Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

odavno nisam gledao bizarniji kraj utakmice. :D

sve je počelo sa onim sneakom Tannehilla na 4th down. Tu su sudije zeznule stvar jer je baš delovalo da je uzeo 1st.

 

Olsen je prvi put komentarisao combine pre 3-4 godine i od tada TV ne može dočekati da se on penzioniše. Tu se odmah vidi ko može to da radi, a ko ne. Combine je za prosečnog gledaoca užasno monotona i spora stvar*, pa od komentatora baš mnogo zavisi kvalitet programa, a za Olsena se odmah videlo da je rođen za to.

 

*- ali je ipak gledaniji od NBA playoff utakmice  :fantom:

Link to comment
6 hours ago, teacher said:

Utisak kola je kako su Chargersi izgubili: lopta na 1yd, nešto manje od minut, prvi down i tri razlike... I izgubiš.

It's the Chargers way. Prosle godine smo u close score utakmicama bili 7-1, ovu smo otvorili protiv Coltsa sa istom takvom pobedom...  

 

Najgore je sto se ne vidi svetlo na kraju tunela. Mel Gordon je fumble masina, apparently. Mozda su ga forsirali da bi neko ponudio bar 2nd round pick... za povrede necu da kenjam, posto ih svaki tim ima ali nam je odbrana stvarno desetkovana. OL je jeziv ali to je vec "normalno."  

 

Eaglsi (izvini Grandi) su me razocarali.... najvise zbog Skipa. Kakav kombo bi bio - Cowgirls poraz od Eaglesa i Rodgers sabio protiv Raidersa. Ostaje da Darnold dobije Gaydyja, mono a mano. 

Link to comment

Sta izvini, kad smo blagi uzas, najvise mrzim kad gubimo od Dallasa, jos u po' noci u primetime. Nije bio ni prvi reklamni blok, uzmes lotptu na coinu i gubis 14-0 dok si trepno. Mislio sam da za zivota necu reci da je nama Mills upgrade u secondary-ju :lolol:, eto dokle je doslo. Wentz i OL su se drzali van tog sivila do skora, sinoc su se i oni pridruzili secondary-ju i WRs. Ali opet to je NFC East, i to je Dallas. Obicno odlucuje tekma sa njima na kraju sezone, tako se nadam da ce tako biti i ove, imamo bas lagan raspored na kraju, pa budemo videli...

Link to comment
Sta izvini, kad smo blagi uzas, najvise mrzim kad gubimo od Dallasa, jos u po' noci u primetime. Nije bio ni prvi reklamni blok, uzmes lotptu na coinu i gubis 14-0 dok si trepno. Mislio sam da za zivota necu reci da je nama Mills upgrade u secondary-ju [emoji38]ol:, eto dokle je doslo. Wentz i OL su se drzali van tog sivila do skora, sinoc su se i oni pridruzili secondary-ju i WRs. Ali opet to je NFC East, i to je Dallas. Obicno odlucuje tekma sa njima na kraju sezone, tako se nadam da ce tako biti i ove, imamo bas lagan raspored na kraju, pa budemo videli...
Vi ste zapravo sve uložili na run DEF i tu su vas ubili odmah...
Mislim da u pas DEF niste imali šta da radite...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, mandingo said:

Ne bas. Vise je za Bakera, posto je iz Oklahome. 

Baker se i savršeno uklapa u Skiparin prototip. Totalni outsider koji postaje Heisman i #1 overall pick, larger than life personality koji polarizuje stavove i emocije, bla bla

Darnold ne može da ponudi to što Skipari treba.

Video sam negde usput da onaj krelac isto sa Foxa seče vene na Darnolda. Vodio Sports Nation sa onom simpa matorkom plavušom još u vreme ESPN America. Ne mogu sad da se setim kako se zove, ali znaš na koga mislim. :D Odvratan mi je taj lik. Ali izgleda ipak zna malo fudbal.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to NFL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...