Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da prebacim neki logo iz jpg fajla u vektorski oblik. Logo je jednobojan. Moze li tako nesto da se izvede. Traze mi da bude u cdr formatu

Link to comment

Adobe Acrobat (doduše ja imam kao dio paketa Adobovog pa je pro, ne znam kako šljaka ova free verzija, ako ne uspiješ javi na PM da probamo nešto)

Edited by James Marshall
Link to comment

Da li je neko resavao slican problem, pa ima da mi preporuci - treba mi neki ruter za SIM karticu. Vidim da ga mts, A1 i ostali lopovi imaju u ponudi, ali su zakljucani na njihove mreze, meni treba otkljucan. Ideja je da ga matorci ponesu na more i tamo kupe lokalnu karticu za net.

  • +1 1
Link to comment

Ubaci lokalnu karticu u obican android telefon i pokazi im kako da naprave hotspot... to je najjednostavniji nacin i funkcionise odlicno.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Da li je neko resavao slican problem, pa ima da mi preporuci - treba mi neki ruter za SIM karticu. Vidim da ga mts, A1 i ostali lopovi imaju u ponudi, ali su zakljucani na njihove mreze, meni treba otkljucan. Ideja je da ga matorci ponesu na more i tamo kupe lokalnu karticu za net.

Ne znam kako je za druge mreze ali za vodafone u grckoj mora da se odradi neka aktivacija kartice preko telefona.  Hotspot sa telefona je najlakse resenje osim sto dosta trosi bateriju telefona. Inace imao sam i mts ruter nisam ni znao da je zakljucan za druge mreze. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

treba mi neki ruter za SIM karticu. Vidim da ga mts, A1 i ostali lopovi imaju u ponudi, ali su zakljucani na njihove mreze

 

Vip, tj. sada A1 još od 2015. ne zaključava ništa.

 

Quote

„Od 2015. godine svi naši uređaji su „SIM free” i mogu se koristiti bez prepreka na mreži bilo kog operatera“, rekli su iz VIP-a.

https://pcpress.rs/dekodiranje-telefona-kod-mobilnih-operatera-u-srbiji/

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, djeneralche said:

Ne znam kako je za druge mreze ali za vodafone u grckoj mora da se odradi neka aktivacija kartice preko telefona.  Hotspot sa telefona je najlakse resenje osim sto dosta trosi bateriju telefona. Inace imao sam i mts ruter nisam ni znao da je zakljucan za druge mreze. 

 

Moze li da se ubaci kartica u telefon, aktivira i onda izvadi i ubaci u ruter? 

Nisu bas tehnicki potkovani da ih ucim da prave hotspot, treba im sokocjalo koje ce da se utakne u struju i ne mrda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...