Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Kad vec spominjes ESPN dokumentarce, pre neki dan sam odgledao njihov najnoviji 30 for 30 u cijem je fokusu Michael Vick, iz dva dela je i traje ukupno vise od tri sata.

 

https://www.imdb.com/title/tt11203144/

https://www.imdb.com/title/tt11743366/

 

Vick mi je uvek bio i ostao najomiljeniji igrac americkog fudbala, onakav spoj atletike i pokreta kao da je neka divlja macka, to nikada nisam video, plus onako levoruk sto mu je davalo jos vise na toj nekoj eleganciji svaki put kada bi zapoceo napad, bas steta sto mu se sve ono dogodilo oko borbi pit bulova, inace je samo nebo bila granica.

 

Nego sve ovo vreme nisam imao pojma da je iz istog mesta kao i Allen Iverson, a i sam AI je mogao biti vrhunski kvoterbek da je izabrao NFL umesto kosarke, kad sam gledao neke njegove snimke iz srednjoskolskih dana, delovao je toliko nestvarno kao da je iz neke video igrice, a ne da je od koze i mesa.

Link to comment

3WD0DOC.gif

 

:lolol:

 

ovo nije neki small school white boy koji je tu zalutao. ovo je Clemson guy!

Chad Smith. 240 pounds

ali odlete momčina kao da je malo dete.  :sad:

 

 

1XeLFuq.gif

 

ovaj gif sam morao napraviti dosta širi jer je u pitanju 2nd level akcija, pa da ostanu u kadru :lolol:

James Skalski, startni mike backer na Clemsonu je oduvan 5 yardi na prvom playu na utakmici. znači da mu u drugom poluvremenu ne ginu respiratori.

on je isto tu negde 235-240 pounds.

To su ljudi koji ne bi trebali biti ovako razbacivani po terenu, bez zezanja.

 

zadovoljan sam draftom :wub:

Edited by omiljeni
Link to comment

5. runda

Bryce Hall, CB, Virginia

U toku sezone 2018 je u većini mock draftova bio u 1st round.  Ali je ipak odlučio da ostane u školi i 4. godinu.

PFF ga je imao kao 4. najboljeg igrača u celom college footbalu pre početka 2019.

I dobro je igrao prvu polovinu sezone, opet bio u 1st round u većini mock draftova, a onda je na pola sezone povredio članak i imao operaciju. Na combine je bio samo na merenjima i bench press.

Pandemija mu je totalno uništila draft stocks jer lekari i timovi nisu imali pristup i pao je u 5th rnd, iako je bilo dosta izveštaja da je već skroz zdrav.

Joe Magija. :hail:  Tipična the rich gets richer priča :cool:

 

H6NhBuf.gif

 

 

:wub:

 

Ovo je iz 2018

na početku playa Hill je onaj skroz gore na ~23 yards, skoro na suprotnim brojevima. :thumbup:

piše sve: T Homer 70-yard run sets up FG. Bukvalno je ukrao Canesima 4 poena u utakmici koju je Virginia dobila 16-13 i vratio The U u mulj kada je izgledalo da se vraćaju posle odlične 2017 i 5-1 starta u 2018

btw, Travis Homer je prošle godine draftovan u Seahawkse i trčao je 4.48 na combine, a Hill ga stiže kao da je bukvalno duplo brži :hail:

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 4.5.2020. at 11:02, Jean-Luc Picard said:

Sve bust do bust-a...

 

:tongue:

 

evo malo Bryce Hall vs Danny Dimes gifova

Spoiler


FVNGPOt.gif


 

isto to samo iz drugog ugla:


 

Spoiler

 

SEfI71l.gif

 


 

još malo sa iste te utakmice:

Spoiler

HzGpqAj.gif

 

 

ovde sam greškom spojio 2 playa u 1 gif, ali nema veze:

Spoiler

bl2ObcZ.gif

 

 

ovde je interception iz prethodnog gifa, samo iz drugog ugla. plus još jedan interception sa iste te utakmice:

(između ima jedan incomplete pass i posle 1 sack fumble za TD. Jonesov trademark. Hall nije učestvovao u tim playevima):

Spoiler

fEFfcEY.gif

 

 

ovde 2 slična playa. 2 slanta. najpre pass breakup koji je bio pick 6 posle rikošetiranja

 

Spoiler

RcX9vk9.gif

 

 

imam još gifova, ali ne znam da li će izdržati forum i da li će toliki gifovi nekom zagušiti PC/android, pa ne bih da rizikujem.

 

Edited by James Marshall
stavio u spojler
Link to comment

brt kakav je ovo flooding, bolje okači na yt pod nekim šnj imenima i da bude unlisted, pa ko hoće da gleda neka klikne, ja sam na 200Mbps kablu pa mi je za minut učitao tek tri gifa

Link to comment

U cetvrtak NFL objavljuje raspored utakmica. Prica se da ce nabiti out of conference utakmice u prva 4 kola. U tom slucaju, ako se otkazu prva 4 kola, sve utakmice ce biti izmedju timova koji su u istoj konferenciji. 

Link to comment
On 7.5.2020. at 8:24, ObiW said:

U cetvrtak NFL objavljuje raspored utakmica. Prica se da ce nabiti out of conference utakmice u prva 4 kola. U tom slucaju, ako se otkazu prva 4 kola, sve utakmice ce biti izmedju timova koji su u istoj konferenciji. 

9 divisional utakmica u prvom kolu, po rasporedu. Valjda ce sve biti ok i nece menjati nista. Matori Murdoch trlja ruke, vec rekoh. 

Link to comment
2 hours ago, ObiW said:

Kako ce to da funkcionise u Kaliforniji? Guverner bese rekao da nema utakmica do kraja godine,

Nemam pojma. Valjda ce se srediti donekle situacija do tada. Inace, i NBC trlja ruke. SNF schedule je brutalno dobar.... Plus oni mogu da flexuju utakmice posle week 11, cini mi se.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...