Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Moraš da pozoveš 064 da ti pošalje/pročita setup za modem na telefonu. To uključuje i otvaranje e-mail adrese na 064.Konekciju sa modemom iz Acera preko BT pokrećeš preko software-a koji si, valjda, dobio uz telefon.

Link to comment

Ihhhhh. Ja koristim net na lapu preko GPRS-a bez ikakvog smaranja sa Telekomom, doduse u pitanju je Nokia i to je dosta lako za izvesti sa PC Suiteom (mada moze i bez njega). Ne znam za Sony Ericsson.

Link to comment
Ne znam gde da "turim" ovo...ukljucuje i laptopove i mobilne i mrezu a pitanje je ...Hteo bih da "izadjem" na internet sa laptopom Acer TravelMate 5320 preko mobilnog telefona SonyEricsson T530 (064 mreza) koristeci bluetooth!Kako to da izvedem?
Upariš uređaje preko BT-a, instaliraš SE modem driver koji si dobio sa telefonom na računar, i kreiraš novu konekciju koja koristi telefon kao modem. Kratak odgovor.A možeš da instaliraš i SE PC Suite, i da ti on to automagično odradi.
Link to comment

joj, pomagajtejutros sa mog hotmail naloga poslat email svim mojim contacts sa ponudom nekih racuanara, ipoda i dr. govana, ocigledan spam. Ne znam da li je virus u pitanju, jebem li ga imam avast koji non stop radi. Da bude jos gore kad sam hteo jutros da napisem email ljudima da objasnim da to nema veze samnom taj isti text sa ponudom za racunare se pojavljuje u zaglavlju kao 'signature'?!?Kako je moguce da neko koristi moju adresu? Mogu li ja to nekako da report, ili da menjam adresu?sorry ako je bilo

Link to comment

Verovatno ti se neko čudo zapatilo na računaru.Za početak, ako koristiš Windows Live!, nemoj da ga koristiš dok ne očistiš to sa kompa, a obavezno promeni i password.Dalje, teško da će ti Avast pomoći, preporučujem ti Spybot, Ad-Aware eventualno i HijackThis, poskidaj ih i pusti da ti pretresu računar.

Link to comment

za spyware je odličan i SuperAntiSpyware, kao i UniBlue-ov SpyEraser.Ja držim SuperAntiSpyware (uprkos imenu :) ) a povremeno pustim SpyEraser da pročešlja.Zaprvo, ceo taj UniBlue Power Suite vredi imati i onda pustiti jednom mesečno i registry cleaner, i spyeraser i Speed Up My PC.my 2 cents :D

Link to comment

ne, ne, Avast je super kao Antivirus program, i ja ga koristim i nikakvih problema nemam.samo, prosto ima mnogo boljih rešenja za spyware/adware programe, koji su (po meni) mnogo češća napast nego virusi.

Link to comment

Skinuh DVDR neke serije. Ima raznih titlova, ali nema BHS-a, a nekima baš on treba. Pitanje: da li može da se napravi da se ubaci titl u film/seriju koja se gleda sa DVD-a?

Link to comment

Znači, dobio sam link ka jednom youtube klipu (insertu iz holivudskog filma).Kad sam otišao na YT, dobio sam poruku "This video is not available in your country due to copyright restrictions.".Sticajem okolnosti, taj klip ne postoji nigde više nigde na YT.Može li to da se zaobiđe (neki free proxy)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...