira od kada je kanga otisao, i ni ne pokusava da nadje zamenu za njega.

Sent from my F8132 using Tapatalk
 

Krsticic otkad je dosao je bukvalno mozak tima. 

 

Samo sto je juce morao maltene u liniji stopera da bude da bi bio imalo na lopti. 

 

 Dobili smo bod, vise nego sto smo se mogli nadati, ne znam da  li bi bilo narocito razlicito da su igrali i Kafu i Ebecilio u smislu odnosa snaga - mozda bi malo precizniji bili u kontrama, i tu mislim da je Miloe pogrijesio. Ali sustinski nebitno. Igrali smo na rezultat, a nama je nerjeseno dobar rezultat, koliko god neko volio da idemo na pobjedu protiv ekipa koje su realno drugi univerzum u odnosu na nas.

Link to comment

Mukica...nema ni za laptop

 

Pošto u Pekingu ima problema s mrežama i "hvatanjem" signala, Aleksandar Vučić i ministar Aleksandar Antić su nekako uspeli da utakmicu Zvezda - Napoli odgledaju na mobilnom telefonu :isuse:

 

Za to vreme u Hrvatskoj...

 

DncV-bcWsAIu3l4.jpg

 

:isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...