Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Bravo Edi!!! Hteli smo i ovo da prodamo... Nisu dali Mitch i Edi. 
Mislim, nama odgovara da Trubicki[emoji769] ostane što duže u CHI, no ovo sad stvarno nema smisla...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
20 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim, nama odgovara da Trubickiemoji769.png ostane što duže u CHI, no ovo sad stvarno nema smisla...



... Shiit has hit the fan...
 

Nemaju Bearsi pick u prvoj rundi sledece godine. Mozda trejduju za nekog "veterana." Jamies, Mariota, Cam... Mitch nije resenje, ocigledno. Inace, birali su ga ispred Watsona i Mahomesa. 

 

Btw, Tampu su brutalno pokrali. Idiot Vrabel je isao na fake FG, fumble TD za Tampu je bio ali sudije su sramotne... 

Edited by mandingo
Link to comment

Winstona treba benchovati. nova 4 turnovera. 2INT, 2fumblea. dosta je bilo. 5 godina unakazavas fransizu, sto je puno, puno je. i ne interesuje me ko je sledeci QB i sta ce da rade. jos jedna sezona gotova pre pola. poterati govnara, pa da sledece sezone krenemo sa nekim ko lici na QB

Link to comment

nisu nas pokrali na INT i fumbles, niti na puntovanju sa njhova 43 na 4th and inches. 

 

jesu na dva INT odbrane, plus onaj stop na fake FG je fumble ko kuca koji lagano vracamo za TD, ali jbg, imas 3 ipo minuta i useres motku

Link to comment
1 minute ago, freakns said:

nisu nas pokrali na INT i fumbles, niti na puntovanju sa njhova 43 na 4th and inches. 

 

jesu na dva INT odbrane, plus onaj stop na fake FG je fumble ko kuca koji lagano vracamo za TD, ali jbg, imas 3 ipo minuta i useres motku

Pa pokrali su vas na fumble/TD. To je game winning TD, potencijalno. Ne moze se suditi ovako, jbg... Dunio je sudija prerano. Smesno, jbt. 

Link to comment
1 hour ago, Nesh said:

Danas omasili s mecevima na SK. Steta sto nisu prenosili Texanse i Raiderse, tu mozda bude kakve zanimacije.

Gledam upravo.

Na es ka 4. :p

Link to comment
Odlično krljanje noćas, bogami se brat Mat držao solidno do dugo u noć. 
Realno, matori Rid održao kliniku, al nije mogao još i da trči i baca i hvata pasove...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Realno, matori Rid održao kliniku, al nije mogao još i da trči i baca i hvata pasove...



... Shiit has hit the fan...
 

Kad je malo zategao, tamo druga četvrtina, bogami sam se bio zabrinuo da ćete da izduvate, niste se mogli sastaviti u napadu. 

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...