Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sad baš detaljno pogledao, nema šanse. Izgleda da čak ne daje da se kreiraju ni liste, pokušao i kreirao par lista (Settings / My Lists), ali kad sam izašao iz menija, one su nestale...  :ph34r:

 

 

 

Link to comment

Ima mnogo mana softver, već sam pisao o tome, više ne daje detaljne informacije o programu (koji sledi), daljinac uopšte nema MUTE dugme (!), sad ne možeš podesiti jezike za svaki kanal posebno već samo za EON generalno. itd...

Link to comment
serem im se u softver
 
moram da motam boga otca do Fashion TVa
[emoji3][emoji3]

Ne moze da se napravi sopstvena lista... isusee! Zato ovi digli dreku oko rasporeda.
Jos jedam razlog, pored ruzicastog sranja koje bih dobila u fullu, zasto necu na eon da predjem..bar ne jos uvek
Link to comment

Vredi zbog SK4K, ali ima mnogo mana, neke čak nisam ni hteo da navodim da ne bih gnjavio. Nije loš uredjaj, medijski procesori su odlični, ali je strašno ograničen softverom koji zadnjih 4-5 meseci koliko ga koristim nisu ozbiljnije ažurirali.

 

Za mene je i dalje njihov najbolji uredjaj DVR iz 2010-te, slika u slici, lako snimanje više sadržaja istovremeno (2 tunera), hard disk, itd...

Link to comment

Eksterni kada ga nakačim na USB ne prijavljuje ga, osetim da se vrti par sekundi, prestane i to je to.

 

Jel gotov? Ima jedno 4 godine ali je baš smešno malo korišćen.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...