Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

The Jets traded the disgruntled star defensive back and a 2022 fourth round-pick to the Seattle Seahawks in exchange for safety Bradley McDougald, a first-round and third-round pick in 2021, and a 2022 first-round pick, NFL Network Insider Ian Rapoport reported.

Mislim da ste ih lepo osisali.Pogotovo ako "nije bilo povratka".

Link to comment
On 26.7.2020. at 13:55, omiljeni said:

šta znam, je se baš nešto i ne osećam kao pobednik :dry:

Zasto? Istina je da Seahawksi, odkad je Russell QB, ne biraju cesto visoko. Ipak, 2 pika prve runde su znacajni... Plus NFC West je verovatno najzajebana divizija u NFLu. 

Link to comment

ma pickovi su #16 i #16 što se mene tiče. nebitno je to. i naravno da su pickovi prve runde veoma značajni, ali jbg značajni su i HoF kalibar igrači. 

Moraćemo draftovati 2 vrhunska igrača, a pitanje je i onda da li ćemo nadoknaditi izgubljen value.

a najgore od svega je činjenica je da uopšte trejduješ takvog igrača.

Link to comment

Onako kad vagaš, Giantsi su dobili dosta manje za OBJ, nego Jetsi za Jamala. U momentu trejda maltene konsenzus je bio da je Gettleman poludeo. Godinu i po kasnije, mislim je malo njih koji ne smatraju da su Giantsi u stvari prošli mnogo bolje u tom trejdu. 

Naravno da će biti potrebno par godina da se pravilno evaluira trejd između Jetsa i Sijetla, al na prvu loptu prošli ste fenomenalno. 

Link to comment
32 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

mislim je malo njih koji ne smatraju da su Giantsi u stvari prošli mnogo bolje u tom trejdu.

 

:lolol:

ma beži bre, ko to smatra? ja mislim da su Brownsi prošli mnogo bolje.

Link to comment

Ja ne vidim negativnu stranu, za Jetse u trejdu. Imas Darnolda u trecoj sezoni... Mozes konacno kao GM da vidis dali ces mu ponuditi 5th year ili ne. Ako su Jetsi ocaj - imas Lawrencea i Fieldsa na draftu, ako je Sam okay - imas mozda bolju WR klasu od 2020. 

Link to comment
7 hours ago, freakns said:

fixed for you

Pa opet imaju 4 pika prve runde u 2 sledece godine. Mogu QBa da draftuju ako je Sam los. 

 

Nego, nas je Joey fino odrao: 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...