Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Panthersi DT, DE, S, CB, S... I dont like it.

 

ne svidja mi se jer ne volim Pantherse nikako. ali ovakav draft, full D, to mi se cini pametnim. sredi jednu stranu tima, onda drugu

Link to comment
12 minutes ago, freakns said:

Panthersi DT, DE, S, CB, S... I dont like it.

 

ne svidja mi se jer ne volim Pantherse nikako. ali ovakav draft, full D, to mi se cini pametnim. sredi jednu stranu tima, onda drugu

Da nisu potpisali Tedija, bio bih ubedjen da tankiraju za Trevora.... Sa ovakvim draftom.

Link to comment

Inace, sto se Tompa Bay Freaks picka tice ( Tyler Johnson.) Na bleacher reportu su pricali da su ga area skauti sahranili u procenama... Imao je attitude problems izgleda. Plus je odbio da igra na shrine bowl, posto nije dobio poziv za senior bowl. Na kombajnu nije trcao 40 yds dash i verovatno je usrao intervjue. Inace je u pre draft procesu bio projektovan za bottom 2 ili top 3 rundu. 

Edited by mandingo
Link to comment
12 hours ago, ObiW said:

BA53390B-E0A2-497D-881A-5CA373E39541.jpeg

 

Albert O ga uglavnom zovu :D

Dosta sličan igrač Fantu. On i Lock su igrali zajedno 2 godine na Mizzou.

Prošle godine kad su igrali protiv Georgia, gubili su nekoliko poseda u 2. poluvremenu najviše zahvaljujući očajnoj igri secondarya. Postignu oni TD i idu za 2pts, a onda namerno puste da iscuri play clock. Ja gledam šta se dešava jbt. Komentator je bio Griese i kaže on "pa da, nekad timovi namerno uzmu 5 yards penalty da bi imali više prostora za pass, a nekad i treneri odbrane decline taj penalty". Kao da priča o nečem što se dešava na svakoj drugoj utakmici.

Doduše, ja u životu nisam to video ni pre, a ni posle te utakmice. I to nema bukvalno ni gram smisla.

I onda umesto sa 3yds imaju pokušaj sa 8, i naravno Lock pogodi Okwuegbunama na postu u doube coveru. :D

Aj' reko pitaću nekog, možda nekog trenera na twiteru ili negde. Nisam to nikad uradio, ali kad god vidim Alberta setim se te situacije. 

 

btw ta utakmica je imala baš dosta awkward situacija. Bio je play gde je Mizzou corner kao slepac promašio tackle i WR istrčao TD za 50 yards ali je na goal line uradio D-Jax radovanje pa su 10 minuta gledali snimak da li je bio TD ili je lopta za Mizzou. A kaže Griese da su to uradili i nedelju dana ranije kad je CB Baker (1st rounder Giantsa prošle godine) isto to uradio, ali je pritrčao jedan njihov i uzeo loptu. Na kraju su priznali i ovaj TD jer kao nije bilo dovoljno dokaza da preokrenu. A bukvalno ona situacija vidiš da nije TD ali kao ne možeš biti 100% siguran nego samo 99% pa moraš priznati. Kirby umalo da poludi zbog svojih debila. :laugh:

 

Plus je na stadionu bilo gradilište, jer su gradili tribinu iza jedne endzone i tu kran visok bogami dobrih 50-60 metara i pošalju McShaya da se popne. Čova se usrao od straha. :laugh: Sad nije bio na draftu, spičila ga korona ali kažu da je dobro i da se oporavlja.

Link to comment
2 hours ago, omiljeni said:

 

Albert O ga uglavnom zovu :D

Dosta sličan igrač Fantu. On i Lock su igrali zajedno 2 godine na Mizzou.

Prošle godine kad su igrali protiv Georgia, gubili su nekoliko poseda u 2. poluvremenu najviše zahvaljujući očajnoj igri secondarya. Postignu oni TD i idu za 2pts, a onda namerno puste da iscuri play clock. Ja gledam šta se dešava jbt. Komentator je bio Griese i kaže on "pa da, nekad timovi namerno uzmu 5 yards penalty da bi imali više prostora za pass, a nekad i treneri odbrane decline taj penalty". Kao da priča o nečem što se dešava na svakoj drugoj utakmici.

Doduše, ja u životu nisam to video ni pre, a ni posle te utakmice. I to nema bukvalno ni gram smisla.

I onda umesto sa 3yds imaju pokušaj sa 8, i naravno Lock pogodi Okwuegbunama na postu u doube coveru. :D

Aj' reko pitaću nekog, možda nekog trenera na twiteru ili negde. Nisam to nikad uradio, ali kad god vidim Alberta setim se te situacije. 

 

btw ta utakmica je imala baš dosta awkward situacija. Bio je play gde je Mizzou corner kao slepac promašio tackle i WR istrčao TD za 50 yards ali je na goal line uradio D-Jax radovanje pa su 10 minuta gledali snimak da li je bio TD ili je lopta za Mizzou. A kaže Griese da su to uradili i nedelju dana ranije kad je CB Baker (1st rounder Giantsa prošle godine) isto to uradio, ali je pritrčao jedan njihov i uzeo loptu. Na kraju su priznali i ovaj TD jer kao nije bilo dovoljno dokaza da preokrenu. A bukvalno ona situacija vidiš da nije TD ali kao ne možeš biti 100% siguran nego samo 99% pa moraš priznati. Kirby umalo da poludi zbog svojih debila. :laugh:

 

 

Ali Brian Griese... mene su Ameri sa kojima sam u vreme kada je on igrao  gledao utakmice  zajebavali da cu zbog njega da se navučem na heroin. Mnogo sam se tada smarao zbog njega.

 

To sa bacanjem lopte prilikom ulaska u end zone je radio i Trindon Holiday tamo negde 2012 godine. Uradio je ne jednom nego 2x, i oba puta je lopta jedva prešla preko crte tako da je bilo ok, na svu sreću. Sledeće godine više nije bio u timu, ali je zato Danny Trevathan to isto uradio kada je u prvoj utakmici sezone presekao pas Joe Flacca, i ušetao se u end zone bez lopte... koju je ispustio na jard pre ulaska. Bio sam na stadionu u 5-6. redu baš kod tog ćoška end zone i sve sam lepo video. Srećom, tad smo unakazili Ravense (Pejton bacio 7 TD) pa nije bilo bitno.

Link to comment

dešava se to relativno često.

ovo je bio najdrastičniji primer:

 

 

Utah umesto da ode na 14-0 bude 7-7 :D

a Oregonu od te utakmica bukvalno zavisilo da li idu u playoff ili ne.  :thumbup:

Link to comment
12 minutes ago, Moća said:

Koja je fora u tom idiotluku? Zasto to rade?

Zato što su mangupi.

 

Zašto fudbaleri skinu dres kad daju gol, a znaju da će da dobiju žuti zbog toga?

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...