Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam cudan hardver problemnestalo mi struje jutros komp bio ugasen, kad sam ga ukljucio pise mi na monitoru POWER SAVE MODE. Probao sam da iskljucujem iz struje, da brisem prasinu sa grafiske i tako dalje, ne radi, ali kad prikacim na stari komp monitor radi kao sto se vidi sada.Nov komp ima DVI ulaz ali preko adaptera se kaci na obican VGA kabl, a stari ide preko vga.To se vec desavalo par puta kad je nestajala struja, komp je uvek bio ugasen, ali posle nekog vremena se cudno sve vrati u normalnu. Naravno dok cackam, pa ne znam sta je resenje, mada i to resenje nije neko, posto se situacija ponavlja.
Iskljuci ga na prekidac na pledjini kucista i ostavi minut dva.
Link to comment
Iskljuci ga na prekidac na pledjini kucista i ostavi minut dva.
Jesam i kuciste i monitor i vadio kabl iz kucista i ostavio 10 minuta, pa opet, pa jedno 3h koliko me nije bilo u kuci i opet isto. Kad sam nakacio stari komp proradio odmah (sad koristim stari komp). Na kraju je odnesen u firmu gde je i kupljen, pa ce mi javiti u toku sutrasnjeg dana. Moj pik je napajanje (ColerMaster 420w) ili graficka (Saphire 4670), a videcemo sta ce servis reci.
Link to comment
ja sam se prijavio pre 3 nedelje, i dalje ništa :(Venom je dobio wave, možda ima neki invite da nam udeli :D
Pozivnice dobijesh samo ako se prijavish kod njih direktno i dobijesh nalog. Ja sam dobio nalog preko pozivnice, stoga nemam :).
Link to comment
Imam cudan hardver problemnestalo mi struje jutros komp bio ugasen, kad sam ga ukljucio pise mi na monitoru POWER SAVE MODE. Probao sam da iskljucujem iz struje, da brisem prasinu sa grafiske i tako dalje, ne radi, ali kad prikacim na stari komp monitor radi kao sto se vidi sada.Nov komp ima DVI ulaz ali preko adaptera se kaci na obican VGA kabl, a stari ide preko vga.To se vec desavalo par puta kad je nestajala struja, komp je uvek bio ugasen, ali posle nekog vremena se cudno sve vrati u normalnu. Naravno dok cackam, pa ne znam sta je resenje, mada i to resenje nije neko, posto se situacija ponavlja.
U servisu je odmah proradio. Covek je odradio sve moguce testove, kaze da je masina sasvim u redu i da je mozda do lose naponske mreze kod mene. Kako se to nije desavalo sa starim racunarom i losijim napajanjem , ne znam, ali evo opet radi. Do nekog novog prekida struje, a onda... videcemo...
Link to comment
Pozivnice dobijesh samo ako se prijavish kod njih direktno i dobijesh nalog. Ja sam dobio nalog preko pozivnice, stoga nemam :).
aha, ok.ortakinja se isto prijavila, nadam se da će biti nešto uskoro.skype počinje da mi opasno ide na nerve <_<
Link to comment
instalirala sam danas novi internet explorer (8) i sad kadgod kliknem da mi se nesto otvori cuje se onaj glupi 'blup' zvuk. gde da podesim da nestane?
Control panel, sounds, windows explorer pa iskjucis zvuk za start navigation.
Link to comment

Drugarici se uzjebao vindoz i ja uzeo hard disk da prebacim slike i muziku kod sebe, reinstaliram sistem i posle to vratim kod nje. Kad ono medjutim - nakon povezivanja njenog harda i klika na isti, pojavljuje se sledece:r8xq1x.jpgSta mi je ciniti, ima li podacima spasa ili ce morati biti ubiveni?

Link to comment
Drugarici se uzjebao vindoz i ja uzeo hard disk da prebacim slike i muziku kod sebe, reinstaliram sistem i posle to vratim kod nje. Kad ono medjutim - nakon povezivanja njenog harda i klika na isti, pojavljuje se sledece:r8xq1x.jpgSta mi je ciniti, ima li podacima spasa ili ce morati biti ubiveni?
Da kod sebe digneš win pa da to prebaciš na njen komp, koji je identičan tvom ?Što se vraćanja podataka tiče, imao sam dobre rezultate sa get data back i file scavengerom.Taj problem bi i testdisk 6.6 rešio, to ima na hirens boot disku, tamo možeš vratiti stare particije, ili samo popraviti mbr i sve to...ali ako nisi radio drži se skevindžera i gledaj da vratiš podatke pre no da se zezaš i izgubiš sve.
Link to comment

treba mi search kljucnih reci... ne umem da formulisem pitanjeovako, postoji sajt x koji ima search opciju uz pomoc koje korisnici tog sajta pretrazuju po kljucnim recima..( nije li ocigledno )elem, mene zanima da li postoji neka mogucnost da pomocu nekog treceg sajta vrsim pretragu pretrage sajta x, to jest da saznam koje kljucne reci se koriste, frekventnost koriscenja i slicno...

Link to comment
treba mi search kljucnih reci... ne umem da formulisem pitanjeovako, postoji sajt x koji ima search opciju uz pomoc koje korisnici tog sajta pretrazuju po kljucnim recima..( nije li ocigledno )elem, mene zanima da li postoji neka mogucnost da pomocu nekog treceg sajta vrsim pretragu pretrage sajta x, to jest da saznam koje kljucne reci se koriste, frekventnost koriscenja i slicno...
ako nemas pristup httpd access logovima ili google analytics (ili neki drugi urchin) nalogu vlasnika sajta - ne.zaista ne verujem da mozes da na nekom drugom sajtu dobijes statistiku internih pretraga. jedino sto mozes, na primer, da vidis je sta sve google (ili neki drugi pretrazivac) ima indexirano na tom sajtu. http://www.google.com/search?q=site:parapsihopatologija.com (zameni ppp za sajt x)mozes i na http://www.alexa.com da vidis top keywords koje vode ka tom sajtu (externe pretrage), ali ta statistika nije bas preterano pouzdana obzirom da je zasnovana na ogranicenom uzorku. Edited by voja i
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...