Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Wino pička prodana. Pre drafta kad ga pitaju za prezime bilo je Serbian, a posle drafta objašnjava sve nešto naokolo, pa na kraju kaže Serbo-Croatian. ne bi me čudilo ni da je sinoć slavio uz Tommy Guna.

 

btw Eli bi ovo dobio glat.

Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

Wino pička prodana. Pre drafta kad ga pitaju za prezime bilo je Serbian, a posle drafta objašnjava sve nešto naokolo, pa na kraju kaže Serbo-Croatian. ne bi me čudilo ni da je sinoć slavio uz Tommy Guna.

 

btw Eli bi ovo dobio glat.

plus milion

Link to comment

I Kurt Warner bi glat dogurao do PO u Ilijinoj ruki sezoni, samo da ga barabe nisu benčovale i predale tim, mladom i neiskusnom rukiju koji je do kraja imao 1-6 i delovao kao bust mnogo više nego budući dvostruki SB MVP. 

Link to comment

Eli nikad nije bio MVP

nemos biti MVP sa 18TD i 27INT u sezoni ma koliko te odbrana izvlacila.

ali da se ne lazemo, nije vala bio ni lvl Geno Smitha. Geno Smith moze pre s Darnoldom da se poredi...

Link to comment

znaš koja je sličnost između Geno Smitha i Daniela Jonesa? Obojica su u prvom startu nagnala Tampu

i tu prestaje svaka sličnost, jer je Geno bar duplo bolji.

Link to comment
30 minutes ago, omiljeni said:

znaš koja je sličnost između Geno Smitha i Daniela Jonesa? Obojica su u prvom startu nagnala Tampu

i tu prestaje svaka sličnost, jer je Geno bar duplo bolji.

Šteta što Đino nije imao prilike da radi sa qb Whispererom...

Link to comment
5 hours ago, teacher said:

Šteta što Đino nije imao prilike da radi sa qb Whispererom...

 

ja se nešto ne sećam da je Geno (ili bilo ko drugi ko se ne zove Josh Allen) ikad bacio pick na throwawayu.

8 ljudi blokira četvoricu, Danny Dimes blene i čeka i blene i čeka i blene, reloaduje i dočeka da mu udare ruku pre nego što je uspeo da je izbaci u tribine. Pa jbt...

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...