Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

p.s.

isti taj momak je i popasao penalty za onaj defensive holding kada se Graham okliznuo i pao :lol:

bili ste tu negde na ivici fileld goal range i da nisu izmislili taj penalty pitanje da li bi imali 3 poena iz tog poseda.

Link to comment
Saginje glavu jer je skontao da sledi sudar. Da nije spustio glavu vašeg bi još uvek skupljali po terenu.
 
Pitanje je šta je on tu treba da uradi? Qb kao da je njemu bacio pas, lopta mu dolazi i šta se od njega očekuje? Da ne igra na loptu jer će možda i receiver da igra na istu tu loptu?
Ja da sam DB coach učio bih svoje momke da igraju kao ovaj iz Lionsa sinoć. Ne znam kako drugačije. 
Aha znači ovaj je njega udario okeeej...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

bio je to TD

 

gbJ9r6V.png

 

vidi se u jednom kadru kako line judge ima dobar pogled na loptu baš dok prelazi liniju.

 

 

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Aha znači ovaj je njega udario okeeej...

... Shiit has hit the fan...
 

:sad:

 

Ne, nego su se sudarili.

To je bila situacija za simultaneous catch i to bi se i desilo da nije došlo do sudara, tj da su dolazili iz drugačijih uglova.

Vaš je skupio muda i extendovao se maksimalno, ovaj je išao na loptu i jednostavno više ne znaš ko je tu receiver a ko defender. A po pravilima mora da se zna ko tu hvata loptu, a ko pokušava da udari jer defenseless player pravilo može da se odnosi i na interception, tj kada WR udara defendera. Ako obojica hvataju loptu onda je glupo da se baca flag.

Rekoh već, razumem zašto je sudija tu bacio flag. On zna da će potencijalno najebati više ako tu ne baci flag nego da 18 puta izmisli neki hands to the face i tako reši utakmicu.

Edited by omiljeni
Link to comment

Krimainal od sudjenja,ovaj put na stetu Detroita,postalo je sudjenje sistemski problem,ali ako sami owneri ekipa ne zele da ga rese,znaci da im odgovara ovakvo stanje.

Link to comment

da, zvuči baš mnogo, ali kad bi sve to neki analitičar stavio na papir izračunao bi da ćeš sa ta 3 picka verovatno izvući dosta manji value nego da uzmeš samo Ramseya.

eto Packersi su potrošili otprilike toliki draft kapital da uzmu 3 cornera, a onda ipak ne znaju šta da rade kad treba da igraju protiv Amari Coopera.

3 igrača su 3 igrača, ali sa Ramseyem možeš da pokrivaš i Amaria, ograničiš ga na neku razumne brojke gde ne može maltene sam da te pobedi. 

A još se komotno može reći da su Packersi sa ta 3 picka birali čak i  solidno iznad očekivanja, tj Jagsi se ne bi bunili da prođu tako.

Link to comment
4 hours ago, freakns said:

povredi se Mahomes :(

dislocated kneecap kazu...

Yep. Ako je MRI okay - kazu 4-6 nedelja.... Uzas. Ne bi me zacudilo da pokupe nekog QBa i da odmore Mahomesa do playoffa. Mada, kakav je kvalitet ostalih rivala u diviziji - I Matt Moore ce odraditi za prvo mesto, verovatno.   

 

Gaytriots vec u Super Bowlu. U sred Oktobra, jbt ti zivot. 

Edited by mandingo
Link to comment

Treba da pauziraju sezonu dok se ne oporavi. Liga ne moze da isporuci garantovan kvalitet proizvoda.
Mada, kad vec nisu to uradili kad je Gospodin Reigning AFC Offensive Player Of The Week imao mononukleozu onda nema smisla ni da se to radi u slucaju povrede manje talentovanog igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...