Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, omiljeni said:

dešava se to relativno često.

ovo je bio najdrastičniji primer:

 

 

Utah umesto da ode na 14-0 bude 7-7 :D

a Oregonu od te utakmica bukvalno zavisilo da li idu u playoff ili ne.  :thumbup:

moroncina

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Pa brate nije isto zato sto gol zbog toga ne mogu da ti poniste.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Al možeš da dobiješ parni karton pa ne igraš sledeću utakmicu. 

Link to comment

mental lapse, ali uz dobar coaching to može da se eliminiše

 

kod poređenja sa drugim sportom, verovatno je najbliže kad košarkaš ide sam u kontri pa promaši zakucavanje, jer eto...

 

Leon Lett je imao sličnu situaciju u Super Bowlu. On je budala.

Ali npr Champ Baily je vrhunski profesionalac, pa je u playoff utakmici ipak prestao da trči i počeo da pozira i stigao ga Ben Watson i izbacio u aut, i umalo da bude touchback.

Ako se na trening obraća pažnja na detalje onda se takve gluposti ne dešavaju.

 

Link to comment
20 minutes ago, omiljeni said:

mental lapse, ali uz dobar coaching to može da se eliminiše

 

 

 

E a znaš kakav je coaching bio za Trindona Holidaya? Pošto je on bio malo, onako, ometen u razvoju, morali su kao malom detetu da mu objasne zašto da ne baca loptu kad predje preko gol linije:

 

”The coach told me that the ball is not my ball to toss it around. The ball is his ball, and I need to bring it back to him. So now I carry the ball in my hands all the way to the sideline, and give it to the coach”.

 

True story.

Link to comment
29 minutes ago, Moća said:

Poceo sam da gledam seriju Friday night lights. Ok verovatno ima preterivanja ali ono je bolesno sta rade onoj deci.

E to su svi u Teksasu gledali a ja nisam. Ajd preprič.

Link to comment

Pogledao prvih 5-6 epizoda zasad. Srednjeskolski tim u centru paznje i neverovatan protisak na trenera i igrace od gotovo celog gradica.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
39 minutes ago, Moća said:

Poceo sam da gledam seriju Friday night lights. Ok verovatno ima preterivanja ali ono je bolesno sta rade onoj deci.

gde gledaš?

Link to comment

U petak se emituje Espn dokumentarac o povredi Alexa Smita aka Binasr i procesu rehabilitacije - Project 11, izašao preview gde se vidi u kakvom je stanju noga, 17 operacija kasnije. Pakao


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...