Jump to content
IGNORED

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...


Dimitrije

Recommended Posts

31 minutes ago, Micko8 said:

Da se igralo ofanzivnije nabili bi vas sa  jednom petardom  ,minimum, kakav Kafu kakav Ebisilio , Napoli je svemir za  ovu CZ, jedino se  sa onakvom igrom mogao izvuci povoljan rezultat , sto je i ucinjeno, koliko su ljudi nerealni , kao  da je CZ igrala sa Radnikom iz Surdulice u ligi sampiona   :laugh: Jedan Murinjo je cesto igrao bunker sa Realom  koji je u to vreme    po imenima  bio i mozda najjaca ekipa u Evropi a vama smeta  taktika  koju je postavio Milojevic protiv troduplo jaceg protivnika :rolleyes:

 

Po jubilarni stoti put, mi smo mogli isto ovako defanzivno da igramo, samo sa kvalitetnijim igracima. Jovicic, Causic i Simic nisu ama bas nista uradili u defanzivi sto bi opravdalo njihovo igranje sinoc.

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1015

  • Bright Billy

    796

  • harper

    670

  • MiddleClass

    602

Top Posters In This Topic

Posted Images

34 minutes ago, harper said:

 

Daj, jebo te, bar dva puta smo vadili loptu iz praznog gola, Rodic jednom uklizavanjem a jednom je pokrio ledja Borjanu, Borjan je skinuo nogama zicer sa sest metara iskosa. To su sve sanse iz kategorije stopostotnih. Na stranu to sto je na stadionu izgledalo u svakom trenutku da nam gol visi u vazduhu, preznojio sam se vise puta nego da sam sedeo u sauni sat i po. Razumem da se traze argumenti i tamo gde ih nema ali nemoj da izmisljamo svasta, kao da niko nije gledao utakmicu.

 

Odgledao sam malo pre obe situacije ponovo.

 

Prva, Zelinski dobija loptu u prazan prostor koja odskače i ide ka gol aut liniji. Hvata JEDVA poluvolej kada je već lopta dobrano pobegla ka gol liniji u polu klizećem startu ka lopti. Borjan brani tako što stoji na liniji, lagano. Drugim rečima, nije ni 50% šansa a ne 100%. 

 

Druga situacija... Igrač Napolija ide po levoj strani centrira sa korner linije, lopta se odbija na nekih 11, 12 metara do Kajona, u trenutku šuta ispred njega na potencijalnoj liniji šuta je Borjan i još tri naša igrača. Lopta gle čuda pogađa jednog od njih. Ne kažem, mogao je biti i gol, ali ni ovo nije 100% šansa ni u najavi. U prilog tome, Kajon šutira levom nogom dok je dešnjak. Zato je onako šrmljavo i šutnuo.

 

Tako da, ostajem pri tvrdnji da nijedan od ovih kao ni bilo koja druga šansa sa utakmice nisu 100%tne. Moguće da imamo različite kriterijume, tebi je šut sa 20+ metara pod uglom od 45 stepeni sigurna šansa, pa me ne čudi i da su ti ovo. 

Prilog pa neka sude ljudi, hajlajtsi lepo sažeti, toliko su nas odrali da sve stalo u minut.

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Po jubilarni stoti put, mi smo mogli isto ovako defanzivno da igramo, samo sa kvalitetnijim igracima. Jovicic, Causic i Simic nisu ama bas nista uradili u defanzivi sto bi opravdalo njihovo igranje sinoc.

 

e, ali pre utakmice nisi mogao da znas da nece uraditi nista korisno u defanzivi   :D  evo sada znamo, pa ocekujem da nesto promeni za sledecu utakmicu. sve manje sam odusevljen miloem, ali mislim da nije glup niti sujetan, i da ce umeti da prepozna ove neke stvari na koje mu ukazujemo   :dry:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Početak je sezone, gomila novih igrača, ne možeš sve istovremeno da ih integrišeš u tim - tj. možeš da pokušaš, ali ne u ozbiljnim utakmicama kao što je Napoli. 

 

Eno u Liverpulu se od početka sezone kmeči "gde je Fabinjo, što ne igra Fabinjo, hoćemo Fabinja". Keita kad počne na klupi, preti se talasima samoubistva. Plus što su svi molili dobrog Alaha da dođe još i Fekir, pa da se sva trojica frankofonih istovremeno uigravaju na sredini. A posao za sada više nego dobro rade prošlosezonski veznjaci (Milner, Wijnaldum, Henderson). 

 

Вини, треба чешће да долазиш на овај свети топић.

