Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Zgrozio sam se, omiljeni nije pomenuo Lamara u top 5. Sokiran sam, uvredjen i iznenadjen sto rekao Sojic. A sto je najgore on je realno u top u dosadasnjem delu. Prvi QB u istoriji koji je bacio 200+ i istrcao 150y na tekmi...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
6 minutes ago, freakns said:

Atlanta 1-5 i Ryan top5 QB :lol:

 

Wilson lagani no1. iza Mahomes, Watson, Jimmy G i Brady. 

 

mozes da se lozis na razne Ryane, Newtone i ostale nemace pojma, ali dok se oni slikaju za medije i little fan girls like yourself, all Jimmy G does is winning.

 

čoveče, ti si Skip Bayless sa najlon pijace :lol:

Jimmy G pobeđuje tako što preda loptu Breidi i ostalima da ovi istrče koliko treba da se pobedi, a odbrana prima ispod 15 poena po utakmici. Dečko ne znam da li je bar jednom ove godine bacio 250 yarda.

Matt Ryan maltene nijednom nije imao ispod 350 yds. Statistički, njegova najgora utakmica je duplo bolja od Garappolove najbolje. Ali tim ne može da pobedi jer odbrana prima 35-40 svake nedelje. I onda je Ryan 1-5 QB koji je samim tim i loš igrač koji ne može ni da kupi pobedu. To je 1/1 taj Skip Bayless nivo gledanja fudbala.

Ali ok, ti si mislio i da je Danny Dimes odličan jer je vas nagnao.

Link to comment

aj ovako, da probam da ti pojasnim, mada sam siguran da ti neces skapirati jer imas neverovatni talenat da ne umes da razumes prosto prosirenu recenicu.

 

MVP=Most Valuable Player

MVP=/=Get those stats up in garbage time

 

drugim jezikom, da Jimmy G ne igra, koji bi skor imali Ninersi? 3457-0? da Ryan ne igra, koji bi skor imali Falconsi? -281-334?

 

posto nemas pojma. da Jimmy G ne igra, Ninersi bi i teorijski mogli imati samo losiji skor. da Ryan ne igra, Atlanta bi mozda i dobila neku. dobio je samo Philu do sada i to je bacio 3INT timu koji je skupio jos 3 u preostalih 5 tekmi o koji uz Tampu, Giantse i Dolphinse ima najgori secondary u ligi. na njima se samo Ryan i Djetsi jos nisu izivljavali ove godine...

 

Link to comment

Pa to je taj nivo, s tim da Skipara nekad nešto i potrefi. A i zanimljiv je.

Prosipaće definicije MVP i neke računice ko je sve mogao imati kakav skor, a u svoj top5 je stavio Watsona i Mahomesa koji su izgubili po par utakmica, dok je skrajnuo u zapećak undefetead gospodu poput 1 Kyle Allena i Theodora Bridgewatera. Pa šta više treba da urade njih dvojica da ih freak sa ppp konačno primeti i uvrsti tamo gde im je mesto?!  

 

 

Link to comment
4 hours ago, Grandilof said:

Zgrozio sam se, omiljeni nije pomenuo Lamara u top 5. Sokiran sam, uvredjen i iznenadjen sto rekao Sojic. A sto je najgore on je realno u top u dosadasnjem delu. Prvi QB u istoriji koji je bacio 200+ i istrcao 150y na tekmi...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

 

Lamara volim ko brata najrođenijeg, ali ne mogu tu da ga pomenem jer jbg nije top 5

Ali Lamar će uskoro biti u top5 jer ima nešto što 95% drugih igrača nema: svake sezone napreduje i to ne postopeno nego, što se kaže, u kvantnim skokovima.

Svake sezone na collegu je bio neuporedivo bolji nego prethodne, a taj trend se nastavlja i sad kada je pro.

Newton i Dak su isto tako napredovali. Mudovište je već jednom proglašen za MVP, a Dak će (pod uslovom da Cowboyse posluži zdravlje) ove godine da bude legitiman MVP kandidat. 

Npr Danny Dimes to nema. Njegova najbolja sezona je bila freshman a posle toga sophomore sezona je bila krš, a junior otprilike jednaka kao freshman, ako ne i malo lošija. To je meni odmah znak da tu nešto smrdi.

Recimo Josh Allen, on je bog nenapredovanja. Na highschool je imao 55% completion rate, na JUCO je imao 55%, na Wyomingu je imao 55% i prošle godine u Billsima imao naravno 55%

Prošle nedelje protiv Titansa je imao career day i sa 70+ % je podigrao prosek u sezoni preko 60% :hail:

Link to comment

Realno jeste...
Ja sa sigurnošću mogu da kažem za dve odluke...
Mislim onaj pas koji je suđen incomplete a realno je imao hvatač kontrolu, i drugo ono illegal use of hands, valjda...
Sa suđenjem su ga baš zasrali...
I da ponovim:
NFL i dalje nema profesionalne sudije!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

ono kad je safety Lionsa išao da preseče loptu, pa se Geronimo i on sudarili kacigama...ne znam brate, bezbednost igrača i sve to, ali to nikako ne treba da bude penalty.

Takvi sudari se dešavaju i u odbojci i svim ostalim sportovima bez kontakta. Devojčice kad na času fizičkog igraju između dve vatre, može da se desi tako nešto.

sudija je bacio zastavicu, sigurno je bio u fazonu cover your ass i ništa drugo ga nije zanimalo.

ostale greške sudija je bilo klasično navlačenje kao kad krenu domoljube da guraju. Dva puta hands to the face, DPI Redmonda, par holdinga...

baš super utakmica bila, ali je debili pokvare skroz. :dry:

 

Link to comment

Toje bio defenseless player hit...

Kažem bilo je grešaka na obe strane i ne nije bilo "navlačenje"...

To sad ti konstruišeš...

Navlačenje za GB, jbnu selendru i small market...

To kao da sad spominjem neke facemask od ranije koje nisu suđene...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Da, o tome pričam.

hospital ball Rodgersa. lowkey.

kad posmatraš samo njih dvojicu u vakumu ne zna se ko je receiver a ko defender. 2 čoveka koja igraju na loptu i sudare se. jebemliga, to ne bi trebao biti penalty

Link to comment

Ali poenta je da je defender isao na loptu, sagnuo se, potpuno je nemocan gde WR ulece ispred njega. Mislim jeste head to head bio, ali ni za mene to nije penalty, defender nije imao nameru da ga natakne.

Link to comment

 

Kako bre nije, dvojica su bila, onaj drugi tj bliži...

Što saginje glavu ako ide za loptu?

Pa nije položaj za hvatanje lopte...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Saginje glavu jer je skontao da sledi sudar. Da nije spustio glavu vašeg bi još uvek skupljali po terenu.

 

Pitanje je šta je on tu treba da uradi? Qb kao da je njemu bacio pas, lopta mu dolazi i šta se od njega očekuje? Da ne igra na loptu jer će možda i receiver da igra na istu tu loptu?

Ja da sam DB coach učio bih svoje momke da igraju kao ovaj iz Lionsa sinoć. Ne znam kako drugačije. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...