Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

xp - outlook
Samo iskopiraj fajlove iz foldera u kojem Outlook cuva svoje fajlove u odgovarajuci foldere nove instalacije i sve ce biti kao po starom... :) Ne koristim Outlook, niti ga imam instaliranog, pa ti ne mogu reci koji je to folder po defaultu (pretpostavljam da ga nisi menjao nakon instalacije), ali to mozes naci bez problema...P.S. Nadjoh stranicu sa default lokacijama odgovarajucih fajlova: http://office.microsoft.com/en-us/outlook/...0822101033.aspx
Link to comment

Nestao mi Thunderbird :huh: .Instalirala sam u FF imagebot i nakon restartovanja računara (restartovala iz drugog razloga), ptica mi je nestala sa radne površine. Još uvek u aplication data imam taj folder (113 MB), ali nigde unutra ne vidim samu ptičurinu, imam samo folder profiles.Nije mi nestalo bog zna šta, ali...

Link to comment
Nestao mi Thunderbird :huh: .Instalirala sam u FF imagebot i nakon restartovanja računara (restartovala iz drugog razloga), ptica mi je nestala sa radne površine. Još uvek u aplication data imam taj folder (113 MB), ali nigde unutra ne vidim samu ptičurinu, imam samo folder profiles.Nije mi nestalo bog zna šta, ali...
Default folder za instalaciju Thunderbird-a na Windowsu je c:/Program Files/Mozilla Thunderbird...
Link to comment
Hvala. Nisam uopšte provalila da se nalazi u Program Files :blush: . Doduše, onaj search mi uopšte nije izbacio da mogu tamo da pronađem pticu angry.png .
Pomesah slash i backslash... :-) Nije c:/Program Files/Mozilla Thunderbird nego c:\Program Files\Mozilla Thunderbird, a tu bi trebalo da se nalazi thunderbird.exe
Link to comment

pade mi nesto na pamet... koliko puta ste u filmovima/serijama vidjeli da se koristi windows? ja samo jednom - chuck norris u teksaskom rendzeru prije neki dan... :D

Link to comment
pade mi nesto na pamet... koliko puta ste u filmovima/serijama vidjeli da se koristi windows?
Pa nije da se ne dešava, ali se uglavnom ne vidi uopšte koji je OS u pitanju, valjda da ne bi (besplatno) reklamirali isti. Inače, obzirom da je Hollywood u USA, retko se vidi i sam PC, najčešće su Mekovi u pitanju.
ja samo jednom - chuck norris u teksaskom rendzeru prije neki dan... :D
šta reći... :s_d:
Link to comment

Ja imam jedan problem...Kad hocu da linkujem fotku, odem lepo na image shack, odradim sta treba (hostujem sliku) i, kada mi se pojavi 300 nekih url adresa, ja izaberem Hotlink for forums (1). Prostom varijantom c/p ga ubacim u "insert image" kucicu, ali kad kliknem "Add reply" izlazi mi poruka "sorry, dynamic pages in the bla bla* tags are not allowed"*bla bla = [/img] ili [/url]Izgleda da je ne radim nesto kako treba... usput, u tom hotlinku mi se cini kao da ima previse httpova, urlova, imgeova i onda kad obrisem "visak" dobijem uzas neki... Bil bi neko mogo da mi razjasni malo kako ja to da uradim kako treba i gde ja gresim (ako gresim negde, a to je ocito da se potkrada neka greska)

Link to comment
Ja imam jedan problem...Kad hocu da linkujem fotku, odem lepo na image shack, odradim sta treba (hostujem sliku) i, kada mi se pojavi 300 nekih url adresa, ja izaberem Hotlink for forums (1). Prostom varijantom c/p ga ubacim u "insert image" kucicu, ali kad kliknem "Add reply" izlazi mi poruka "sorry, dynamic pages in the bla bla* tags are not allowed"*bla bla = [/img] ili [/url]Izgleda da je ne radim nesto kako treba... usput, u tom hotlinku mi se cini kao da ima previse httpova, urlova, imgeova i onda kad obrisem "visak" dobijem uzas neki... Bil bi neko mogo da mi razjasni malo kako ja to da uradim kako treba i gde ja gresim (ako gresim negde, a to je ocito da se potkrada neka greska)
Uf... Ne "insert image" kućica. Nikako ne "insert image"... Samo paste-uješ Hotlink for forums (1) u body posta. To je to. :)Edit:A sad da se vratiš i linkuješ sve da ne bi Čaka uznemiravali. -_- Edited by Idioteque
Link to comment
Uf... Ne "insert image" kućica. Nikako ne "insert image"... Samo paste-uješ Hotlink for forums (1) u body posta. To je to. :)
Sad mi to kazes? angry.png Neka Cak bude uznemiren onoliko koliko sam ja pokusavala da linkujem sliku... pos'e cu da razmislim... -_-kviki: ali fala bato :) Edited by 7
Link to comment
Sad mi to kazes? angry.png
Govorio je SePeO, nije imao ko da sluša. <_<
Neka Cak bude uznemiren onoliko koliko sam ja pokusavala da linkujem sliku... pos'e cu da razmislim... -_-
Čak ne može biti uznemiren! Čak je taj koji uznemirava! angry.png
kviki: ali fala bato :)
Ništa seko, i drugi put. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...