Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel mogu da nateram Watsapp desktop da radi kad telefon nije na mreži?

 

Viber desktop lepo traži broj i sinhronizuje se jednom  sa telefonom i dalje radi sam nezavisno od telefona, a Watsapp neće ni da šalje ni da prima ako nije na vezi sa telefonom. Malo mi je to arhaično, šta je ovo, 20 vek? :dry:

Link to comment
Jel mogu da nateram Watsapp desktop da radi kad telefon nije na mreži?
 
Viber desktop lepo traži broj i sinhronizuje se jednom  sa telefonom i dalje radi sam nezavisno od telefona, a Watsapp neće ni da šalje ni da prima ako nije na vezi sa telefonom. Malo mi je to arhaično, šta je ovo, 20 vek? :dry:


Ne znam kako je za PC varijantu, ali na meku desktop verzija nece da fercera ako i telefon nije online.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
On 4.3.2019. at 20:22, Caligula said:

Ako otvorim nalog na Twitteru sms kodom a ne mailom, koliko sam zasticen privatno? Hocu reci, moze li svaka shusha da me locira?

 

Pitam za druga

 

 

Ček sad

 

Zar nije anonimnije ako otvoriš preko nekog levog mejl naloga? (Jednokratna adresa na guglu koja ničemu drugom ne služi)

Link to comment

Ima li Šanse da naši mufljuzi izvuku ip adrese iz Gugla i twitter.a?

 

(Tj. Ima li neka zakonska kvaka da ako udbaši kažu "Zli kauboy će urusiti ustavni poredak i oteti Kosovo, davajte ip da spasimo šta se spasti može", ovi moraju da se povinuju ili da prekinu da rade u .rs)

Link to comment

Svodi se na isto : i tel i IP omogućava identifikaciju (jer će ovi bez problema dobiti ko je koristio dati IP od srpskih provajdera)

 

Onda je jedini način: TOR + fejk mejl + novi nalog + uvek pristup tom nalogu preko TORa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...