Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Vaughn sa Vandyja je valjda James White comp, zato ste ga i uzeli. Winfield Jr. je ako ne najbolji, onda top 3 safety na draftu. Odlican draft, nadajmo se svi (iskreni fanovi footballa) da ce rezultirati sa 7-9 sezonom. 

Edited by mandingo
Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

Vikings su uzeli 4 dobra igrača i imaju još 13 pickova.  :ph34r:

Mayock i Gruden uzeli 3 WRs :thumbup:

Ravens isto vrše ozbiljno draftovanje. Miami isto.

 

Eagles pick u drugoj je legendaran. :rolf:

 

 

Valjda ce probati nekome da ih uvale... Mislim sta ce im 100 picka danas? Ravensi su mislim bacili pick na RB u drugoj rundi. Miami je mislim malo promasio sa Jacksonom u prvoj rundi... Decko ima samo 20 godina, tako da, ko zna. 

 

Eagles se izglupirali, nije glupost na GB nivou ali je reach ozbiljan. Mozda ga igraju u nekim redzone paketima.... 

Link to comment
15 minutes ago, mandingo said:

nadajmo se svi (iskreni fanovi footballa) da ce rezultirati sezonom. 

 

Nešto sam prilično skeptičan da će vrlo fizički sport sa 50 ljudi koji se udaraju i dahću jedni u druge tri sata moći da se odigra ako se stvari brzo i drastično ne poprave, a i da ima poente i finansijskog rezona igrati na praznim stadionima. NFL pa ima lufta da početak sezone pomeri i za januar ako im tako dođe. Jedino bi onda morali da koriguju svašta nešto, uključujući i kalendar sledeće...

Edited by Malvo
Link to comment

@freakns

 

Vaughna sam baš voleo i draftovao sam ga u college fantasy u trećoj rundi. :D

On je bio na lllinoisu iako su ga htele i neke veće škole i tamo je dobro počeo u freshman sezoni. Ali onda im je došao Lovie Smith iz mučene Tampe da bude head coach i on je Vaugnu skroz ukinuo protagonizam. Posle je prešao je na Vanderbilt i tu je rasturao. Oni su dno SEC i služe za nabijanje gol razlike, ali je dečkonja igrao odlično i bio veoma produktivan. čak su i mrknuli par SEC programa pre 2 godine.

Ono što ne valja je što nema baš neki upside. Trebao bi biti solidan igrač, ali neće nikad vrhunski. Limitiran je fizički.

I mislim da će odmah biti ubačen u vatru. On je senior plus je presedeo godinu dana i mrzi me sad da gledam ali sigurno ima već lepih godina za 1 rookie RB i ne verujem da je draftovan zbog nekog longterm plana.

 

Winfield je sin onog Winfielda (ko bi reko?!) što je igrao za Vikingse do pre 7-8 godina. Sigurno ga se sećaš, bio i pro bowler nekoliko puta.

Gophersi su ove godine imali fenomenalnu sezonu i gledao sam ih dosta ove godine. Mislim da sam ga čak jednom i spominjao ovde na topiću kad je imao 2 picka protiv Penn State. Imao je nekoliko baš jebačkih playeva na ball skills. Protiv Fresno State je rešio obe utakmice i 2018 i 2019 pickovima na kraju utakmice.

Šta znam, dosta ga hajpuju po televiziji i internetu, ali ja i nisam nešto oduševljen. Nizak. Kratak. Ali jak je i ima pristojnu brzinu, vraćao je punteve. Ima ruke, tackluje i sve radi, ali mislim da će imati velikih problema da pređe na next level.

Ono što mi se uopšte nije dopalo je to što je uvek isključivo igrao kao boundary safety. Tj uvek igra na onoj strani terena gde je lopta. Nema range pa ga sklanjaju u gužvu da ga ne bi eskploatisalo u velikom prostoru. U NFL su hashmarks mnogo uži i ne možeš tako da sakrivaš igrače. Neće on biti safety, bar ne u base formation. Verovatno će ga probati i na slotu. Sigurno se nadaju da su draftovali Honey Badgera, ali ja nešto baš i nisam ubeđen. Ne sećaš se ti njega, ali meni sve ovo podseća na Arenasa sa Bame. Taj tip igrača. Isto ga je neko uzeo u drugoj, mislim Chiefsi, pa se posle prošetao kroz pola lige, ali nigde nije uspeo.

 

Oba igrača su mi nekako hipsterski pickovi.

