Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

26 minutes ago, omiljeni said:

 

kamo ljubav i vera u Gettlemanov plan? :sad:

 

btw preteruješ. nije Solder baš toliki odron. Jones nema elementarne Qb instinkte, ne oseća pritisak, nema pocket presence.

Tu ne bi pomogli ni Ogden Pace ili Munoz da igraju umesto Soldera.

 

ima tu istine, mada ni mvp nije mnogo bolji sa instiktima, pa ima dva superbowla

Link to comment

de bre nije bio mnogo bolji, nemoj me zezati. :D Eli je za ovoga Bog fudbala. Stoji da nije imao vrhunske instinkte i awerness, ali da praviš njih dvojicu u video igrici Eli tu na pocket awareness ima ocenu 75 a Jones ne možeš dati više od 25, ako je npr 20 minimalni rating na maddenu.

Njega protivnički edge rusheri gledaju i vide sekvoju, bukvu. enta. Trupac najobičniji takoreći. A ovi samo oštre sekire i podmazuju shtilovke.

Eli je imao dosta usporen taj internal clock i zbog toga je imao ružnih utakmica, ali to je na neki način calculated risk. Ako ga ne sackuju on će da baci long TD.

A Jones samo stoji nazad 10 yarda od linije skrimidža i čeka udarac. A ako ga nekim čudom ne udare, on će da baci na checkdown za 3-4 yarda

 

Protiv Vikingsa ima u prvoj četvrtini na 3rd downu situacija da ga blitzaju sa 5 ljudi i plus još jedan linebacker je green dog blitzer (blitza tek kad vidi da je njegov čovek ostao da blokira), a on je apsolutno nesvestan bilo čega. Svirano je nešto odbrani pa se sack ne vidi u statsima ali brate mili njega je tu sa zemljom sravnio interior rusher (Hunter na stuntu u b gap čini mi se) koji mu je dolazio pravo u facu, a Jones se ponašao kao da ovaj ne postoji. Ništa. Nikakav pokret. Nije pokušao ni da se zaštiti od udarca, nije ni pokušao da baci loptu. Neverovatno.

Ja sam protiv Tampe najpre pomislio "ujbt vidi ti ovo mali se ne boji uopšte". Par playeva kasnije skontaš da on bukvalno nema blage veze šta se dešava, nema nikakvu ideju ni ko će ga udariti ni kako ni zašto.

Ima instinkte kao crash test dummy. Nema tu igrača. Klonirani Josh Allen. 

 

btw neko je letos ovde na topicu pitao šta je cover 0

Evo 1 vrhunski  primer:

 

y36NWyi.png

 

Odbrana ovde prosto moli da im se zabiberi 99 yards TD, ali su Giantsi naravno trčali i fasovali safety.

9 ljudi je išlo na run blitz i oborili su RB još na ovim giants slovima u endzone. Nije bilo ni teoretske šanse da on tu iznese loptu preko linije.

I onda su Vikingsi dobili posed u poslednja 2 min pre poluvremena i malo im je falilo da postignu TD, ali su uspeli Giants nekako da ih zaustave na 3 poena.

Dakle, napravljen je swing od 7+2+3 poena zbog playa sa fotke.

Sve što treba da se uradi je da se promeni play u pass i da 9 ljudi blokira tek toliko da Jones može da baci pass dole ovom WR. To je 99.9% touchdown

Ovaku odbranu ja ne bih smeo igrati ni protiv Grofova iz SAFSa, a kamoli protiv NFL napada. Mislim da ovako nešto nikad nisam video. A tek šta su ovde Giantsi mislili, to će verovatno ostati večna misterija.

 

Link to comment

eto nema potrebe da ja plačem zato što je lošiji qb preuzeo poziciju mvp-u. realno, jones u maximumu dobacuje do nivoa jednog cutlera

ono što se ne slažem je da je trebao da promeni akciju, tj. verovatno jeste ali rookie qb nema baš prava da menja ono što mu hc-oc kaže, a kako je ovo bio prvi play nakon prekida, kapiram da je zahtevano da se ide po svaku cenu da se uzme bar 1yd, jer alaše moj, imamo odličnu OL predvođenu solderom. takođe, nfl odbrane daju jedan cover na pre-snapu a odigraju sasvim drugačije. ono što je bilo rešenje za ovu siituaciju je TO i otpuštanje shurmura i celog staffa u međuvremenu.

