Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Skip je baš neobjektivan kad je Dalas u pitanju, inače je OK, ali ja to volim gledati zbog SS koji je imo. sjajan.  Ovi ostali sadržaji tog tipa su mi ...meeh

Skip je nepodnosljiv kad su Cowgirls u pitanju ali bar poznaje i gleda football, za razliku od Simmonsa, recimo. Taj osim Gaytriots utakmica, sve ostalo gleda na YT highlights.  

 

Valjda ce Rob Parker biti na undisputed danas. Lol

Link to comment

nisam gledao ali jbg, u pravu je Skipara. Bar za prošlu nedelju.

Cowboysi su bili bolji tim, ali sudije su ih sjebale. 15 yards penalty za neprikladno bacanje crvene zastavice i ostala sranja.

 

sinoć je bila druga pjesma. bili su nadigrani i nije im pomoglo ni to što su ih sudije htele pogurati.

Link to comment
14 minutes ago, teacher said:

ma, skip samo udara kontru da bi bio interesantan.

Jasno. Meni to ne smeta... Kod njega me najvise nervira to sto je Gaydy fanboy. 

Link to comment
4 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Буквално сам видио тај резултат и пребацио, контао биће метла, шта има да гледам :isuse:

Isto, sreća pa sam se uključio negdje tokom posljednje četvrtine.

Link to comment
nisam gledao ali jbg, u pravu je Skipara. Bar za prošlu nedelju.
Cowboysi su bili bolji tim, ali sudije su ih sjebale. 15 yards penalty za neprikladno bacanje crvene zastavice i ostala sranja.
 
sinoć je bila druga pjesma. bili su nadigrani i nije im pomoglo ni to što su ih sudije htele pogurati.
E znao sam da ćeš da se naklatiš...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
36 minutes ago, Frank Pembleton said:

E znao sam da ćeš da se naklatiš...



... Shiit has hit the fan...
 

 

SCARY-MARINE.gif

 

NOT ON MY WATCH

 

AJ realno, Cowboysi imali maltene 150 yardi kazni od kojih bar pola nije imalo veze sa vezom. Jbg pokralo ih je.

a Dakman je igračina. I igra vrhunski ove godine. Šta znam, ugrubo i iz glave, za sada je MVP verovatno Wilson, ali Dak je odmah tu iza njega i još možda Mahomes i Watson sa njim.

Link to comment
 
SCARY-MARINE.gif
 
NOT ON MY WATCH
 
AJ realno, Cowboysi imali maltene 150 yardi kazni od kojih bar pola nije imalo veze sa vezom. Jbg pokralo ih je.
a Dakman je igračina. I igra vrhunski ove godine. Šta znam, ugrubo i iz glave, za sada je MVP verovatno Wilson, ali Dak je odmah tu iza njega i još možda Mahomes i Watson sa njim.
Mislim da to lagano otpada, al ajd...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

evo javlja se čovek koji u životu nije propustio epizodu skiparine emisije.

al ne bi se on javio da sam ubacio bar jednog belca u top 5. to njega žulja.

ok, evo oficijalnog spiska: Wilson, Dakman, Mahomes, Winston Watson i Ryan u ovih 6 nedelja su bili najbolji QBs

 

Edited by omiljeni
Link to comment

Atlanta 1-5 i Ryan top5 QB :lol:

 

Wilson lagani no1. iza Mahomes, Watson, Jimmy G i Brady. 

 

mozes da se lozis na razne Ryane, Newtone i ostale nemace pojma, ali dok se oni slikaju za medije i little fan girls like yourself, all Jimmy G does is winning.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...