11 minutes ago, Micko8 said:

Protiv PSG i Liverpula Zvezdi ne gine poraz kako god bude igrala i opet veca je sansa da se izvuce  poitivan rezultat  ili castan poraz sa ovakvom igrom , nego da se nausmice  napada, prvo CZ nema kvalitet za tako nesto  protiv najboljih evropskih ekipa,  nije sposobna da zadrzi  zadrzi loptu  u svom  posedu , da veze igru , jedino preostaje  parkiranje autobusa i da se  odigra neka kontra, to je Zvezdina jedina sansa u Evropi . Da li vama smeta  kako je odigrano finale  u  Bariju???  posto ovoliko kukate  posle sasvim zadovoljavajuceg remija.

Све зависи како се буде играло. ПСЖ се јуче буквално шетао по терену. Ако нам тако прићу тешко да ће да нас добију.

 

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

evo sada ovaj sa leprsavom igrom, malopre smo imali nasumicno napadanje, pre toga nadigravanje sa 10 puta jacim protivnikom...

OK, pa objasni šta si ti tačno očekivao. Defanzivni fudbal je uvek neko mučenje i grčenje.

Link to comment

Ljudi pa mi do prosle godine nismo mogli proci UEFA pretkola protiv vedeta iz Estonija, Jermenija, Kipra, itd..., a sad treba da se otvorimo, mjerimo i pohrvemo sa najjacim evropskim ekipama. Kakve opcije, kakav Ebisilio, kakav Kafu. U najboljem scenariju jedinu razliku koju bi oni donijeli je da nam posjed lopte skoci sa 27% na cijelih 30%. I koji q mi znamo zasto nisu igrali. Miloje valjda najbolje zna kojih 11 su najbolja opcija. Ako mi znamo bolje, onda nam netreba trener nego jedan pol svwekolike zvezdaske javnosti odmjeri ko ze da igra 

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Po jubilarni stoti put, mi smo mogli isto ovako defanzivno da igramo, samo sa kvalitetnijim igracima. Jovicic, Causic i Simic nisu ama bas nista uradili u defanzivi sto bi opravdalo njihovo igranje sinoc.

Pa da, da smo tako uradili možda bismo i uzeli barem bod sinoć...

Link to comment

ma guslanje radi guslanja, opustite se. prošle god isti ovi stručnjaci su kao  hajlajt sezone izvukli zašto igraju Srnić i Račić, pre toga su bili neki  drugi igrači, sad su neki treći.. uvek isti nikovi i uvek ista priča, samo se menjaju prezimena igrača

 

 

Edited by levi
Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

OK, pa objasni šta si ti tačno očekivao. Defanzivni fudbal je uvek neko mučenje i grčenje.

 

pa ja sam se nadao da cemo zadrzati tu neku ostricu koju smo imali prosle sezone npr, kada smo se i dobro branili, a i umeli da pripretimo™. sada je nekako ostalo samo grcenje i mucenje, a nije da nemamo igrace i da se nesto odigra prema napred, podeli neki pas, sacuva lopta. pa nas je 1 salzburg apsolutno demolirao tamo, eto da ne bude da se samo grcimo i mucimo protiv napolija

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

i zbog kojeg nismo ni pokusali da igramo fudbal

 

Aman čoveče, daj mi jedan parametar igre po kome mi možemo da "igramo fudbal" protiv njih, na osnovu kog možemo da ostvarimo prednost, damo gol, a da ne primimo više od njih? Bolji su od nas po apsolutno svakom kriterijumu, na svakoj poziciji, imaju u nogama million ovakvih utakmica, imaju rutinu u igri o kojoj mi možemo da sanjamo, celo prvo poluvreme ne možemo da povežemo dva pasa na svojoj polovini ali nekim čudom bi bili virtuozni u napadu gde je pet puta veća gužva u odbrani.. Ne verujem šta pričaš. 

Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

Pa da, da smo tako uradili možda bismo i uzeli barem bod sinoć...

 

Mozda. S tim sto ne bismo, bar ja, imali gorak ukus u ustima da se utakmice LS koriste da bi se izlagali igraci za prodaju umesto da se igra sa najboljim timom.

Link to comment
1 minute ago, Bright Billy said:

meni stvarno nije logicna teorija da neko dovede ebisilija i kafua a ustvari mu je plan da forsira simica. ispade da miniraju sami sebe... 

 

Kafu je na pozajmici, ima smisla da mu obaraju cenu. Ebesilio uvek moze da se proda jer ljudi koji kupuju igrace nisu slepi a i ionako je pod ugovorom sa nama. Simica, Pavkova i Jovancica ako ne uvaljamo nekim budalama kao sto smo uspeli sa Racicem mozemo komotno da vratimo u Zemun, Vojvodinu i Radnicki iz Nisa jer su taman za taj nivo fudbala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...