Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

Sta je ovo 6 Files?

 

 

 

verovatno fajlovi na rootu C:

 

koncentriši se na ono čišćenje winsxs foldera, tu ti je najveći problem, meni ceo Windows 10 folder ne zauzima toliko

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

verovatno fajlovi na rootu C:

 

koncentriši se na ono čišćenje winsxs foldera, tu ti je najveći problem, meni ceo Windows 10 folder ne zauzima toliko

 

 

Sledim uputstva sa laptopmaga sto si okacio.

Link to comment

sedmica ima jednu glupost da u winsxs folder snima neke temp fajlove od apdejt instalacija  koji ne smeju da se brišu pa vremenom naraste i do 10-40 GB ali mislim da bi tu info trebao da imas u folder size a u rutu imaju dva sistemska sakrivena  fajla pagefile.sys i hiberfil.sys oni mogu  10-20 GB da budu.

 

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

@Mil@n gde jos da ronjam?


Sad se setih, sa ovim sam se sreo više puta... Win ume sam od sebe da odvoji više prostora za system restore file-ove. Uđi u my computer, desni klik - properties - pa system protection - i tu je system protection tab. Pa configure restore settings and disk space. Klik na configure i vidi koliko je odvojeno za to.

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:


Sad se setih, sa ovim sam se sreo više puta... Win ume sam od sebe da odvoji više prostora za system restore file-ove. Uđi u my computer, desni klik - properties - pa system protection - i tu je system protection tab. Pa configure restore settings and disk space. Klik na configure i vidi koliko je odvojeno za to.

 

Nista :unsure:

ss3.jpg

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

:hail:

 

hvala ljudi za ovog spejs snifera, pronasao sam babine papuce i tovar sena na :C

 

30 i nesto GB sam upravo obrisao

 

jebeni media files od Adobea, nisam ni znao da mi godinama pakuje to na C

 

 

Media cache ili nešto drugo?

Link to comment
Jel postoji neki softver , kao sto postoji na telefonima, koji ograničava korišćenje kompa.Ono razne opcije oko vremena YT itd...
Pita me ortak zbog klinaca...



... Shiit has hit the fan...


I niko da odgovori? Dajte ljudi deca su u pitanju!
[emoji12]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...