Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Pa jedino ako imaju ideju da probaju sa Rodžersom još godinu-dve, a onda ga negde trejduju za šta god konkretno i opet probaju sa nakrcanim timom i kvoterbekom na ruki ugovoru. Valjda nisu ludi da misle da će svaki sledeći kvoterbek da im bude HoF samo zato što je bio prethodni.

Link to comment
1 hour ago, Malvo said:

Pa jedino ako imaju ideju da probaju sa Rodžersom još godinu-dve, a onda ga negde trejduju za šta god konkretno i opet probaju sa nakrcanim timom i kvoterbekom na ruki ugovoru. Valjda nisu ludi da misle da će svaki sledeći kvoterbek da im bude HoF samo zato što je bio prethodni.

Apsolutno je to u pitanju. Rodgers ima 70 milki cap hit u sledece 2 sezone. That being said, pick je opet ocajan. Cak nisu morali ni WR da biraju, Queen je bio tu, mogli su i OL da uzmu... Imas QBa (jednog od boljih u NFL) koji ima 36 godina, a ti trejdujes napred u prvoj rundi za QBa, koji nece igrati bar 2 godine. Bacen pick u vetar, realno.

Link to comment
9 hours ago, omiljeni said:

 

mene samo zanima šta će se dešavati u vašem war roomu kad dođete na red da birate i Tuica je one click away, a npr doktori dali zeleno svetlo. Šta će vaši da urade? :D

pa i Herbert, ako je Tua već draftovan ili vaši doktori kažu da nije dobar.

Tua over Danny Dimes je upgrade koji vredi više nego Simmons, bar u mojim ćitapima. posebno jer je Gettlemanu ovo 3. draft i ako sledeće godine opet budete imali top5 pick on će da leti 100%

Da li tebi Gettleman izgleda kao neko ko je spreman da kaže "Jesam, jeo sam govna" i izabere TT i JH...na stranu šta bilo ko misli o DJ. To bi imalo smisla da je uz HC promenjen i GM, ovako nije bilo teoretske šanse za tako nešto.

 

Ne očekujem da će Gettleman birati za Giantse iduće sezone. 

Link to comment

pa i ovako je draftovao igrača koji treba da uleti umesto Soldera kojeg je on potpisao i napravio od njega najplaćenijeg o-linemana u ligi. i to je neko priznavanje greške :D

 

btw 16 SEC igrača u prvoj rundi :laugh: brutalno.

a još ostali Swift, McKinney, Diggs, Terrell Lewis i još nekoliko njih koji su mogli u prvu.

31 power 5 igrač i jedan iz G5 :ph34r:

Link to comment
11 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

@omiljeni

 

Nisam ispratio...koga uzeste pickom dobijenim za L. Williamsa?

 

Ashtyn Davis, safety sa Cal

mislim da i sledeće godine imamo petu rundu od tog trejda.

 

Dobar draft imamo za sada.

Becton u prvoj.

u drugoj Mims, WR sa Baylora. Opasan atleta. Eksplozivan, posle Ruggsa drugo 40 vreme na combine. Odličan pick za kraj druge.

Davis na početku treće. Maye nam je starter, ali treba nam depth na poziciji, a i igrač koji može da uđe za 3 safeties formacije. Plus momak može da igra i cornera. Dobar pick.

Zuniga na sredini treće. Pass rusher sa Floride.

 

Svi igrači su odlične atlete. Zanimljivo je i da su svi veoma iskusni. Zuniga je red shirted senior. Davis isto. Mims senior. Jedino je Becton junior a i on je startovao preko 35 utakmica.

Uradili smo i 2 trade downa. Ono što mi je baš prijalo je kad je Joe izveo magiju pa smo orobili Domoljube za naš pick na kraju treće. :laugh: Dali smo #101 za #125 #129  i šestu sledeće godine. Joe je u jednom trejdu ni iz čega stvorio value u vidu 3rd round picka. Trade sa Seahawksima je što se tiče brojeva izjednačen, ali smo imali sreće da nas sačeka Mims i na #59 i u procesu smo dobili extra pick kojim smo orobili Domoljube. Joe Magija :hail:

Link to comment

Joe ubio draft za sada, nema sta. Denver isto opasan draft, kao i starina Jerry, sa jahte.  Vikings isto super draft, GB - kadar nevera.

Edited by mandingo
Link to comment

Ja sam manje više OK s našim pickovima...za sada. Jest da bi voleo Simmonsa više nego bilo kog OT, ali jasno je da nam je potreban neki OL. Sad koji od ova četiri, pretpostavljam da oni sasvim dobro znaju zašto su birali Thomasa pre ove trojice. 

Dalje već nisam toliko upućen ali S sa Alabame, pretpostavljam da bi trebalo da bude OK, pogotovo što sam video masu mockova gde je ovaj išao između 20 og i 30 og mesta, a PFF ga je valjda imao kao 19og igrača na njihovom Big Boardu.

Ovaj neki OT kog smo uzeli  kompenzacionim pickom za Collinsa će, ako sve bude po planu, biti spreman da igra one tamo sezone. Očigledno je da je ideja da se Solderu kaže zbogom kad se završi sledeća sezona, da Thomas ode na LT a ovaj Peart na RT.

Kako sam razumeo, nije isključeno da bude još jedan OL pick, ako im se bude dopadao neki centar od onih koji budu na raspolaganju na 110. 

Link to comment

Vikings su uzeli 4 dobra igrača i imaju još 13 pickova.  :ph34r:

Mayock i Gruden uzeli 3 WRs :thumbup:

Ravens isto vrše ozbiljno draftovanje. Miami isto.

 

Eagles pick u drugoj je legendaran. :rolf:

 

 

Link to comment
On 24.4.2020. at 7:44, ObiW said:

Levo od ovog u plavo belo crnom kostimu je odsjaj u ogledalu lika koji je u WCu na klozetskoj šolji.

 

kod tog picka je bilo nekoliko minuta veoma kvalitetne televizije. Najpre Vrabel i sinovi. Ne zna se koji je spektakularni.

Oni izaberu Wilsona, prikazuju njega, seda mu u krilo devojka. kreće da ga grli dok on plače od sreće. Ali beloj kuji sa leđa prilazi gospođa mama, bona fide colored lady. Kreće da vuče snajku sa leđa da je skine sa sina. Kuja kreće da se opire, teško laktanje i zamalo fajt da izbije pred kamerama. Šta je bilo tamo gde kamere ne pokrivaju bokte pita. Oplakao sam  :rolf:

 

 

evo i snimka

 

 

:jerry:

Edited by omiljeni
Link to comment

Konjurdo, kaki su ovi S i RB sto ih pokupismo u drugoj i trecoj? Safety nam treba depth, a za RB videh da je dobar bloker/hvatac, znaci Brady pick... pitanje je, mogu li biti korisni ili cemo ih cutovati ?

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...