Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hvala, opet. no, imam jedan problem. bezazlen, ali iritantan. imam instaliran flash player 9, no i pored toga, kad naletim na neki sadrzaj za koji je pomenuti flash player aophodan, trazi mi ponovnu instalaciju. i tako stalno...
proradilo, samo od sebe... :rolleyes::huh:
Link to comment
Display properties->Settings->Advanced->Color Profiles, pa obriši sve kolor profile (ako ih imaš). Nije se neko igrao sa kontrolama na monitoru ili kontrolama od grafičke?
ma nije :( malo, malo, pa odlepi sam od sebe. evo sad sam dosla s rucka i podigla ga sa stend baja, i opet isto.
Link to comment

Ne znam da li je iko primetio ali, topic za Linux se zove linux, topic za Mac se zove mac, a topic za Win se zove pitanja/problemi :lol: . Ako je namerno, bravo! Ako je slucajno bravo again :D

Link to comment

Moj drug je u potrazi za stampacem, pa mi treba par saveta. Jedan od prvih na koje sam naisao je HP Deskjet D2460 (oko 4500 din).g_00036319.jpgPotrebe za stampom ce biti relativno skromne. Par seminarskih i slicno. Dakle, laserski otpada, a nisu potrebne ni zajebancije tipa pictbridge, citac kartica,... Ovaj se uklapa u to."Problem" je u tome sto je on spreman da potrosi i par hiljada vise, pa ne znam da li ima neki Inkjet za tu cifru, a da poboljsanje nije posedovanje gorepomenutih stvari, vec neki drastican pomak u kvalitetu ili stajevecznam.Ili je 2460 sasvim dovoljan?

Link to comment

Kako pustati .rm (Real Media) format u bilo cemu drugom osim Real playera? Iz nekog neobjasnjivog razloga me pomenuti jako nervira a sa GOM-om ne ide,hoce da skine neki Real alternative umesto kodeka...

Link to comment
Ne znam da li je iko primetio ali, topic za Linux se zove linux, topic za Mac se zove mac, a topic za Win se zove pitanja/problemi :lol: . Ako je namerno, bravo! Ako je slucajno bravo again :D
to ni mi zaposleni u appleu sektor mrznja i pljuvanje nismo primetili
Link to comment

hm... drug ima cudan problem: ne moze da se nakaci na net(da surfuje), ali instant messangeri rade (skype, msn). ne moze da skine update za antivirus niti spybot (kaze: no internet connection). u cemu je 1 stvar?

Link to comment
hm... drug ima cudan problem: ne moze da se nakaci na net(da surfuje), ali instant messangeri rade (skype, msn).
meni se ovo desi ponekad na kucnoj wifi mrezi i onda opet sam od sebe proradi posle 10-15 minuta
Link to comment
hm... drug ima cudan problem: ne moze da se nakaci na net(da surfuje), ali instant messangeri rade (skype, msn). ne moze da skine update za antivirus niti spybot (kaze: no internet connection). u cemu je 1 stvar?
Da nije do proxy-ja.
Link to comment
hm... drug ima cudan problem: ne moze da se nakaci na net(da surfuje), ali instant messangeri rade (skype, msn). ne moze da skine update za antivirus niti spybot (kaze: no internet connection). u cemu je 1 stvar?
Mozda je u pitanju firewall, koji ne dozvoljava browseru i antivirusu da idu na Internet...
Link to comment

pitanje:nisam eksportovao mejlove iz e-mail client-a ali mogu da pristupim fajlovima i folderima u operativnom sistemu koji ne funkcionise. da li mogu i kako da spasim mejlove? repariranje os-a kao opcija, u ovom slucaju, nije izvodljiva.

Link to comment
pitanje:nisam eksportovao mejlove iz e-mail client-a ali mogu da pristupim fajlovima i folderima u operativnom sistemu koji ne funkcionise. da li mogu i kako da spasim mejlove? repariranje os-a kao opcija, u ovom slucaju, nije izvodljiva.
Generalno, mozes... Koji OS i koji e-mail klijent?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...