Link to comment

Ma pusti ti Omiljenog. Čoveku stravu nabio onaj 99 jardi TD Cruz-a u onoj bitnoj utakmici pa sad u svakom play-u Giantsa sa njihove 1 yard line vidi TD od 99 jardi.

 

Tičeru...koliki skor bi, po tvom mišljenju, Giantsi imali da je Ilijja startovao svih 5 utakmic? 

Link to comment

Ja sam o tome pisao i proletos kad je bio draft. Jones je bio novi Peyton Manning i cerebral guy i sta sve ne, a ni na Duke mu nisu dali da menja akcije na ovako bazicnim sutuacijama.
Ako neces igracu dozvoliti da ovde nesto menja onda ga nemoj startovati. Prosto ko pasulj. Mozes uzeti timeout ali onda protivnik ima potvrdu da igra protiv Qb koji treba da vozi, ali mu trener ne da kljuceve od kola. Svaki put kad oni stanu u cover 0 ti ces da trazis timout? Ne moze tako tim da funkcionise. Qb mora imati bar neki minimum autonomije kod donosenja odluka.

Ovde odbrana igra cover 0 presnap i igra cover 0 postsnap. Nema tu sta da se promeni. Njih 10 je u boxu i unutar 3 yarda od LOS.

CB koji pokriva ovog receivera dole je Trae Waynes. 1st rounder i top 10 pick od pre par godina i poprilican bust. Decko je valjda jedini corner u istoriji lige koji ima bolji 40 time od short shuttle. Ocajne promene pravca kretanja. Sprzio bi ga ovaj vas receiver 100%, ostalo bi samo zgariste od njega.

Nadjite Eagles vs Skins highlightse da vidite kako bi to izgledalo. Play kad Eaglesi igraju cover 0 i rutinski 60-70 yards TD za malog Scary Terrya.

Link to comment
9 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ma pusti ti Omiljenog. Čoveku stravu nabio onaj 99 jardi TD Cruz-a u onoj bitnoj utakmici pa sad u svakom play-u Giantsa sa njihove 1 yard line vidi TD od 99 jardi.

 

Tičeru...koliki skor bi, po tvom mišljenju, Giantsi imali da je Ilijja startovao svih 5 utakmic? 

3-2

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

Ja sam o tome pisao i proletos kad je bio draft. Jones je bio novi Peyton Manning i cerebral guy i sta sve ne, a ni na Duke mu nisu dali da menja akcije na ovako bazicnim sutuacijama.
Ako neces igracu dozvoliti da ovde nesto menja onda ga nemoj startovati. Prosto ko pasulj. Mozes uzeti timeout ali onda protivnik ima potvrdu da igra protiv Qb koji treba da vozi, ali mu trener ne da kljuceve od kola. Svaki put kad oni stanu u cover 0 ti ces da trazis timout? Ne moze tako tim da funkcionise. Qb mora imati bar neki minimum autonomije kod donosenja odluka.

Ovde odbrana igra cover 0 presnap i igra cover 0 postsnap. Nema tu sta da se promeni. Njih 10 je u boxu i unutar 3 yarda od LOS.

CB koji pokriva ovog receivera dole je Trae Waynes. 1st rounder i top 10 pick od pre par godina i poprilican bust. Decko je valjda jedini corner u istoriji lige koji ima bolji 40 time od short shuttle. Ocajne promene pravca kretanja. Sprzio bi ga ovaj vas receiver 100%, ostalo bi samo zgariste od njega.

Nadjite Eagles vs Skins highlightse da vidite kako bi to izgledalo. Play kad Eaglesi igraju cover 0 i rutinski 60-70 yards TD za malog Scary Terrya.

Slažem se. Igranje Jonesa je PR kojim duo GM i HC pokušavaju da zamaskiraju dvogodišnji uradak

Link to comment
14 hours ago, teacher said:

3-2

maa kojih 3-2. 5-0. prve dve je namerno izgubio, rekli mu da to uradi da bi mogli startovati Jonesa...

realan si ko Omiljeni kada vidi sliku Sancheza u kupackim gackama

Link to comment

brt, washington je no-brainer, tampa je bila spremna za guženje kao i uvek kad mvp zakorači na floridu, vikinzi su takođe bili spremni da prime 30+, jones je promašio par otvorenih pasova u ključnim momentima, što mvp pogađa žmureći. tu je i ono što omiljeni priča o vođenju napada, ne samo bacanju.

Link to comment

Антонио Браун није био у вијестима пар дана па му досадило. Ено га по интернетима тражи да га врате у Њу Ингланд да заради своје новце.

 

Каква глава јбт.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...