Vi imate dosta brzine i fizikalija na terenu, pa bi u teoriji ova dvojica mogli da se uklope, ali kako god da okreneš Winfield je za mene baš velik reach za #45

 

Link to comment
12 minutes ago, omiljeni said:

@freakns

 

Vaughna sam baš voleo i draftovao sam ga u college fantasy u trećoj rundi. :D

On je bio na lllinoisu iako su ga htele i neke veće škole i tamo je dobro počeo u freshman sezoni. Ali onda im je došao Lovie Smith iz mučene Tampe da bude head coach i on je Vaugnu skroz ukinuo protagonizam. Posle je prešao je na Vanderbilt i tu je rasturao. Oni su dno SEC i služe za nabijanje gol razlike, ali je dečkonja igrao odlično i bio veoma produktivan. čak su i mrknuli par SEC programa pre 2 godine.

Ono što ne valja je što nema baš neki upside. Trebao bi biti solidan igrač, ali neće nikad vrhunski. Limitiran je fizički.

I mislim da će odmah biti ubačen u vatru. On je senior plus je presedeo godinu dana i mrzi me sad da gledam ali sigurno ima već lepih godina za 1 rookie RB i ne verujem da je draftovan zbog nekog longterm plana.

 

Winfield je sin onog Winfielda (ko bi reko?!) što je igrao za Vikingse do pre 7-8 godina. Sigurno ga se sećaš, bio i pro bowler nekoliko puta.

Gophersi su ove godine imali fenomenalnu sezonu i gledao sam ih dosta ove godine. Mislim da sam ga čak jednom i spominjao ovde na topiću kad je imao 2 picka protiv Penn State. Imao je nekoliko baš jebačkih playeva na ball skills. Protiv Fresno State je rešio obe utakmice i 2018 i 2019 pickovima na kraju utakmice.

Šta znam, dosta ga hajpuju po televiziji i internetu, ali ja i nisam nešto oduševljen. Nizak. Kratak. Ali jak je i ima pristojnu brzinu, vraćao je punteve. Ima ruke, tackluje i sve radi, ali mislim da će imati velikih problema da pređe na next level.

Ono što mi se uopšte nije dopalo je to što je uvek isključivo igrao kao boundary safety. Tj uvek igra na onoj strani terena gde je lopta. Nema range pa ga sklanjaju u gužvu da ga ne bi eskploatisalo u velikom prostoru. U NFL su hashmarks mnogo uži i ne možeš tako da sakrivaš igrače. Neće on biti safety, bar ne u base formation. Verovatno će ga probati i na slotu. Sigurno se nadaju da su draftovali Honey Badgera, ali ja nešto baš i nisam ubeđen. Ne sećaš se ti njega, ali meni sve ovo podseća na Arenasa sa Bame. Taj tip igrača. Isto ga je neko uzeo u drugoj, mislim Chiefsi, pa se posle prošetao kroz pola lige, ali nigde nije uspeo.

 

Oba igrača su mi nekako hipsterski pickovi.

Vi imate dosta brzine i fizikalija na terenu, pa bi u teoriji ova dvojica mogli da se uklope, ali kako god da okreneš Winfield je za mene baš velik reach za #45

 

fala batice!

i di se necu secati Winfielda, korner Vikingsa, covek bio fantasy makina(ja ga imao u dinastyju :D ). u primeu, pre nesto vise od 10 godina bio verovatno top3 corner lige. bas lepo sto je sin takve legende Retired Pirates-a dosao u Tampu :)

 

@mandingo mozes samo da nas mrzis :thumbd:

Link to comment
5 minutes ago, mandingo said:

Smejurija. Redskinsi su slepci. Prosle godine bi mozda dobili No. 1 pick.

a nisam bas siguran da bi Cardsi dali 1. pick za njega... ali top10 su mogli da dobiju, sigurno

Link to comment
On 1.12.2019. at 14:38, omiljeni said:

Oklahomi su prošle godine poklonili da igraju playoff, valjda neće opet.

Bilo bi cool da Utah upadne. Odbrana im je fantastična. Primili su u celoj sezoni poena koliko Soonersi prime na 2 utakmice.

 

Evo šta je zimus omuljeni pričao. Zato sad već 4 Utah defanzivca u prvih 114 pickova, a Oklahoma primila skoro 70 poena protiv LSU :dry:

Link to comment
12 minutes ago, freakns said:

oho... izgubilo se poverenje u Darnolda vidim!

Nije los QB Morgan. Pick je Los, kao u predhodni kad su RB uzeli. Drzace tablu u NYC. Ako su vec birali QBa, bolje da su Fromma uzeli... Bar ima big game experience.  

 

Sa druge strane, Coltsi su pogodili, imho, sa Easonom.

Link to comment

Joe je osvojio 2 Super Bowla sa backup QBs i zna šta radi. :yawn2: Neće ni Sammy dovijeka imati imunitet krda za mono

Perine je ok igrač. Mogli smo i nekog boljeg igrača uzeti, ali šta je tu je. Imao je 40 hvatanja u sezoni. To može da se iskoristi.

tacklea sa Charlotta nisam gledao ni highlightse, ali negde sam čitao tekst o small school prospects i dosta su ga da hvalili.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...