Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

14 hours ago, Grandilof said:

Da se i ja ubacim na kratko samo, Howie make it happen, WR !!! Kako zna i ume, po mogucstvu neko od trojke, Jerry, CeeDee, Ruggs III. :D

Tesko, ako ostane na 21 pick. 

 

Kad smo kod zelja.... Ja ne bih mrdao sa 6-tog pika, ako Tua dodje - draftovati bez razmisljanja, ako ne uzeti LT. Mada bi Simmons bio bruka....

Link to comment

Ja bih voleo Simmons-a sa no.4.

Ako će da uzimaju nekog od ovog prvog tier-a OL, takođe mi neće biti nešto preterano krivo, pogotovo ako to urade uz neki trade down. 

 

Da moram da pogađam rekao bih da će biti Simmons ( naravno, osim ako nekim čudom Young ne padne tih par mesta ), jer mi on deluje kao najsigurniji pick u situaciji kad nije bilo pro day-eva i direktnih razgovora sa kandidatima. 

Link to comment
On 22.4.2020. at 14:54, mandingo said:

Kad si vec ovde, Joe. Sta cete vi birati? OL ili WR? 

 verovatno je tackle prvi prioritet, ali nije ni to preša. potpisali smo Fanta koji može da igra. Možemo uvek da pokupimo i posle drafta nekog sa ulice. Jason Peters, Beachum i još neki su tu. Trent Williams je top igrač i verovatno će biti trade. Zavisiće najviše od toga koliko treba da se plati, ali verujem da smo ozbiljni kupci.

Od ovih sa drafta bi najviše voleo da uzmemo Bectona. 

Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ja bih voleo Simmons-a sa no.4.

Ako će da uzimaju nekog od ovog prvog tier-a OL, takođe mi neće biti nešto preterano krivo, pogotovo ako to urade uz neki trade down. 

 

Da moram da pogađam rekao bih da će biti Simmons ( naravno, osim ako nekim čudom Young ne padne tih par mesta ), jer mi on deluje kao najsigurniji pick u situaciji kad nije bilo pro day-eva i direktnih razgovora sa kandidatima. 

 

mene samo zanima šta će se dešavati u vašem war roomu kad dođete na red da birate i Tuica je one click away, a npr doktori dali zeleno svetlo. Šta će vaši da urade? :D

pa i Herbert, ako je Tua već draftovan ili vaši doktori kažu da nije dobar.

Tua over Danny Dimes je upgrade koji vredi više nego Simmons, bar u mojim ćitapima. posebno jer je Gettlemanu ovo 3. draft i ako sledeće godine opet budete imali top5 pick on će da leti 100%

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

 verovatno je tackle prvi prioritet, ali nije ni to preša. potpisali smo Fanta koji može da igra. Možemo uvek da pokupimo i posle drafta nekog sa ulice. Jason Peters, Beachum i još neki su tu. Trent Williams je top igrač i verovatno će biti trade. Zavisiće najviše od toga koliko treba da se plati, ali verujem da smo ozbiljni kupci.

Od ovih sa drafta bi najviše voleo da uzmemo Bectona. 

Becton za Jetse. Good call Joe!

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...